Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...

IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 

Jezioro w górach

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Elys

Liczba postów : 1934
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Jezioro w górach   Pią Cze 12, 2009 1:02 pm

Niewiele pozostało wodopojów z czystą i nieskażoną wodą. To miejsce przetrwało aż do teraz gdyż okolice były raczej rzadko uczęszczane przez ludzi i jedynie sporadyczne zwierzęta żywią się w tej okolicy. Chociaż przy szczytach temperatura jest bardzo niska nie trzeba się tutaj martwić o skrzenie wody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 8:55 pm

Pojawił się nad brzegiem, a fale powoli obmywały jego stopy. Przyjemne uczucie piasku pod nogami i fal wody. Uczucie, którego nie ma w niebie, a jest takie... takie wspaniałe. Stał tak i rozkoszował się chwilą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 8:59 pm

Wylądowała na skałce nad jeziorkiem i natychmiastowo złożyła skrzydła, by nikt ich nie zauważył. Założyła nogę na nogę luźno spuszczając je nad wodą i wyciągnęła z kieszeni papierosa. Za stanikiem miała zatkniętą zapalniczkę, więc i ona znalazła się w dłoni dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:01 pm

Nie zwrócił uwagi na nowo przybyłą. Nie było sensu. Nie znał jej, ani nie kojarzył. Może gdzieś mu tam jedynie kiedys mignęła między ludźmi w mieście. Zaczął się przechadzać po plaży, tak by nogi obmywały mu co chwila fale.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:08 pm

Zauważyła jakiegoś chłopaka lekko w dole. Nie pamiętała go, albo pamiętać nie chciała. Tamten chłopak... miał rację, to wszystko to po prostu kretyński sen.
Odpaliła papierosa, lekko się nim zaciągnęła i delikatnie wypuściła dymek w stronę nieznajomego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:10 pm

On dalej spacerował wzdłuż brzegu, zbliżając się w strone Rin. W końcu doszedłszy do niej, minął ją bez żadnego słowa. W końcu... po co ma z nią rozmawiać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:13 pm

Zacisnęła mocniej usta na papierosie i zerknęła na niego ponownie. Był... cóż, zachowywał się dziwnie. Niegrzecznym gestem strzepnęła popiół ze skręta na ramię rudzielca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:19 pm

Tyle, że owy rudzielec był już poza zasiegiem jej ręki. Gdzieś za nią. I maszerował dalej, wprost przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:21 pm

Zrobiła naburmuszoną minę i wzruszyła ramionami. Cóż, narzucać się mu nie będzie. Jakby chciał ją zaczepić, to sam by podszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:47 pm

On natomiast się zaczął od niej oddalać, zeby w końcu stanąć po raz kolejny. Widok stąd był naprawdę niesamowity i w sumie dość rzadki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:50 pm

Zgasiła papierosa o brzeg skały i rzuciła nim w niego.
- Może byś tak łaskawie coś powiedział?- przewróciła oczyma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:52 pm

- A po co? Znamy się? Musimy się znać?
Zgaszony papieros odbił się po prostu od niego. Zupełnie na niego nie zwrócił uwagi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:52 pm

Czarny kruk przelatywał nad ta piękna okolicą. Takich miejsc jak to nie było już wiele... Wtem dojrzał dwoje ludzi: Zielonowłosą kobietę i jakiegoś rudzielca. Takiej okazji się nie przepuszcza.
Zniżyła swój lot i wylądowała na ramieniu chłopaka kracząc mu coś do ucha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 9:58 pm

- Nie, i nie musimy. Możesz o mnie nie pamiętać. Cokolwiek. Ale wypadałoby, by mężczyzna znał chociaż kilka manier i był kulturalny- skrzywiła się.
Kątem oka zerknęła na kruka. Ptactwo... dawno nie miała nic takiego w ustach. Jednak niezbyt przepadała za krakaniem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:07 pm

On natomiast wyciągnął ręke, zeby podrapać ptaszka po dziobie.
-Wybacz, ale nic nei mam do jedzenia zwierzołaku. A co do ciebie...
Spojrzał w jej strone.
-Mam Cię pamiętać, chociaż nigdy sie nie spotkaliśmy? Zasadniczo jestem dosyć młody i pamiętam to, co widziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:13 pm

Kruk tylko zmrużył oczka i dziobnął rudzielca delikatnie po ręce, jakby prosząc o więcej pieszczot. W swoim założeniu miała się szybko zmienić w człowieka i przyłączyć do rozmowy, ale drapanie po dziobku było takie przyjemne!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:17 pm

Wywróciła ponownie oczami.
- Źle kombinujesz chłopczyku- umiechnęła się nieznacznie- chodziło mi o to, że nie widzę żadnych przeciwzkazań byśmy się poznali... bo potem mi to wszystko jedno czy będziesz mnie pamiętał czy nie. Liczy się chwila obecna, a akurat teraz jest zbyt nudno. To chyba logiczne, że chciałam zabić czas rozmową- zmrużyła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:23 pm

Drapałem dalej zwierzołaka po dziobku. Ot... z braku zajęcia. Chociaż mógłby się odmienić i przywitać, skoro przyleciał.
-To skoro chciałaś zabic czas rozmową, należało ją zacząć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:29 pm

Z tego co zdążyła zauważyć, jej towarzystwo chyba się nie lubiło. Tak więc zaryzykowała.
Dziewczyna, która pojawiła się zamiast kruka, był 'uwieszona' na ramieniu chłopaka, nadal się do niego przymilając.
- Jesteś taki milutki - powiedziała słodko i przeniosła wzrok na dziewczynę uśmiechając się do niej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:32 pm

Skinęła głową patrząc obojętnie na zajście, gdy kruk zamienił się w dziewczynę. W końcu już nie takie cudy widziała.
- Kobiety nie zrozumiesz- ospowiedziała mu i zeskoczyła z wysokiej półki skalnej. Z gracją wylądowała na brzegu, robiąc przy okazji efektowne salto. No tak, po siostrzyczce miała ciut tych akrobatycznych umiejętności...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:36 pm

Kobieta? A przysiągłbym, że mam do czynienia ze zwierzołakiem, a nie zwierzołaczkiem. - taka myśl przebiegła przez głowę Sylpha, kiedy z zamyśleń wyrwała go Rin.
- Nie na tym polega moja praca, żeby rozumieć kobiety.
mruknąłem cicho. Zwierzaka żadnego, którego można by podrapać nie ma, a miziać po nosku panny kruk nie będe przecież.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:46 pm

Zachichotała cicho zasłaniając dłonią usta i dalej ich słuchając
- I myślisz, że ci się to nie udaje? - spytała chłopaka dając mu pstryczka w nos. Myśląc o tym jak delikatnie drapał ją po dziobku nie mogła uwierzyć, że nie może poradzić sobie z czymś tak prostym jak rozumienie kobiet. Przytuliła się mocniej do jego ramienia i zerknęła na zegarek. O proszę jak późno..
-Wybaczcie - mruknęła i już jej nie było

Ostatnio zmieniony przez Blair dnia Pon Cze 22, 2009 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:47 pm

- Jaki masz zawód?
Usiadła na ziemi, trzymając nogi blisko siebie. Spojrzała na swoje buty. Nienawidziła ich... zawsze po szpilkach miała straszne odciski.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Sob Cze 20, 2009 10:48 pm

- Udaje się co?
spytałem niezbyt rozumiejąc, do czego odnosi się to pytanie.
- Zajmuje sie likwidacją zagrożeń, które groża osobie płacącej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Pon Cze 22, 2009 10:00 pm

Znudzona zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   

Powrót do góry Go down

Jezioro w górach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next