Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar "Wodne Oczko"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:34 pm

- Kora. Miło mi. - skinęłam głową uśmiechając się delikatnie. - Oczywiście. - odpowiedziałam łagodnie. Obserwowałam demona dyskretnie. Sprawiał wrażenie uprzejmego, co było dość niespotykane u tej rasy. Zachowałam jednak spokój i uśmiechając się dalej upiłam kolejny łyk wina. - Jesteś tutaj od niedawna, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:39 pm

-Dziękuję-powiedział uprzejmie i wykonał głębszy ukłon-Tak...rzekłbym od bardzo niedawna-dodał po chwili i usiadł.
-Tutaj zawsze tak tłoczno i wesoło?-zapytał ironicznie lecz uprzejmie i wciąż z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:44 pm

- Bywało lepiej - westchnęłam cicho i rozejrzałam się - Teraz coś się kraina wyludniła... Coś się szykuje... - dodałam po chwili - Dawnymi czasy to miejsce wręcz tętniło życiem - zaśmiałam się cicho - A mogę spytać skąd do nas przybyłeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:48 pm

-Spytać zawsze można-uśmiechnął się do niej i wziął łyk piwa.
-Pochodzę z nikąd...bo jestem jakby wędrowcem-powiedział po chwili uprzejmie-Mam nadzieję że odpowiedź cię usadysfakcjonowała-dodał szybko by cała wypowiedź nie wydała się niegrzeczna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:55 pm

- Każdy ma jakąś tajemnicę. - uśmiechnęłam się delikatnie i skinęłam głową - Nie naciskam na szczerą odpowiedź. Więc tak, taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje... Wręcz cieszy. - dodałam po chwili - Wędrowcy są jednymi z lepszych partnerów do rozmów. A już dawno nie miałam okazji do miłej i interesującej rozmowy. - uśmiechnęłam się lekko - jeśli jednak zacznę Cię męczyć lub jeśli uznasz, że nie masz ochoty rozmawiać czy odpowiadać na moje pytania, nie miej żadnych oporów, by zakończyć tę konwersację. - powiedziałam spokojnie przyglądając się lampce wina, trzymanej w dłoni. - Oczywiście ja także postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. - dodałam po chwili. Patrzyłam przed siebie, na lustro zawieszone za barem, w którym mogłam swobodnie obserwować demona jak i całe pomieszczenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyPon Cze 08, 2009 11:58 pm

-Bardzo chętnie porozmawiam-uśmiechnął się i dodał-w podróży jestem sam, a i na postoju nie spotykam wielu rozmówców. Wolę jednakowoż odpowiadać na pytania, taki dziwny nawyk-wziął głęboki łyk piwa i zgrabnie stłumił bęknięcie-Proszę wybaczyć...taki trunek-dodał mimowszystko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyWto Cze 09, 2009 12:07 am

Zaśmiałam się cicho zakrywając usta dłonią.
- W porządku. - odrzekłam i napiłam wina - Dobrze... Bardzo dobrze... - uśmiechnęłam się lekko i spojrzałam tym razem na twarz demona już bezpośrednio - Sądząc po Twoim stroju i opasce na oku miałeś ciężkie życie... Pozwól że zapytam, w jakich okolicznościach straciłeś oko? - spytałam lekko niepewnie. Demon mógł odmówić odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyWto Cze 09, 2009 12:12 am

Sasuun zaśmiał się-Nie, nie...oko mam zdrowe...no jeśli można to tak nazwać-dodał po chwili i zdjął przepaskę. Zasłonięte jeszcze przed chwilą oko widać było aż nazbyt. Pozbawione było pigmentu a źrenica była ledwo widoczna-To po to by widzieć chociaż na jedno oko kiedy jest ciemno-wytłumaczył w skrócie-Oczywiście samo zakrywanie nie wystarczało..ale teraz nie odstraszam ludzi i...innych-dodał po chwili i zakrył znowu oko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyWto Cze 09, 2009 12:19 am

- Ah. Rozumiem. - uśmiechnęłam się lekko przyglądając się twarzy Sasuun'a - Niektórzy boją się tego, czego nie potrafią zrozumieć... Zdarza się... - uśmiechnęłam się pogodnie i upiłam ponownie łyk wina. - Pozwól że jeszcze zapytam o Twoją profesję, do której tak potrzebne jest Ci taki skarb. Prócz oczywiście wędrowania po świecie. - uśmiechnęłam się łagodnie zadając pytanie po czym ponownie upiłam ze szkła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyWto Cze 09, 2009 12:23 am

-To już temat na inne spotkanie bo oto czas na mnie-powiedział z uśmiechem i wstał-Żeby zaspokoić ciekawość dodam tylko że się przydaje-zrobił głęboki ukłon-Do następnego razu-powiedział uroczyście i pozostał chwilę w ukłonie. Po chwili jednak wyprostował się i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 EmptyWto Cze 09, 2009 12:26 am

Uśmiechnęłam się delikatnie i skłoniłam głowę z iście królewskim wyrazem twarzy.
- Bywaj Sasuun'ie - pożegnałam demona odprowadzając do wzrokiem do wyjścia. Uśmiechnęłam się do siebie. Ciekawy osobnik. Westchnęłam cicho i dokończyłam wino. Po chwili rozpłynęłam się rozpadając w czarne pióra, które po chwili wywiał wiatr.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar "Wodne Oczko"
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"
» Dyskoteka "Kosmos"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: