Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tematy i takie tam

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 12:26 am

Niech ktoś później ten temat wywali :P

1. Brakuje mi działów "pytania", "sugestie" :<
2. Ogłoszenia o pracy też by się przydały.
3. Te menu (szukaj, profil itd.) wygląda strasznie. Nie wiem kto to robił, ale jest paskudne i kompletnie nie pasuje. Te grafiki/paski w tle... Kategorii? (ABC, Pogoda, Delaris) są jakieś niedorobione. Do prawego końca.
4. Tło też trochę ni w pięć ni w dziesięć.
5. Jest możliwość zmiany rangi? Bo jak już jesteśmy przy jako takiej współczesności, to zmiana zawodu chyba może występować?
6. Reklamy for nieaktywnych można usunąć :P
7. Totalnie subiektywnie - ja to bym zmniejszył tę pogodę jakoś. I wrzucił ją na samą górę, a nie gdzieś w treści się kisi.
8. "Przyłącz się do naszego fantastycznego świata..." - ke? Chyba czas tu coś zmienić!
9. W regulaminie czy gdzieś było, że admin przy karcie zapisu przydziela też do dzielnicy, więc się powtórzę - ke? Widziałem dwie - biedni i bogatsi.
10. Czepiłbym się jeszcze chętnie animowanej ikonki nowych postów, ale odpuszczę :P
11. O właśnie - co z broniami? Bo teraz takie czasy, że mieczem się dużo nie powojuje... Można wymienić czy coś? Na pistolety itp.
12. To samo z tymi magicznymi stworzeniami. Co z nimi?

Chyba koniec mojej listy życzeń :/
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 7:04 pm

A więc co do nowego stylu nie każdemu można dogodzić. Poza tym nic ci się nie stanie od patrzenia na menu forum nawet, jeśli nie przypadło ci do gustu.
Możliwość rangi jest, więc nie musisz się martwić, jeśli jakiś zawód nie przypadnie ci do gustu.
Nie wiem czy pogoda nad regulaminem jest najlepszym pomysłem, sama zastanawiam się nad przeniesieniem jej do wiadomości na górze forum(ramka z ogłoszeniami na samej górze).
Ale przecież forum wciąż promuje fantastykę. Lecz jeśli masz coś lepszego chętnie to przeczytam.
Faktycznie, co do zapisów, zapomniano o dopisywaniu, w jakiej dzielnicy dana osoba ma mieszkać.
Bronie już niedługo pojawią się na forum tak jak i reszta specjalizacji.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:28 pm

Nazwy miast są do dupy, zmienić albo strajk :saiOO:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:32 pm

Zgadzam się z nazwami :D znów są dupne. Czyżby Dusiowe? :P
Do wyglądu na razie się nie czepiam.

A, w Tebach ktoś wieżowce przez 'rz' napisał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:39 pm

Nowym użytkownikom też tak powiesz? A nie, sory, nie powiesz, bo nie będą mogli patrzeć na te menu i się nie zarejestrują :D Mi się nic nie stanie, ale myślę o ogólnym wyglądzie forum, co bardzo wpływa na chęć rejestracji. No, chyba że forum jest skierowane dla starszych graczy, to łotewer.
A te rangi to gdzie zmienić? Bo ja bym chętnie wziął coś innego :P W ogóle to widzę, że nie mam nawet co zmieniać, bo nie mam rangi nad avatarem, lulz.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:44 pm

Brak rangi pod awatarem to po prostu czyjś błąd, nie masz, co się wściekać. Jeśli chcesz zmienić rangę wystarczy napisać do jakiegoś administratora.
A co do wyglądu forum, można to zmienić, chociaż mi to się nawet podoba.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:47 pm

Nigdzie się nie wściekam, nie przeinaczaj niczego.
Co do wyglądu to nie wiem, może jak się doda logo jakieś normalniejsze to to będzie znośniej wyglądać :v

A, właśnie - a jak się mają stosunki między miastami? Obojętne, czy jakieś mało pozytywne? Czy można się zatrudnić w drugim mieście, spokojnie tam przebywać itd.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 8:53 pm

Och kleju nasz boski co Cię ćpuny wąchają <3 Zrób lepszy wygląd i wszyscy będą w niebo wzięci o <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 9:00 pm

Haha, czyli Saiuko robił grafikę :d Wystarczy, że może zrobię logo i grafiki, więcej mi się już w te forum wkładać nie chce, szczerze mówiąc :q
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 21, 2009 9:40 pm

Co do miast to zależy od radnych, chociaż wątpię, aby zatrudnienie się w drugim mieście było bardzo bezpieczne.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyWto Cze 23, 2009 12:20 pm

Kolejna sprawa - o co chodziło z tym tematem nad jeziorem z katastrofą? Bo pisać posty na stronę a4 mieliśmy, aby teraz móc grać ze wszystkim co posiadaliśmy, a widzę, że nawet osoby, które nie pisały tej strony a4 mają taką samą sytuację jak my, czyli wszystko z poprzedniej gry :|
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyWto Cze 23, 2009 6:44 pm

Zmienić proszę te nazwy bo nie chcę mieszkać w mieście które brzmi jak tania bajka na dobranoc -,-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyWto Cze 23, 2009 10:51 pm

To się przeprowadź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyWto Cze 23, 2009 11:06 pm

Już wolę mieszkać w taniej dobranocce niż w jakimś francuskim szicie -,-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyWto Cze 23, 2009 11:34 pm

Ja bym się tam grafiki nie czepiała, fakt, ze koszmarnie to na chwilę obecną wygląda, ale chyba się zmieni jeszcze, nie...? Te żółte cosie na górze nie są takie złe, ale przydałoby się pod nie zrobić też coś z kolorkami całego forum. Może coś bardziej czekoladowego...

A tak poza tym, miło byłoby wystosować odpowiedni podpunkt regulaminu, który głosiłby, że dane produkty [może nie od razu, ale jak forum trochę jeszcze ruszy] można kupować tylko w wyznaczonych miejscach tzn. chodzi mi np. o sklep z elektroniką Ro... Większość userów projektując dom odruchowo [i darmowo] dołączy do niego potrzebne mu przedmioty. Wszystko byłoby dobrze, gdyby odpowiedni sklep nie istniał, ale jeśli już jakiś szaleniec postanowił prowadzić takie niewiadomo co, to chyba należą mu się jakieś zyski...

Tak więc odwołuję się do zrowego rozsądku weszelakich ras adminów :3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 12:13 am

Kjell wskaż takie osoby, a po prostu zostaną tego pozbawione Oo Nie widzę problemów, robicie z igły widły. Admin też człowiek. Ma prawo się pomylić o.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 11:32 am

Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 11:58 am

Saiuko wszystko odpracował, tak więc ma moje zezwolenie na 90% starych punktów. Alucard dostał pozwolenie na 65%.
Poza tym Dulce i L napisali post. Z resztą L'owi i Dulce nie mogę niczego zarzucić, pomagali mi przy forum, więc nawet jeśli nie mieli napisanego całego A4 jak najbardziej mi to nie przeszkadza.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 2:56 pm

Co do ogólnego stylu forum, to popieram całą sobą Kjella. Ten styl odstrasza. Weszłam na forum, chwilę w przeglądarkę nie patrzyłam i prawie z krzesła spadłam. Bynajmniej nie z wrażenia. Migające ikonki nowych postów też są do luftu, jak delikatnie już napomknął wyżej wymieniony. Za dużo przestrzeni 'po bokach' jest.
Popieram również Sai'a w kwestii nazewnictwa miast i lokacji ('Świątynia Cassandry' kojarzy się ze słabiutką książką). Nazwę też by można zmienić, bo 'Kayami' brzmi co najmniej idiotycznie, biorąc pod uwagę obecny charakter forum. Co i rusz w 'opisach' trafia się na jakieś orty.
A już w ogóle nie potrafię pojąć, jak w grze opisowej opisy poszczególnych miejsc mogą mieć dwa zdania?! Oczywiście nie każda osoba, która zajmuje się 'stawianiem forum na nowo' tak robi, o nie. Tylko Dulce :D <pokazuje>.
Co do pogody... Rozdrabnianie na części pierwsze (tj. dni tygodnia) nie ma sensu. Ogólnie opisać warunki pogodowe w krainie (jedno miasto jest podziemne, więc tam pogoda może być wytwarzana sztucznie, na podobieństwo świata zewnętrznego. I w ogóle, to jak tam może być lotnisko?! Pod ziemią?!).
Przy okazji, dokładniejsze dopracowanie miast by się przydało. Pod względem poszczególnych lokacji i ich charakteru. I żeby ich za dużo na początek nie było, bo liczba użytkowników wzrosła nieznacznie i choćby się rozdrobnili i każdy poszedł do jednego z miejsc, to ich nie zapełnią. To można z biegiem czasu i napływem ludzi rozwijać. Zwiększyć różnorodność poszczególnych miejsc poza miastami. Nie każdy ma ochotę siedzieć na pustkowiach wypełnionych jeno piaskiem.
I co do tych specjalizacji. Każdy powinien mieć jakąś podstawową, poza rangą, a resztę mógłby z biegiem czasu wykupywać. I tych specjalizacji powinno być więcej, o wiele więcej, żeby można było spomiędzy nich wybierać. Dajcie to do opracowania Ramzesowi, on pomarudzi i zrobi porządnie, a jak dacie Du, to tylko siąść i płakać.
Jeszcze w uwagach, to Sai ma źle nazwę miasta w karcie postaci :D. Ale niech ją sobie zmieni dopiero po tym, jak owe miasta przechrzcicie na coś normalnego.

P.S. Pokasujcie nieaktywnych użytkowników, bo aż żal patrzeć, że 192 jest zarejestrowanych, a coś koło dwudziestu-trzydziestu jest aktywne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 5:39 pm

Taaa... Dobrze wiedzieć że mnie wytknęłaś, skoro nie jestem potrzebny, to milo, mam ciekawsze zajęcia, a to że chciałem pomóc, no cóż, starałem się coś zrobić bo nikt nic prawie nie robił.
Tak więc odcinam się od pomocy ;*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptySro Cze 24, 2009 6:04 pm

Nie kasować! Zawsze jest nas więcej i zawsze jest szansa że ktoś spojrzy na tę liczbę i się zarejestruje! Podnosi to statystyki forum i prawdopodobieństwo zdobycia nowego użytkownika, a w tej chwili musimy robić wszystko aby zdobyć nowych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyCzw Cze 25, 2009 11:29 am

Mam pytanie; jak taka ranga jak ja może zarobić?

>post pod postem aby mnie zauważono!<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyCzw Cze 25, 2009 8:41 pm

Wykonać polecenie radnego?
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyPią Cze 26, 2009 9:12 am

Możesz zabijać bez specjalności, ale tylko za zgodą radnego.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam EmptyNie Cze 28, 2009 12:56 am

Hm, jeśli mnie pamięć nie myli to miało nie być osób na ukrytych profilach, by zwiększyść liczbę osób widocznych na forum przez ostatnie 24h. Czy to już nie obowiązuje?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tematy i takie tam Empty
PisanieTemat: Re: Tematy i takie tam   Tematy i takie tam Empty

Powrót do góry Go down
 
Tematy i takie tam
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Ogłoszenia-
Skocz do: