Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kogoś kto chce niewolnicę

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 6:37 pm

Jestem Lea. Szukam kogoś kto chciałby mieć swoją niewolnicę na każde skinienie, oczywiście będę się też czasami opierać, żeby nie było, że mówisz i masz :P
Obojętnie mi czy moim panem/panią zostanie elf, upadły anioł, demon, zwierzołak czy wampir. Pozwalam mu też wybrać rasę, z której mam się wywodzić, wtedy też zrobię kartę postaci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 6:49 pm

Propozycja dość kusząca tylko, że ja nie mam neta i bardziej mnie nie ma niż jestem ;<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 6:52 pm

w takim razie czekam dalej :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 7:13 pm

Jesteś seksowną zwierzołaczką z kocimi uszami i kocim ogonkiem... Jesteś moja x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 7:17 pm

Skoro tak mówisz, tylko jeszcze napisz mi gdzie mam przyjść ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 7:18 pm

Najpierw zrób kartę postaci a potem uzgodnimy na pw/gg, co wolisz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę EmptyNie Mar 15, 2009 7:22 pm

Spoko, właśnie wymyślam jakąś historię dla mojej osoby, jak skończę to się odezwę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kogoś kto chce niewolnicę Empty
PisanieTemat: Re: Kogoś kto chce niewolnicę   Kogoś kto chce niewolnicę Empty

Powrót do góry Go down
 
Kogoś kto chce niewolnicę
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Poszukuję!-
Skocz do: