Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa do Słodkiego Królestwa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 1:35 pm

[czwartek wieczorem? bo piątek jest wolny]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 3:14 pm

//mi czwartek pasuje; ale wieczorem czyli ok której?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2009 3:49 pm

Droga zajęła wam niewiele czasu i była całkiem przyjemna. Krajobraz był faktycznie słodki, jednak nie przesłodzony. Choć dziwne mogły wydawać się fioletowe drzewa, z których zwieszały się spiralne żelki o różnych kolorach oraz inne, podobnego typu, rzeczy.
Wioska nie była duża i prezentowała się całkiem normalnie - nie było tam jadalnych chatynek niczym w bajce o Jasiu i Małgosi. Wieśniacy z minimalnym zainteresowaniem oglądali przybyszów, na krótko odrywając się od swoich zajęć. Kobiety, nieco zawiedzione, że to nie mężczyźni, wróciły do domów.
W "centralnym" punkcie stała karczma, nieźle nawet wyglądająca, a z wewnątrz rozchodziły się smakowite zapachy.
Wieśniacy, dostrzegłszy wilka u boku wampirzycy i lecącą nad ich głowami Tayę, zaczęli wytykać ich palcami i szeptać między sobą. No takich cudaków to oni jeszcze nie widzieli.


wszyscy +3pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2009 4:10 pm

Najzwyczajniej w świecie zignorowała spojrzenia skierowane na jej wilka. Zerknęła jednak srogo na Tayę.
- Wróciłabyś na ziemię, bo tworzysz niepotrzebne zamieszanie - burknęła.
Puce przekazała dyskretny sygnał, by skupiał się na swoich klonach, a nie na tym, co się dzieje przy niej. A nuż, kiedy ona będzie zwiedzała miasteczko on coś znajdzie?
Przechodząc pod jednym z drzewek, które się uchowało przy miejskiej drodze, zerwała sobie żelka, którego spróbowała z zapałem. Resztę odrzuciła gdzieś w bok. Lawliet zdecydowanie trzyma lepsze rzeczy w swojej komnacie.
Wiedziona zapachami z karczmy ruszyła w tamtym kierunku. Nie od dziś w końcu wiadomo, że takie miejsca to siedliska wiedzy wszelakiej. Wprawdzie większość wiadomości, które stamtąd wychodzą do plotki i fantazje, jednak przy odrobinie umiejętności można je łatwo przesiać i odnaleźć to, czego się szuka.


Ostatnio zmieniony przez Illya dnia Wto Kwi 28, 2009 9:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyWto Kwi 28, 2009 5:24 pm

Posłusznie wróciłam na ziemię, pozwalając sobie jedynie na lekkie przerócenie oczami. Skrzydła natychmiast zamieniły się w płaszcz z piór okalający moją sylwetkę.
-Wybacz.-wzruszyłam ramionami, a z głosu nie dało się wydobyć ni grama skruchy. Wolałam już tworzyć zamieszanie niż ryzykować atak z zaskoczenia.
-Witajcie dobrzy ludzie. Nie bójcie się, nie zrobimy Wam krzywdy. Zarabiamy na życie podróżując od miasta do miasta i przedstawiając dziwy o jakich Wam się nie śniło.-przedstawiłam nas z oszałamiającym uśmiechem zebranej grupce obserwatorów, mając nadzieje, że cyrk ich czasem odwiedza. Nie czekając na odpowiedź poszłam za Ill. Najwyżej mnie zgani za takie przedstawienie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptyPią Maj 01, 2009 10:30 am

Zerknęła na upadłą i wampirzycę.
- Twój wilk także za bardzo zwraca na siebie uwagę- mruknęła do Ill idąc za nią.
Kiedy Aisaki skończyła przeglądać mapę, wzięła ją od niej i schowała do kieszeni tak, aby jej nie zgubić. Uprzedniej jednak wręczyła każdej z towarzyszek szkice poszukiwanego zwierzątka, może jednak się przydadzą. Westchnęła cicho i lekko się skuliła. Lubiła być w centrum zainteresowania, ale dziwnie jej było, kiedy nieznajomi patrzli na nie jakby były nie wiadomo czym.

(przepraszam, że tak późno odpisuję, ale jestem chora i ciągle każą mi spać...)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptySob Maj 02, 2009 10:59 pm

[przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam dostepu do kompa... ]

Skrupulatnie przyjrzała się zwierzakowi. Ot, zwykły futrzak, taki, jakiego spotkac można na wszelakiego rodzaju wsiach. Nieświadomie zignorowała żelkowy krajobraz, który nie za bardzo pasował do jej upodobań. Z obrzydzeniem odgoniła myśl o ostatnich, próbowanych w dzieciństwie słodyczach. Za to rozejrzała się po wiosce. I tu czekalo ją rozczarowanie, gdyż natknęła się na zupełnie nie odbiegającą od norm zgrają zapracowanych wieśniaków wykonujących swe codzienne zajęcia. Zdziwiła się na widok tak dużej i zadbanej karczmy, gdyż nie potrafiła sobie nawet wyobrazić, kto o zdrowych zmysłach zapuszcza się w tak obżydliwe okolice.
Szybkim, rytmicznym krokiem Ais poczęła zmierzać w stronę tawerny, co jakiś tylko czas wychwytując podejrzliwe spojrzenia kierowane w ich stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 EmptySro Maj 13, 2009 2:53 am

[Sorasy, ale nie mam teraz czasu, więc wyprawa zawieszona. Wrócimy do niej za tydzień, jak będę wolny. Matura to bzdura :/]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa do Słodkiego Królestwa   Wyprawa do Słodkiego Królestwa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa do Słodkiego Królestwa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wyprawa Rin
» Wyprawa Shadow
» Wyprawa Tyraela
» Wyprawa Blair

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: