Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:12 pm

Otworzyła oczy i spojrzała w dal, dokładniej na Alrada. Znali się od dawna.
-Nie mogę.- Powiedziała cicho i łapiąc gałąź, na której siedziała zsunęła się na ziemię. Powoli podeszła do Alrada i siadając koło niego położyła sobie płaszcz na kolana.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:15 pm

Wstała i znikła nie żegnając się z nikim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:15 pm

westchnał po czym znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:25 pm

Przechodziła tedy całkiem nie z przypadku. Chciała się rozejrzeć, rozeznać w terenie.
Przystanęła przy jakimś drzewie i wbiła zamyślony wzrok w wodospad.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:35 pm

wchodzi w swojej prawdziwej (wilczej) formie i siada niedaleko wody.
nastawia uszy tak by wyłapywać wszystkie dźwięki oprócz wodospadu.
po chwili zaczyna powoli iść wu nie znajomej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:41 pm

Spostrzegła stworzenie kątem oka. Nie mogła się powstrzymać, by się nie przyjrzeć, więc na chwilę, dwie uważnie spojrzała na Lurę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 5:48 pm

zatrzymała się w takiej odległości by można ją było pochylając się pogłaskać ale odległości na tyle dużej by w razie ataku zdążyć zrobić unik, a nawet zaatakować tnąc tętnice.
Jej pazury miękko zatopiły się w murawie dając pewniejsze podparcie, dobry obserwator mógł by zał warzyć że zarówno łapy jak i pazury są za duże jak na wilka ale i za małe jak na zmiennokształtnych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:05 pm

A ona do dobrych obserwatorów jakoś specjalnie nie należała. Nie była również zwolenniczką wszystkiego co włochate i milusie. Nie odczuwała więc potrzeby głaskania, przez co przez myśl jej nie przeszło, żeby pogłaskać. Pozwoliła sobie jedynie na ciche westchnienie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:10 pm

szeroko ziewnęła ukazując szeregi morderczo ostrych kłów i podwójne kły
na jej wilczym pysku pojawił się uśmiech
zbliżyła się o niepewnie o krok bliżej i koniuszkiem języka "spróbowała" nieznajomą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:15 pm

Nie drgnęła ani. Stała niewzruszona i uważnie patrzyła na stworzenie. Okichi nie zdążyła się jeszcze zaopatrzyć w żadną broń. W najgorszym wypadku pozostaje walka wręcz. Gdzieś jednak słyszała, czy też przeczytała, że te tereny są wolne od napadów i bitew. Jej myśli zabrnęły już w życie pozagrobowe myśląc o tym, co by się stało gdyby. Otrzeźwiała jednak szybko i postarała się obiektywnie spojrzeć na sytuację. Stwierdziła, że nie potrzebnie panikuje i westchnęła ponownie. Chyba będzie musiała się jeszcze dużo nauczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:21 pm

siadła tuż obok niej i stara się położyć pysk na jej kolanach.
"ciekawe co na to powie ten elf"
oblizała się przypominając sobie jak dawniej i takich "konsumowała"
lekko zaskomlała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:47 pm

Wykrzywiła twarz w grymas i tknęła palcem w zwierzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:51 pm

szybko jak tylko mogla przewróciła się na plecy
-Lubisz wilki? -zapytała już po przemianie która odbyła się bez bólu w czasie mrugnięcia oka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:54 pm

Powstrzymała się od krzyku, ale grymasu na twarzy już nie mogła powstrzymać. Cofnęła rękę i zastygła na chwilę po czym uśmiechnęła się przepraszająco za swoje zachowanie. To było co najmniej śmieszne.
-Stosunek do nich mam neutralny- stwierdziła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:57 pm

-a jak czujesz się Elfie z Wilkołakiem na kolanach -zapytała z uśmiechem
-pamiętam czasy co było was tylu że ze strachu służyliście Wampirom...-westchnęła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:04 pm

Wzruszyła ramionami zapytana o samopoczucie. Słysząc dalszą wypowiedź spojrzała uważnie na rozmówczynię:
-Nie pamiętam bym osobiście komukolwiek służyła -mruknęła nieco niedbale.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:13 pm

zaśmiała się
-jesteś za młoda -uśmiech
-mój klan wymierał gdy twoich pradziadków jeszcze na świecie nie było. Smutna historia, moja krwawica ewoluowała i teraz nie maja ze mną nic już wspólnego...
wiesz ja pochodzę z czasów gdy po świecie stąpały pierwsze wampiry i wilkołaki, a z wilczym życiem to nawet jestem starsza od pierwszego wilkołaka -uśmiecha się przyjaźnie
-nie pytaj mnie o wiek zawsze obchodzę 16
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:16 pm

Zachichotała cicho.
-To jest jak powiedzenie młody duchem stary wiekiem, tylko na odwrót- postukała się po brodzie będąc chwilę w zamyśleniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:26 pm

-za to jest w dzisiejszych czasach coś co mi się podoba-więzienie za czasów zanim trafiłam do lochu shebalby uwięzienie było jednoznaczne ze śmiercią po wiecznym cierpieniu...-wzdycha
-ale to już minęło trochę zorientuje się w czasach, bo dużo się nie zmieniły i będzie dobre.
pewnie nie wiesz co to za loch? To najgorszy z nich tam tylko "wiecznych" wrzucano. A ja tam trafiłam bo zaginął mój mąż a ślady prowadziły do mnie, wtedy mówiono: "niejasne ślady świadczą na niekorzyść podejrzanego", "jest czyn kogoś trzeba ukarać"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:31 pm

Kiwnęła głową ze zrozumieniem. Ta dziewczyna chyba chciała się wygadać, więc Okichi grzecznie jej słuchała. Niestety ona nie miała się czym pochwalić. Jej dotychczasowe życie być może nie wyróżniało się niczym niezwykłym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:37 pm

-ach.... że też my wilki lubimy towarzystwo...
kiedyś robiłam kurs pomocy zwierzętom ale ptak zmarł ze strachu przed moją prawdziwą naturą... Ile znasz pod gatunków wilkołaków?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:42 pm

Elfka zastanowiła się, czy w ogóle o czymś takim słyszała
-Wybacz, pani, ale nigdy nie słyszałam o żadnych podgatunkach wilkołaków. Mogę jedynie strzelać, że istnieją jakieś czystej krwi i hybrydy -mruknęła wzruszając ramionami. Na prawdę się na tym nie znała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:50 pm

-Każda pod rasa ma swój specyficzny zapach i żyje inaczej.
Ci z drogi ewolucji z pierwotnej rasy żyją w ukryciu walcząc nieprzerwanie z wampirami. Ich przemiana drażni.
Są tacy których gatunek rozwinął się w Azji mniejszej i zalał Europe i obie ameryki, żyją miedzy ludźmi w watahach koegzystujących z wampirami i innymi nieludźmi, a przemiana sprawia ból.
No i jest jeszcze moja krwawica... wyewoluowana, a szkoda bo teraz to głównie z ludzi się rodzą ci tylko na drodze partnerskiej mają dzieci i to nie zawsze wilkołaki. tak, "wilczy gen".
W przeciwieństwie do 2 rasy ich dzieci nie giną gdy matka się przemiana, a sami nie zarażają dziedzictwem...
aj mogę rodzić i zarażać nie nalezę do żadnej z tych ras i dobrze być mi jedyną w tym pod gatunku.
a co do hybryd to już nie wilkołaki... no i jest jeszcze szereg mutacji. ale jak chcesz znaleźć źródło wilkołaków to jest to ugryziony przez mego pana, a on w kilka miesięcy później ugryzł mego stwórcę... i tak powstały 2 nurty... ci od wilka i ci od człowieka, a oba dalej się zmieniają.
moje dzieci muszą się pogodzić ze swoim wilkiem i to mnie boli... że zawsze są bardziej ludźmi -po policzku spłynęła jej łza
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:54 pm

Elfka nie bardzo rozumiała o co chodzi, jednak widząc łzę rozmówczyni, nie chciała pytać o nic więcej. Podała jej chusteczkę, nie wiadomo skąd wyciągniętą aczkolwiek czysta i suchą.
-Nie musisz mówić, jeśli nie chcesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:02 pm

-kiedyś i tak muszę to powiedzieć... Nienawidzę innych wilkołaków za to że stali się zbyt ludzcy i nie godzą się z byciem wilkiem...
wiesz jako matka jednej z ras moje serce krwawi... "Wilk w nas to zwierze które trzymamy na krótkiej smyczy", "nie nawiedzę swojego wilka", "wilk to coś co trzeba zwalczyć by żyć".
to mówią o darze który dostali-zaczęła mocno płakać ale z każda chwilą robiło jej sie coraz lżej na duchu...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 2 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: