Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Las War'Shewa

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:00 pm

- Rozumiem - uśmiechnęła się, ale dalej go nie puszczała. A niech sobie pobędzie trochę w niewoli. xd - A co słychać? - spytała. W końcu trochę się nie widzieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:01 pm

Wróciła, bo zostawiła swoje kartki i węgiel x< i dalej drży przemoczona z zimna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:04 pm

Podeszłam bliżej pary i niemalże się o nich potknęłam. Spojrzałam w dół na nich.
- Witajcie. - przywitałam się cicho i obeszłam ich. Odeszłam kilka kroków i przystanęłam patrząc na niebo obojętnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:05 pm

- Co słychać...? Dużo by opowiadać... - Spojrzał na elfkę przypomniała mu się Alex.
- Ale może lepiej o tym nie mówić...dobrze? - Powiedział smutno i poważnie.
- Witam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:07 pm

- Cześć zielona panienko - powiedziała do elfki a potem popatrzyła na Korę, którą dopiero zauważyła. Upadła zapewne wiedziała, co się wydarzyło, a ona nie chciała o tym rozmawiać - Jak się miewasz? - spytała z przyzwyczajenia. - Skoro nie chcesz to nie mów - te słowa skierowała do Valla i puściła jego rączki wolno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:11 pm

- W porządku, dziękuję. - odpowiedziałam, jednak nie było w moim głosie nawet nutki jakiegokolwiek zainteresowania czy wesołości. - A u was? - spytałam i usiadłam na sporych rozmiarach głazie, patrząc na wampira i upadłą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:13 pm

Nie pojawił się o nie, a tylko przeskakiwał miedzy drzewami zwinnie dopóty nie wylądował obok Kory.
- Witam - rzucił lekko zdyszany i dmuchnął w grzywkę, niezbyt się przejmując tym że wygląda dość komiczne z tam wielkim łukiem na plecach. Pogrzebał pod pazucha i wyciągnął list, który był pieczołowicie zabezpieczony. Wręczył go Korze
- Pomyli się nie pomyliłem. To dla pani - stwierdził, patrząc się na upadłą przez moment.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:13 pm

- Nie, nie puszczaj go!- krzyknęła przestraszona widząc, że Nina puściła Valla wolno. Juz po niej x<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:15 pm

- Ehhh u nas po staremu.. - Pokazał jej język.
- Miło ze to uszanowałaś... - Uśmiechnął się do Ninuś. - Ale nie trzymaj mi więcej tak rączek...
Pomasował sobie nadgarstki i zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:18 pm

Spojrzałam na elfa spokojnie.
- Witaj. Dziękuję - wzięłam list i spojrzałam na kopertę - Kto Cię przysyła? - spytałam łamiąc pieczęć listu. - Odpocznij w każdym razie. Pewnie przebyłeś długa drogę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:20 pm

- U mnie całkiem nieźle.. Pomijając pewien fakt.. No ale powinnam się już do tego przyzwyczaić - uśmiechnęła się lekko do Kory i zlustrowała elfa wzrokiem. Bardzo uważnym i długim spojrzeniem. - Przecież nie trzymałam cię tak mocno - powiedziała do Valla, nie spuszczając wzroku z elfa ani na chwilę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:21 pm

Widząc chłopaka z elfimi uszami odruchowo do niego podeszła. Ukryła się za nim, obawiając się co mogłaby zrobić ta nieobliczalna pijawka i udawała że jej nie ma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:23 pm

Oparł się o drzewo, podnosząc jedną z nóg trochę wyżej i również opierając ją o korę drzewa. Splótł dłonie na klatce piersiowej wpatrując się między drzewa nieco zamyślony. Pytanie kobiety go z niego wyrwało.
- Ah, nie mogę zdradzić. Nawet nie znam imienia, dostałem instrukcje i prośbę, a nie mogłem odmówić - uśmiechnął się pogodnie, poprawiając opadającą grzywkę. Patrzył jak pieczęć została złamana, ciekawość go zżerała co tez on przekazał nieznajomej mu osobie.
Zerknął przez ramię, obserwują tym razem elfkę kryjącą się za jego ramieniem i zaśmiał się cicho
- Co tak się kryjesz? Boisz się czegoś? - zapytał ciekawsko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:23 pm

- Widzę cię...nie udawaj że cię nie ma. - Powiedział surowo.
- Oj Ninuś...Ninuś...nawet zażartować nie można ? - Powiedział odwracając się od upadłej.
Elf nawet go nie zainteresował.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:27 pm

- Tego głupiego zboczeńca!
Wskazała na Valla i udając słodką bezbronną istotkę wtuliła się w ramię obcego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:29 pm

Spojrzała na Valla.
- Można - wytknęła mu język i popatrzyła na Rin - On nie jest zboczeńcem - wywróciła oczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:30 pm

Spokojnie przeczytałam list i uśmiechnęłam się delikatnie kącikiem ust.
- Dziękuję. - skinęłam głową do elfa - Uspokoiłeś mnie. Odpocznij teraz. Odpowiedź wyślę sama, innym sposobem. - schowałam list w rękaw i wyciągnęłam 3talary, podałam je elfowi - To dla Ciebie za fatygę. - spojrzałam na Ninę i Valla. - To dobrze, że wszystko się układa. Miło to słyszeć.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:33 pm

Na jednej z grubszych gałęzi drzewa pojawiła się postać w płaszczu. W tych okolicach krycie swojej tożsamości nie jest raczej niczym nowym. Kobieta wcale nie zamierzała się kryć, przynajmniej przed ludźmi. Płaszcz założył tylko ze względu na dzisiejszy chłód.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:34 pm

- Jaaa? Może od razu jestem gwałcicielem...zboczeńcem...głupkiem...iiiiii noo wiecie czym - Zaśmiał się chytrze - hihi
- łiiii - Wyczarował sobie wiosełko i zaczął grać <Tenacious D - History>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:38 pm

Nieco zmieszany było, bo raczej był tutaj nowy i rozumiał z tej całej bredni nic. Wzruszył nieznacznie ramionami.
- Czemu od razu zboczeniec? Może chciał być miły? - zapytał dziewczyny, niezbyt interesując się wampirem. Nie był facetem w jego typie, a co najbardziej nasz elf nie był homo.
- A co najważniejsze może byś się przedstawiła, a nie ciągasz mnie za ramię - puknął ją w czółko wskazującym palcem i zaśmiał się, drugą dłonią łapiąc 3 talary. Uśmiechnął się w podzięce ku kobiecie
- Dziękuje bardzo, przyda się na czarną godzinę - oparł się wygodniej jak na razie znosząc bycie murem między elfką, a facetem. Nie długo po tym skierował swoje bystre oczy na przybyłą, która teraz rezydowała na gałęzi. Skłonił się nieznacznie w geście szacunku. Na jego szczęście wiedział kto jest jego władczynią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:41 pm

- Witaj Elys - przywitałam się skinięciem głowy i sama bardziej okryłam się płaszczem. Dziś chłód doskwierała mi wyjątkowo. Spojrzałam na Vall'a i wykonałam nieznaczny gest dłonią - Spróbuj może na cytrze. - w dłoni wampira pojawiła się cytra - Lecz jeśli zafałszujesz choć raz to ci ją odbiorę. - powiedziałam obojętnym tonem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:42 pm

- Ja jestem Rin- wyprostowała się dumnie i odgarnęła włosy do tyłu- i on jest zboczeńcem, bo mnie pocałował bez pozwolenia.A ty jak masz na imię?
Spytała dopiero teraz dokładnie przyglądając się elfowi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:42 pm

- Nawet jeśli to da się nad tobą zapanować zboczuszku - tyknęła go palcem w mostek - Układa się, to za dużo powiedziane. - powiedziała do Kory i nieco posmutniała. - Witaj Elys - uśmiechnęła się blado do królowej elfów i przeniosła wzrok na elfa. - Nina jestem - przedstawiła się, bo miała taki kaprys.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:44 pm

- Oooo witam panną kamień - Powiedział żartobliwie od Elys przypominając sobie ostatnią rozmowę z nią.
- Vall - W końcu powiedział do elfa i wyciągnął dłoń.
- Jak chciała byś nade mną zapanować hihi? Nic nie zatrzyma rock'n'rolla! - Chytry uśmieszek.
- Pfhiiii to ja wole swoją gitarkę... - Gra <Children Of Boodom - Hate Me>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa EmptySro Lut 25, 2009 6:47 pm

No tak, robić wielkie halo przez jakiś pocałunek, on tego nie rozumiał. Rozbawiony obdarzył rozmówczynię spokojnym wzrokiem.
- Ładne imię, królowa też ma ładne - stwierdził, pochodził z innych stron. Nocne elfy posiadały inaczej składane imiona, więc był mile zaskoczony taką odmiennością w innej krainie.
- Mam na imię Belaraun, ale zwą mnie Raun - powiedział prostując się nieco dumnie, bo w końcu imię i nazwisko dla elfa jego pochodzenia znaczył bardzo wiele. Ni stąd ni zowąd królową zaatakował Lyme, która wyskoczył nagle spomiędzy liści i teraz trzymał się nieco przestraszony kaptura na głowie elfik. Trząsł się zaś jak listek na wietrze.
- Lyme wariatko, zostaw królową - krzyknął do młodej kotki, ale jak widać poruszać się nie mogła
- Wariatko mała - wymamrotał, robiąc niewinną minę ku królowej. Zlustrował kątem oka dłoń Vall'a. ale nie podał. Nie znał takiego zwyczaju.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las War'Shewa Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa Empty

Powrót do góry Go down
 
Las War'Shewa
Powrót do góry 
Strona 1 z 18Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: