Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Las War'Shewa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 8:47 pm

Przez chwilę przyglądałam się rozmówcy.
-Znajdę. O to się nie martw-skinęłam głową, by po chwili zastanowić się nad jego pytaniem.
-Nie posługuję się konkretną bronią.-odparłam w końcu. Z resztą zgodnie z prawdą. Przez ostatni czas nie miałam potrzeby się bronić. Teraz było inaczej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 8:49 pm

- Hmm, rozumiem. Jakoś sobie poradzimy
Pogładził się po podbródku, a druga dłoń zawiesił na kieszeni swoich spodni. On tam posługiwał się dość zabójczą broń na co dzień, ale tak normalnie potrafił każdą. Jednak uniwersalność posiadała swoje wielkie zalety, choćby element zaskoczenia. Przeczesał dłonią włosy i ziewnął nieznacznie, przykrywając usta jak najszybciej mógł.
- Przepraszam, musiałem się dotlenić
Odparł i już stał wzorowo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 8:56 pm

Pokiwałam znacząco głową na jego ziewnięcie.
-Dobra, dobra. Wiem, że jestem aż nad to nudna-mruknęłam z nieznacznym uśmieszkiem.
-No nic. Zbieram się i żegnam Pana-skinęłam głową Królowi i zniknęłam , a właściwie łagodnie rozpłynęłam się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:03 pm

Skinął za nią głową i począł się przechadzać po lesie jakby znał go już od dawna. Taka była prawda, ale skąd to już jego tajemnica. Podczas takiego chodzenia nucił coś pod nosem cicho, rozglądając się tu i tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:11 pm

Czarna wrona o białych końcówkach piór na lotkach latała jakiś czas wysoko ponad nad głową Upadłego. W końcu zniżyła lot i przysiadła na ramieniu Ramzesa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:19 pm

- Ot, witaj matko
On wiedział, nikt inny nie musiał. W sumie przyzwyczaił się, że tak często i gęsto pod tą postacią śledziła go czy też pilnowała, aby głupot nie narobił. Ta matczyna miłość granic nie znała, zaśmiał się lekko i pogłaskał zwierze po główce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:28 pm

Ptak zleciał z ramienia upadłego i wylądował przed nim, zamieniając się w kobietę.
Wyprostowałam się i otrzepałam ręce z pozostałych piórek.
- Uh... Starzeję się... - mruknęłam cicho i uśmiechnęłam się do syna - Witaj kochanie. Przelatywałam nieopodal jak Cie zauważyłam i postanowiłam spytać, jak Ci się wiedzie. - spojrzałam na niego uważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:36 pm

Wsadził dłonie do kieszeni, nieco zdziwiony tym pytaniem, ale się uśmiechnął.
- U mnie wszystko w porządku moja droga, a Ciebie kochana?
Uśmiechnął się do matki ze spokojnym wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:40 pm

- Też dobrze... - uśmiechnęłam się lekko i westchnęłam cicho - Tak teraz pomyślałam... Może by tak rozruszać stare kości? Potrenowałbyś swoją starą matkę? - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:51 pm

- Hmm, mógłbym. Czemu tak nagle o to prosisz?
Uśmiechnął się ze spokojem do niej, obserwując matkę przez pewien czas. Zastanawiał się czy aby dobrze robi wszystko ostatnimi czasy. Musiał w ogóle z Tayą porozmawiać, tak dla jasności. Uśmiechnął się nieco i przytaknął głową w ramach zgody na propozycję upadłej przed nim.
- Proszę bardzo, walczmy
Sięgnął po swoje sztylety, czekając na ruch Kory opanowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 9:56 pm

- Dawno nie trenowałam i coś czuję, że wychodzę z wprawy. - westchnęłam cicho i sięgnęłam po wachlarz. Przyglądałam się mu chwilę by w końcu stwierdzić, że spróbuję walczyć nim, zamiast go przekształcać w jakąś inną, bardziej ofensywną broń. Rozłożyłam wachlarz i uśmiechnęłam się delikatnie. - Zaczynaj. nie można przecież pozwolić, by władza była najsłabszym ogniwem królestwa. - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 10:01 pm

- Rozumiem
Sztylety leżał idealnie w jego dłoniach, więc mógł spokojnie wyprowadzać dość niebezpieczne cięcie. Oczywiście tego nie zrobi, ograniczy swoją siłę tak, aby Kora musiała się bronić.
- Zaczynam
Po tym rzucił się biegiem przed siebie, pokonując błyskawicznie odległością między nimi i wykonał proste cięcie na wysokości jej karku. Co się będzie krył, znów odżył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 10:11 pm

Uśmiechnęłam się lekko. Postanowiłam nie dawać mu zbytnio odpocząć i także jego zmusić do obrony. Pierwszy cios bezbłędnie uniknęłam, uchylając się w bok na ugiętych nogach i wyprowadziłam uderzenie z otwartej dłoni w jego klatkę piersiową. Następnie natychmiast zamknęłam wachlarz i wyprowadziłam nim cios w jego bok. Dodam jedynie, że wachlarz zakończony był niewielkimi kolcami, z pozoru niewidocznymi i niegroźnymi, lecz ostrymi.

+2pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 10:34 pm

Uniknięcie ataku przez Korę nie zrobiło na nim większego wrażenia, ale widocznie będzie musiał się bardziej postarać ni jeżeli to robił normalnie. Sztylety w obydwu dłoniach obrócił w drugą stronę do wnętrza, sam robiąc porządny krok do tyłu, aby nie dostać otwartą dłonią od upadłej. Następnie zasłonił swój bok sztyletami, przyjmując na nie siłę uderzenia, które było skierowane najprawdopodobniej na bok. Nie wypatrzył oczywiście takiego czegoś jak kolce. Jak na razie nie miał przyjemności zapoznać się z bronią matki z tak bliska.
- Um, pewnie nie będę miał łatwo. No, ale dajmy z siebie wszystko matko.
Oczy zmieniły się, nie w sensie wyglądu fizycznego, a jedynie niewielkiego błysku radości. Ten młodzieniec zawsze widział w walce coś 'magicznego'. Robiąc szybki ruch sztyletami w przeciwne strony, spróbował wybić broń matki z równowagi i daleko od siebie. Wykonał skok tygrysi, przelatując obok boku matki i próbując wykonać cięcie w stronę boku oraz uda, aby utrudnić poruszenia się. Gdyby to zostało odparte to oczywiście ląduje najprawdopodobniej podparty na dłoniach ze sztyletami tuż obok niej za plecami i spróbuje ją podciąć. Oczywiście, gdyby jakiś atak był skierowany w niebo będzie próbował go sparować swoim bliźniakami *sztylety*. Był skupiony na walce, więc będzie ciężko jej w tym momencie wybić go z rytmu. Będzie napierał, póki nie będzie zmuszona do całkowitej obrony bez ofensywy. Uśmiechnął się pod nosem dosyć złośliwie podczas wykonywanych ataków.

+5pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 10:54 pm

- Owszem. Nie będzie. - uśmiechnęłam się kąśliwie. Już dawno nie spędzaliśmy ze sobą czasu, a taki trening był dobrym ku temu powodem. Przy okazji oczywiście poprawiał sprawność obojga. - Bez oszczędzania się? - spytałam jedynie dostrzegając błysk w jego oku. Sama także rozpromieniłam się, a w moich oczach również można było dostrzec radość czerpaną z tego pojedynku. W czasie gdy mówiłam oczywiście nie stałam bezczynnie, pozwalając Ramzesowi by mi ot tak po prostu wytrącił wachlarz z rąk czy mnie zranił. Próba pozbawienia mnie narzędzia skończyła się fiaskiem. Obróciłam otwarty wachlarz w dłoni tak, by sztylety Ramzesa ominęły go z obu stron, a następnie wymierzyłam cięcie jego końcami w znajdującą się w tym momencie dość blisko bark syna. Ten uratował się jednak skokiem. Nadal stojąc na ugiętych nogach, cofnęłam atakowaną stronę, błyskawicznie robiąc w ten sposób unik, i przechodząc w piruet, by ponownie dłonią złożoną w Znak Aard wymierzyć cios w jego bok lub plecy, zależy którą stroną był akurat do mnie odwrócony. Widząc jednak, że chybiłam, odskoczyłam w tył, unikając także podcięcia. Stanęłam ponownie w pozycji, w wyciągniętej ręce trzymając rozłożony wachlarz, drugą układałam Znak, którego Ramzes z powodu wachlarza dostrzec nie mógł. Uśmiechałam się nadal spokojnie.
- Pięknie mój drogi.

+7pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 11:13 pm

W ramach zakończenia walki, bo zbytnio nie miał dzisiaj ochoty szczerze mówiąc. Rzucił w stronę matki sztyletami, każdy w inne miejsce. Pierwszy poszybował w stronę ramienia, drugi w stronę uda. Sam zaś sięgnął dłonią pod płaszcz i wyrzucił dosyć dużą siłą w stronę Kory. Nie miał zamiaru teraz się bawić, no ale chciał pokazać że nie bez powodu jest jednym z najsilniejszych upadłych w królestwie. Oczywiście, gdy Kora będzie zajęta odpieraniem tak złożonego ataku do tego wszystkiego dojdą lewitujące kamyczki, które zaatakują królowa ze wszystkich stron jak małe pociski. Będzie trochę bolało, ale nie będzie niebezpieczne w każdym razie. Nie chciał krzywdzić swojej matuli. Był przygotowany do zrobienia uniku.

+10pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 11:27 pm

Uśmiechnęłam się kątem ust. Zamachnęłam się wachlarzem, wytwarzając podmuch wiatru wzmocniony siłą ataku Znaku Aard wykonanego wolną dłonią. Sztylety upadły przede mną w pewnej odległości. Ataku siły nie spodziewałam się, lecz i na to byłam przygotowana. Skuliłam się by siła tego ataku była słabsza i nie przewróciła mnie na plecy. Przesunęłam się jedynie jakieś pół metra, skulona tuż przy ziemi. W tym czasie wolną dłonią wykonałam Znak Quen, który stworzył dookoła mnie barierę na tyle mocną by odbić nadlatujące kamyczki. Korzystając z przestrzeni pomiędzy jednym a drugim kamykiem odbijający się od bariery, skoczyłam w stronę syna, błyskawicznie znajdując się tuż przy nim. Zamachnęłam się rozprostowując wachlarz i celując ostrzami w poprzek jego twarzy. Uśmiechnęłam się jadowicie. Wiedziałam, że uniknie ciosu, prawdopodobnie odchyleniem się w tył i natychmiast wyprowadzi atak, więc zaraz też odbiłam się nogą od jego brzucha i odskoczyłam w tył. Wylądowałam miękko w niewielkiej odległości od Ramzesa.

+5pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 11:30 pm

Zaśmiał się i rozpłynął w powietrzu

+5pd oraz za ogólne +7pd o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySro Kwi 01, 2009 11:35 pm

Westchnęłam cicho i pokręciłam głową śmiejąc się cicho. Złożyłam wachlarz i również rozpłynęłam się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySob Kwi 11, 2009 9:43 am

Daelin wylądował pomiędzy drzewami.Tu również nie czuł się bezpieczny,jednak oparł się o drzewo i zaczął rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySob Kwi 11, 2009 6:51 pm

Daelin wyrwał się z zamyśleń.Dopiero teraz zauważył że drży z zimna.Trudno się dziwić,miał na sobie tylko cienkie czarne ubrania.Otulił się skrzydłami,zimno nie pozwalało mu już rozmyślać,więc usiadł dalej otulony skrzydłami i oparł się o drzewo,starając się ogrzać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptySob Kwi 11, 2009 8:44 pm

Pojawiła się za upadłym, oparta bokiem o to samo drzewo. W dłoni trzymała swój kieliszek, o dziwo znowu pełny. Jedną ręką potargała Daelinowi pieszczotliwie włosy.
- Hej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptyNie Kwi 12, 2009 11:29 am

Daelin odwrócił głowę w kierunku Rin,oraz lekko rozłożył skrzydła.

-Witaj...Jaki ten świat mały...Wiesz może jak się całkowicie pozbyć uczucia zimna?Jak tak to chętnie bym wysłuchał...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptyNie Kwi 12, 2009 1:27 pm

Pojawiłam się w lesie bezszelestnie - w końcu las to mój dom. Spacerowałam wśród drzew stąpając delikatnie po mchu pokrywającym ziemię. Obserwowałam drobinki pyłków które widać było fruwające enigmatycznie między drzewami w smugach światła.

---------------------

Zniknęłam równie bezszelestnie jak przybyłam, zostawiając po sobie smużkę lekkiej mgiełki, która szybko rozproszyła się na wietrzyku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 EmptyNie Kwi 12, 2009 6:35 pm

Ocknęła się z zamyślenia i popatrzyła na upadłego anioła.
- Jedyne sposoby jakie znam to ciepłe ubranie się, grzanie skrzydłami, lub przy pomocy innego ciała- uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las War'Shewa - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las War'Shewa
Powrót do góry 
Strona 10 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: