Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Obrzeża cmentarza

Go down 
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Obrzeża cmentarza Empty
PisanieTemat: Obrzeża cmentarza   Obrzeża cmentarza EmptyPią Cze 12, 2009 1:09 pm

Cała okolica obsypana jest położonymi lub przekrzywionymi krzyżami. Dawne miejsce kultu zostało zapomniane i niewiele osób jeszcze pamięta dawną świetność tego cmentarza. Niegdyś wspaniałe przygotowywane jeszcze za życia osób przygotowywane nagrobki przez najlepszych artystów zagubiły swoje piękno, znacznie odcisnęło się na nich piętno czasu i zabrało im dawny urok. Upiorne drzewa dodają teraz temu miejscu dreszczyku i odstraszają większość istot.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Obrzeża cmentarza Empty
PisanieTemat: Re: Obrzeża cmentarza   Obrzeża cmentarza EmptyCzw Cze 18, 2009 4:57 pm

Miejsce kultu jak i wspomnień. Pamiętał jak był malcem... jak się chował pod skrzydłami jednej z figury. Pojawił się znikąd. Pamiętał trochę magii, ale nie używał jej przy innych. Mogło to być niebezpieczne przedsięwzięcie. Doszedł do zniszczonej figury i usiadł na podstawie, opierając się o nią plecami.
- Może ty mi powiesz kim jestem, albo nie. Kim byłem? Wspomnienia takie zamazane. Jak przez mgłę, widzę ogól, ale nie widzę szczegółów. Gdybyś umiał mówić
Zaśmiał się cicho i przymknął oczy, pragnąc odpocząć. Nikt tu nie chadzał, więc miał pewność prywatności. Tylko on znał to miejsce.

Wypoczął to pewne, rozglądnął się. Czas wracać do obowiązków. Pozbierał się i wybył stąd do pracy swej radnego.
Powrót do góry Go down
 
Obrzeża cmentarza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Opuszczony cmentarz-
Skocz do: