Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar "Wodne Oczko"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 9:40 pm

Zadziornie się uśmiechnął do ukochanej i ruszył przed siebie by spocząć na sofie.

-Wolałbym zaproszenie, ale jeśli muszę....

Usiadł wygodnie i przełożył rękę przez ramiona Morii by móc przytulić ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 9:43 pm

Pojawiła się w barze. Miała na sobie długą jasną suknię, która z jej dziwnym bladym odcieniem skóry wyglądała niczym jakaś zjawa. Jedynie ciemne włosy oraz oczy przypominały o tym, że Elys jest wciąż żywa.
Podeszła do lady baru i nie musząc się odzywać otrzymała to, na co miała ochotę. Barman znał już ją na tyle dobrze, aby wiedzieć, jaki humor odpowiada odpowiedniemu trunkowi.
-Proszę-rzekł jedynie kładąc butelkę i kieliszek koło niej. Elys podziękowała skinieniem głowy i nalała sobie trunku. Machnęła dłonią do przebywających w barze.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 9:45 pm

Wtuliła się w ramiona chłopaka. Jedną ręką złapała go za szyję, a oczy niewinnie spoglądały na niego.
- Nie lubię kiedy jesteś daleko..
Powiedziała dosyć cicho.
Spojrzała na przybyłą Elys
- Witaj królowo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 9:48 pm

Podążał wzrokiem za Elys. Sam nie wiedział jak się zachować. Przywitał ją delikatnym uśmiechem, który zagościł na ustach chłopaka. Przypomniał sobie jak kiedyś złożył pocałunek na jej chłodnych ustach. Był również ciekawy czy ona pamięta sytuację, która niegdyś zaistniała pomiędzy nimi. Dłoń maskowała ramię Morii.

-Jestem zawsze wtedy, gdy mnie potrzebujesz.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 9:57 pm

Uniosła nieznacznie wzrok, aby spojrzeć na obecnych. Na jej twarz wpełzł miły uśmiech, lecz był on jedynie odwzajemnieniem tego, co posłali jej przebywający w barze. Uniosła kryształowy kieliszek do ust i przechylając go lekko wlała do swych ust purpurowy napój.
Do baru wszedł mężczyzna o blond włosach. Nie widząc nikogo znajomego prób Elys podszedł do niej, po czym usiadł tuż obok. Powiedział coś cicho do królowej tak,że tylko ona była w stanie to dosłyszeć.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:11 pm

Spojrzała na niego
- Czasem za dużo razy cię nie widuję i czuje się wtedy samotna.. Bardzo samotna
Wtuliła swoją twarz w jego szyję..


// przepraszam ale musiałam coś zrobić..
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:22 pm

Odpowiedziała coś blondynowi. Odłożyła kieliszek koło butelki i podziękowała grzecznie barmanowi. Wstała i wraz z tym mężczyzną wyszła z baru.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:24 pm

Pogłaskał ją po głowie. Ustami musnął jej włosy.

-Ciii, kiedyś wszystko się zmieni. Obiecuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:26 pm

Pocałowała czule jego szyję lekko mrużąc oczy
- Wiem ale .. ech wole mieć cię zawsze przy sobie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:28 pm

-To zamieszkaj ze mną w królestwie. W mojej komnacie... Będziesz ją tylko opuszczać na zajęcia plastyczne.

Odciągnął delikatnie jej głowę od swojej szyi. By móc spojrzeć w piękna oczy dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:30 pm

Na jej twarzy pojawiło się zdziwienie
- Ale jak ?? A twoja rodzina poddani?? Wiesz, że mogą z tego wyjść nieprzyjemne sprawy. Z resztą nie mam nawet azylu..
Powiedziała smutnie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:33 pm

-Teraz ja jestem królem i ja władam. Azyl miałaś od kiedy zostałem księciem. Jesteś tylko moja i należy nam się trochę szczęścia.

Spojrzenie było coraz głębsze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:35 pm

Zatkało ją nie wiedziała co ma mówić, co myśleć.
Patrzyła tylko jak małe dziecko w jego oczy z delikatnie otwartymi ustami przez które nie wylatywał żaden dźwięk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:38 pm

Złożył długi i namiętny pocałunek na jej ciepłych ustach. Mocno przytulił jej delikatne ciało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:40 pm

Zatopiła się w jego ustach. Dwoma rękoma objęła go za szyję by lepiej kontrolować swoje ciało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:41 pm

Podczas całego pocałunku był ciekawy co odpowie. Znając życie, będzie musiała uciekać. Już to czuł w sercu...
Lecz nie dawał za wygraną. Całował długo i namiętnie by nadrobić każde stracone sekundy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:45 pm

Nie wiedząc czemu dała ponieść się emocjom. Podniosła się do pozycji klęczącej nie przestając go całować. jedną nogę przełożyła na drugą stronę jego kola tak że napierała na niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:48 pm

Paluszki skrzyżował na jej plecach. Pozwolił sobie przyciągnął ją mocniej do siebie. Nie chciał by się krępowała. Ogarnęło go zdziwienie, że zareagowała w taki sposób. Pierwszy raz...
Teraz on poczuł się skrępowany w pewnym stopniu.
Pocałunek trwał. Był długi, gorący... Tak wspaniały, że aż żal go przerywać.
Języczki wspólnie tańczyły w tej wspaniałej chwili.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:52 pm

Powoli przerwała i spojrzała na niego smutnymi oczami
- No i teraz muszę iść... znowu...
Powiedziała niechętnie i wstała. Skierowała się w stronę wyjścia,stanęła w drzwiach i spojrzała na ukochanego
- A co do tego mieszkania z tobą chętnie z tego skorzystam.
Zaśmiała się lekko i wyszła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Maj 11, 2009 10:53 pm

Uśmiechnięty zabrał swoje rzeczy i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Cze 08, 2009 10:06 pm

Wszedł do baru i usiadł w rogu.
-Wesolutko...-mruknął do siebie i zamówił kufel zimnego piwa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Cze 08, 2009 11:22 pm

Pojawiłam się w nagłym powiewie wiatru, który przyniósł ze sobą kilka czarnych kruczych piór. Rozejrzałam się po pomieszczeniu i skinęłam głową do barmana, podeszłam i poprosiłam o wino. Następnie usiadłam na wysokim barowym krzesełku i poprawiłam włosy jak i strój. Po chwili już piłam zamówiony trunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Cze 08, 2009 11:24 pm

-Cześć-rzucił szybko i wyszczerzył się. Szybko ogarnął wzrokiem całą postać i pociągnął łyk z kufla.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Cze 08, 2009 11:26 pm

Spojrzałam na obecnego mężczyznę i skinęłam delikatnie głową. Uśmiechnęłam się lekko.
- Witaj. - obróciłam w palcach lampkę z winem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 EmptyPon Cze 08, 2009 11:29 pm

Sasuun szybko wstał, poprawił płaszcz i podszedł do baru z kuflem w ręku.
-Jestem Sasuun-powiedział wciąż uśmiechnięty i odstawił kufel-Mogę się dosiąść?-dodał po chwili robiąc mały ukłon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar "Wodne Oczko"   Bar "Wodne Oczko" - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar "Wodne Oczko"
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"
» Dyskoteka "Kosmos"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: