Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kawiarnia "Mulier"

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:21 pm

OKazało się że wilkołak sobie przysnął...Ocknął się właśnie teraz i rozejrzał po wszystkich zgromadzonych istotach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:33 pm

Przyszedł do kawiarni lekko zdenerwowany. A na stres najlepszy jest dobry deser. Usiadł przy jakimś stoliku na fotelu, um, całkiem wygodny był. Gdy dostał kartę menu spojrzał jedynie na desery lodowe i zaczął się zastanawiać co wybrać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:36 pm

Taylor...tak brzmiało jego całe imię, przyglądał się kotołakowi, małemu, bezbronnemu...w sam raz dobry na pełnie księżyca...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:40 pm

Zamówił lody anielskie, wydawały się najlepsze na stres. Po czym położył ręce na stole i schował między nimi głowę, tak że było widać jedynie jego oczy wodzące z zaciekawieniem po całej sali. Nie mógł też przeoczyć gapiącego się nieznajomemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:44 pm

Tay ubrany jak na awatarze, z lekko obdartymi spodniami po kilku ostatnich nocach podszedł do Du i usiadł naprzeciw niego i zanim coś powiedział przez chwilkę wpatrywał się w niego. Po chwili wystawił dłoń w jego stronę.
- Tay Black...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:48 pm

Znużonym wzrokiem spoglądał co to robi ta persona. Gdy był naprzeciw jego, nie podniósł się ze stoły, jedynie podał mu dłoń, a że miał ograniczoną możliwość ruchów, niefortunnie podał ją jak by Tay miał ją pocałować...
-Dulce DeSharlotte, miło poznać.
Po czym odłożył rękę na miejsce i wpatrywał się w niego bez większego sensu.
-Mogę w czymś pomóc?
Mruknął cicho, zapytał z grzeczności, chociaż najchętniej by go wyrzucił przez okno i ws pokoju nareszcie dostał swój deser, ale takich rzeczy nie dało się rozczytać z jego wyrazu twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:52 pm

- Mmm...czyżbyś osobnikiem z wyższych sfer?
Spojrzał na ten gest dłoni związany z pocałunkiem.
- Nie licz...
Nie dokończył zdania. Chciał mu coś złego powiedzieć, ale...jeśli ten Du jest kimś naprawdę ważnym i tylko z wierzchu jest "niewinnym" kotołakiem?
- Nie ważne...
Machnął do kelnera i zamówił to samo co Du.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:55 pm

Po chwili nareszcie dostał swój upragniony deser. Więc podniósł się ze stołu.
-Kto wie, być może.
Uśmiechnął się sympatycznie do niego, sam widok lodów już poprawił mu humor. Zatopił łyżeczkę w deserze i po chwili spróbował... Przymknął oczy i zamruczał cicho, a ogon za nim falował, to na prawo, to na lewo. Szkoda że był nieświadomy tego zachowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 6:59 pm

Drażniło go troszkę te mruczenie i ruszanie ogonkiem. Zapach wydawany przez tego kota. Był przyjemny dla połowy Taya...tej ludzkiej...
- Mmm....umiesz się zmienić w kota lub normalnego człowieka?
Spytał od tak. Cóż...mimo że Tay był akurat człowiekiem to zmysł wilka i odwieczna walka kotowatych z psowatymi...no niestety zmysł działał...I nakazywał pogonić :x
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:02 pm

To pytanie było niczym budzik. Otworzył jedną powiekę, przełknął porcję i otworzył drugie.
-W kota... A całkiem w człowieka niekoniecznie.
A niech ma informacje i się cieszy i czuje wyjątkowy, oparł łokieć na blacie stołu i schował podbródek w dłoni.
-A... Coś nie tak?
Spojrzał mu głęboko w oczy gdyby zaraz miał mu wleźć do głowy i siłą wytargać prawdę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:05 pm

Popatrzył przez chwilkę i obrucił wzrok zaciskajać pięśći. Tay starał się opanować swój "apetyt" i chęci...
- Nic...pytam z ciekawości...
Kelnerka przyniosła deser. Taylor spojrzał na niego i tak się wgapił oO"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:07 pm

Zignorował go i dalej zaczął ze smakiem jeść, rozkoszując się deserem. I znów zaczął mruczeć cicho. No taki niekontrolowany odruch, chcąc nie chcąc, nie mógł go powstrzymać.
-Czym się zajmujesz?
Zapytał jak by nigdy nic... W pewnym momencie się zablokował, uh, poczuł się przez moment jak na randce? Mimo wszystko zignorował to i dalej jadł lody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:10 pm

Starał się opanowywać jak mógł. Nie mógł...mógł...W końcu powiedział wprost.
- Od kilku miesięcy zajmuję się ochroną innych...i...wybacz...ale opanuj ogon...schowaj go i nie merdaj bo mogę Ci zrobić krzywdę niechcący...
Jego oczy błyszczały pomarańczą...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:17 pm

Spojrzał na niego, równie spokojny jaki był. Bardziej był zdziwiony jego słowami o ogonie. Jednak tak jak go prosił schował go, dokładniej mówiąc podetknął go sobie pod tyłek unieruchamiając.
-Lepiej?
Zapytał po czym przetarł oczy, śpiący był... Więcej cukru...
-Milo, przyda mi się ochroniarz...
Zasłonił usta ziewając. Po czym powrócił do jedzenia. Nie trzeba było długo czekać, a skończył. Zapłacił kelnerce te 9$ i oparł się wygodnie o oparcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:19 pm

- Powiedzmy że lepiej...
Pokręcił głową i zaczął jeść deser.
- Ehm...
Spojrzał na niego. Nie chciał mu odmówić bo szukał zajęcia, ale to kotołak...i...a niech to! Raz się żyje...
- Mm...ja ochroniarzem ? Twoim ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:22 pm

Przeciągnął się leniwie. Po czym mlasnął.
-Yhym... Moim. Czasami chcę się wsypać, a zawsze jest pewne zagrożenie i od dłuższego czasu cierpię na bezsenność.
Wytłumaczył. Praca u niego będzie zapewne polegała na tym, że zacznie robić za rozmówce na zawołanie, kiedy dzieciak będzie się nudził, ale to już inna historia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:27 pm

- Mm...dobrze...
Kiwnął głową. Zjadł deser do końca i zapłacił 9 dolców.
- Więc co teraz, Du ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:29 pm

Co teraz? Chwilę się zastanowił.
-Chodźmy do mnie... Nareszcie się wyśpię!
Uśmiechnął się błogo. Po czym wstał. Chwycił chłopaka za rekę i zaczął go ciągnąć za sobą niczym szmacianą lalkę.

z/t oboje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 7:32 pm

A Tay się wyrwał xD Poszedł za nim spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptyPon Cze 22, 2009 8:42 pm

Weszłam do kawiarni i rozejrzałam się po przytulnym wnętrzu uśmiechając się. Powoli przechadzałam się między stolikami, na każdym zostawiając po kilka ulotek:
Kawiarnia "Mulier" - Page 4 22687195
Gdy upewniłam się, ze nie pominęłam żadnego stolika, skierowałam się do lady, gdzie zostawiłam notatkę sporządzoną na szybko dla właściciela:


Równie cicho, jak weszłam, tak opuściłam kawiarnie nadal mając na ustach uśmiech, że w tak zmienionych warunkach można stworzyć tak miłe miejsce.

Rozciągasz forum!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 EmptySro Cze 24, 2009 10:43 am

Eli kiwneła tylko głową. Znowu było pousto a o ulotkach nalezało powiadomić Fay'a ale przeciez poszedł odpocząć, postanowiła ze pokaże mu je gdy tylko wróci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia "Mulier"   Kawiarnia "Mulier" - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kawiarnia "Mulier"
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"
» Dyskoteka "Kosmos"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Przedmieście :: Ulica Con-Erie-
Skocz do: