Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...

IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 

Cmentarz "Koniec"

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:17 pm

Kącik jej ust drgnął ukazując na moment wredny uśmieszek. Blair wyprostowała się, a wietrzyk perfidnie zafalował jej krótką sukienką. Spojrzała w gwiazdki szukając tam czegoś interesującego
- Mogę ci przyrządzić taką na 20pż za 50t - powiedziała po chwili namysłu.
- Odpowiada Ci to ? - wróciła wzrokiem do kotołaka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:19 pm

Uśmiechnął się nagle przesympatycznie.
-Odpowiada.
Odpowiedział krótko i zwięźle, w jego dłoni pojawiła się kwota 80 talarów. Lubił ją, pamiętał jak kiedyś go wspomagała jak miał trudne dni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:24 pm

Pojawiła się torebka Blair, z której ta wyjęła flakonik i wsypała do niego jakiś proszek, zalała to wodą, potrząsnęła by wymieszać i podała Du. Wzięła talarki i wszyscy byli zadowoleni.
- Smacznego - powiedziała, gdyż wiedziała, że zawartość flakoniku niema w sobie zbyt dużo cukru ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:25 pm

Przeżyje to jakoś... Znaczy brak cukru. Mimo że nieświadomy.
-Dzięki.
Uśmiechnął się uprzejmie po czym schował flakonik... Znaczy zniknął go w nieznane nikomu miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:31 pm

Ukłoniła się delikatnie w dziwnym przypływie dworskich manier
- Mam obowiązek pomagać osobom z królestwa - powiedziała naprawdę poważnie i wyprostowała się. Rzadko spotykane zachowanie u panienki Blair, no ale cóż...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:32 pm

-Tak, tak... Ale nie zachowuj się tak bo dziwnie to wygląda w twoim przypadku.
Zaśmiał się.
-Usiadziesz?
Zapytał wskazując ławkę na której jeszcze z 5 osób by się zmieściło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:36 pm

Chwile myślała... Jak usiądzie to jej nowa sukienka może się za wysoko podwinąć, a ona nie miała zamiaru znosić wzroku dzieciaka o_O
- Lepsze dobre maniery, niż jakbym miała widzieć w tobie obiekt do medycznych eksperymentów - uśmiechnęła się słodki, wizja eksperymentów wcale nie była taka zła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:38 pm

Zasłonił usta dłonią ukrywając ziewnięcie symbolizujące znudzenie.
-Możliwe.
Oparł łokieć na oparciu, a następnie policzek schował w dłoni.
-Nuudy...
Nie okazywał niemal żadnych uczuć, uśmiech zniknął z twarzy. Melancholia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:42 pm

- Idź się zabij, a potem wróć, przynajmniej nie będziesz narzekał że Ci nudno - założyła ręce ma piersiach. Ona nie będzie się zajmować rozrywką, wystarczy, że jest lekarzem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:44 pm

Cmoknął powietrze.
-Doobrze.
Miauknął z przeuroczą minką. Po czym zniknął bez słowa pożegnania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 10, 2009 10:47 pm

Prychnęła jak obrażona kotka i poszła sobie stąd... sama nie bedzie siedzieć
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik

Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 6:14 pm

Przyszła powoli. Rozejrzała się, aby sprawdzić czy nikogo tu nie ma. Z wielką ulgą stwierdziła, że jest tu pusto.
Powędrowała do jednego z mniejszych nagrobków i usiadła przy nim na drewnianej ławeczce. Przymrużyła nieznacznie oczy i powtarzając coś podobnego do jakiejś modlitwy. Nagle przerwała i spojrzała na ciemny nagrobek, który miała przed sobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Leitis
Podróżnik
Podróżnik

Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 6:57 pm

Wstała z ławki i spojrzała jeszcze raz na nagrobek. Otrzepała swój strój i bez pośpiechu opuściła teren cmentarza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 9:17 pm

Pojawiłam się z czyściutkim, pachnącym, narcyzowatym Reno i... łup! Wrzuciłam go bestialsko do wykopanego grobu, który jeszcze nie był zapełniony. No, a właściwie, to teraz już jest. Zaśmiałam się lekko, jakby wróciło we mnie życie. - Masz jakiś mech na włosach! - Krzyknełam w jego strone. Wyszczerzyłam się zawadiacko, sypiąc na biednego króla ziemią. Czy taka zniewaga może ujść mi płazem? ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 9:29 pm

Otworzył oczy dokładnie w tym momencie, kiedy to leciała na niego porcja piachu.
- Ał. - przetarł dłonią ślepka. - Ty pluskwo! - zerwał się na nogi, widząc gdzie się znajduje. Grób, brrr. A jeszcze przed chwilą spał obok swego króla. - Nie można zakopać czegoś tak pięknego, poza tym, co by ci to dało? - podskoczył w górę i wylazł z tej dziury. - I tak bym się odkopał. Albo umarłbym i straszył cię do końca życia, a może jeszcze dłużej. - otrzepał się z piachu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 9:36 pm

Zaśmiałam się beztrosko, patrząc na wyczołgującego się "robaczka"- Umarłbyś?!??? - Prawie podskoczyłam z radości. Wrzuciłam go spowrotem w to grobowe błocko. Część, o straszeniu mnie do końca zycia, chyba do mnie nie dotarła oO Nachyliłam się nad dołem w którym ponownie leżał Reno - Z rozmazaną na twarzy ziemią wyglądasz znacznie lepiej - Pokazałam ząbki w uśmieszku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 11:39 pm

Podczołgał się w kącik grobu, gdzie usiadł plecami do ścianki z ziemi. Podciągnął do siebie kolana, które objął i siedział tak milcząc. A niech go sobie zasypuje skoro przez to ma poczuć się znacznie lepiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 11:56 pm

Przestałam go zakopywać i zamrugałam kilkakrotnie - Co to za zabawa skoro nie wychodzisz! - Zrobiłam smutną obrażoną mine. Siadłam na ziemi po turecku. Czekałam na jego ruch, zastanawiając się czy już zwiewać, czy jego cierpliwość sie jeszcze nie wyczerpała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Czw Kwi 16, 2009 11:59 pm

Zerknął w górę.
- Oh, poddałaś się? - zmrużył oczy i momentalnie był na górze, przyciskając demonkę do ziemi. - Słaba jesteś. - uśmiechnął się kpiąco i wygrzebał z jej kieszeni 10 talarów. Dzisiaj jeszcze nie okradał, a ta aż sama się prosi. - I tak byś mnie nie zakopała, ba, nie dam się już tam wrzucić. Koniec zabawy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:08 am

Nie zdązył dokończyc zdania, bo już leżał w dole, tym razem jednak podemną, gdyż został tam wepchnięty siłą mojego (hmmmm 200 kg) ciała ;d - A widzisz, jednak sie myliłeś - Usmiechnęłam się wrednie. W jego otoczeniu utrata 10t nie robiła mi wielkiej różnicy, więc na ten fakt nawet nie zwróciłam uwagi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:12 am

- Ah, tak. Zapomniałem, że pod twym ciężarem powstają rozmaite doliny na naszej ziemi. - westchnął. - Jeszcze niedawno chciałem byś ratowała mnie od Sai'a, teraz chcę do niego wrócić. - zakrył twarz dłońmi. Nie, nie płakał, chciało mu się śmiać, a nie chciał tego pokazać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:15 am

Pojawił się za Akumu, wyraz twarzy miał wręcz morderczy, w jednym ręku Tensa a w drugim Shiro Zangetsu, na szyi gruby łańcuch, a w palcach parę sztyletów.
-Ekchem - Odchrząknął patrząc z góry zabijającym wzrokiem na Aki-CHRZAN
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:17 am

Powstrzymałam się przed aktem terroryzmu na Reno - Głupi demon. - Prychnełam i zniknęłam. Pojawiłam się kawałek dalej na jakimś nagrobku. Jak chce iść do Saia, to niech spada zanim sie rozmyśle. Zbulwersowałam się w sobie

Saia nawet nie zauważyłam, bo jego postać była niczym przy moim ego ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:22 am

Rzucił się na swego króla.
- Mój zbawco! Wybawco! - teraz w sumie nie wiedział przed kim ma uciekać, bądź którego z nich bać się bardziej. Chorej wyobraźni Akumu, czy wiecznie napalonego Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Pią Kwi 17, 2009 12:25 am

Upuścił wszystkie zabawki i złapał po czym przytulił swego Króla. Och jakie to miłe powitanie z Jego strony <3
-Zrobiła Ci coś? Mogę Jej wyrwać paznokcie? - Zaczął macać Reno by sprawdzić czy wszystko jest na miejscu
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   

Powrót do góry Go down

Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 18 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next