Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...

IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 

Obrzeża cmentarza

Go down 
AutorWiadomość
Elys

Liczba postów : 1934
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Obrzeża cmentarza   Pią Cze 12, 2009 1:09 pm

Cała okolica obsypana jest położonymi lub przekrzywionymi krzyżami. Dawne miejsce kultu zostało zapomniane i niewiele osób jeszcze pamięta dawną świetność tego cmentarza. Niegdyś wspaniałe przygotowywane jeszcze za życia osób przygotowywane nagrobki przez najlepszych artystów zagubiły swoje piękno, znacznie odcisnęło się na nich piętno czasu i zabrało im dawny urok. Upiorne drzewa dodają teraz temu miejscu dreszczyku i odstraszają większość istot.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża cmentarza   Czw Cze 18, 2009 4:57 pm

Miejsce kultu jak i wspomnień. Pamiętał jak był malcem... jak się chował pod skrzydłami jednej z figury. Pojawił się znikąd. Pamiętał trochę magii, ale nie używał jej przy innych. Mogło to być niebezpieczne przedsięwzięcie. Doszedł do zniszczonej figury i usiadł na podstawie, opierając się o nią plecami.
- Może ty mi powiesz kim jestem, albo nie. Kim byłem? Wspomnienia takie zamazane. Jak przez mgłę, widzę ogól, ale nie widzę szczegółów. Gdybyś umiał mówić
Zaśmiał się cicho i przymknął oczy, pragnąc odpocząć. Nikt tu nie chadzał, więc miał pewność prywatności. Tylko on znał to miejsce.

Wypoczął to pewne, rozglądnął się. Czas wracać do obowiązków. Pozbierał się i wybył stąd do pracy swej radnego.
Powrót do góry Go down

Obrzeża cmentarza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1