Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptySob Lut 21, 2009 2:28 pm

Spojrzała na wszystkich.
-Zgadzam się.- Powiedziała w niskim ukłonie, biała część kimona opadała w dół. Kiedy już się wyprostowała na jej twarzyczce zawitał wesoły uśmiech. Splotła ręce przed sobą spoglądając na wszystkich.
-No to idziemy, ne?- Uśmiech nie znikał.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptySob Lut 21, 2009 2:31 pm

-Oby twa skromność kiedyś cię nie zawiodła. –Rzuciła do demona, po czym od razu spojrzała na dziewczyny.
-Wyśle wam wiadomości, co do dalszej części, dostaniecie kopie listu króla. –Powiedziała i znikła szybciej niż się pojawiła.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptySob Lut 21, 2009 2:32 pm

-No to bawcie się razem, może nawet zawitam do Was ukraść klejnocik - Puścił oczko grupowe i zniknął nie marnując więcej swego jakże cennego czasu

>Was tam więcej na tym IP nie mieli? <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptySob Lut 21, 2009 2:35 pm

Mitsu spojrzała tylko z uśmiechem na pomnik, na którym siedziała niedawno Elys. Po czym zniknęła bez słowa.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptySob Lut 21, 2009 2:36 pm

Najzwyczajniej w świecie zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:04 pm

Weszłam na teren cmentarza i zaczęłam spacerować powoli alejkami. Beznamiętnym wzrokiem błądziłam po mijanych nagrobkach. Rozmyślałam nad kilkoma sprawami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:13 pm

Pokręcił głową, zeskakując z wyższej gałęzi na niższą. Był tu już od dłuższego czasu, przyglądając się kobiecie, bo w sumie nic ciekawszego nie miał, aby się zająć. W każdym razie gałęzie nieco się chwiały pod ciężarem elfa, bo też za grube na cmentarzu to nie były. Postanowił więc się wreszcie ujawnić i tak się spodziewając, że ta o nim wiedziała od początku jego przybycia. Nie zbyt cicho wylądował miękko obok upadłej w jednym momencie poprawiając długi płaszcz w barwie ciemnej zieleni na sobie oraz łuk, która i tak był nie małym ciężarem.
- Witam - powiedział spokojnie jakby nigdy nic, przechadzając się razem z nią przez ponury cmentarz, okryty mgłą nad powierzchnią gruntu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:20 pm

- Witaj - odpowiedziałam uprzejmie. Owszem wyczuwałam go, ale skoro wolał się kryć nie miałam zamiaru go demaskować. Może miał w tym jakiś swój cel? Nie chciałam także czytać mu w myślach, nie widziałam takiej potrzeby. Skoro jednak w końcu się ujawnił i przywitał, nie można było go zignorować. Spojrzałam na niego spokojnie, jednak bez emocji. - Uważaj pod nogi - dodałam po chwili, gdyż zbliżyliśmy się do dość okazałych rozmiarów kałuży. sama zgrabnie przeszłam po krawężniku alejki, omijając wodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:29 pm

- Na kałużę? - zapytał nieco zdziwiony, on jedynie przeszedł po niej jakby nigdy nic. Zmoczył nieco swoje obuwie, ale jak widać nie zaszkodziło mu to w żadnym stopniu. Zdążył przy okazji nabrać trochę do dłoni, złożonych w łódeczkę. Wylał zawartość tego 'naczynia' na swoja głowę i otrzepał się. Akurat woda była czysta, więc nie musiał się martwić, że zrobił z siebie brudasa. Miał dziwne zwyczaje, ale pochodził z tajemniczych stron, więc sam taki był. Podążał dalej śladem kobiety, tuż obok niej bez większego ale. Przypatrywał się jej profilowi, krocząc powoli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:35 pm

- Nieważne - powiedziałam spokojnie dalej patrząc przed siebie obojętnym wzrokiem. - Co Cie tu prowadza? - spytałam uprzejmie. Zachowanie elfa, czy raczej drowa nie zbulwersowało mnie ani nawet nie zdziwiło. Dawnymi czasy trochę podróżowałam i poznawałam wielkie indywidualności wśród wszystkich ras i kultur. Wolałam jednak nie wspominać towarzystwa z tamtego okresu w swoim życiu. Nie był to zbyt chwalebny czas, a co dopiero mówić o towarzyszach podróży. Spojrzałam na elfa oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:46 pm

Dobrze, że nie powiedziała na głoś drow, bo pewnie by ją za to nieźle okrzyczał. Zamyślił się nieco nad tym co odpowiedzieć.
- Ogólnie to z nudów sobie przechadzkę zrobiłem, a ty co tu robisz? - zapytał tym razem on jej, niezbyt się przejmując że praktycznie znali się od kilku 'zdań', bo tak to można było ująć. Również nie mógł wiedzieć co też ta upadła mogła przeżyć z drowami czy jemu podobnymi, więc zachowywał się jak zwykle dla nieznajomych, normalnie. Ani miły, ani niemiły. Zwykły elfi młodzieniec.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:51 pm

- Można powiedzieć że odpoczywam spacerując. Wiem, wybrałam sobie dziwne miejsce na spacer, ale mam sentyment do tego cmentarza - przyglądałam się nagrobkom ze swojej prawej strony, które powoli mijałam. Wiedziałam, że wkrótce dojdę do tego jednego, i mimo iż nie chciałam go zobaczyć, moje nogi prowadziły mnie prosto w tamtym kierunku. - Ah, wybacz. Zapomniałam się przedstawić, gdy doręczałeś mi list. Jestem Kora. Dawniej zwana szamanką. - powiedziałam obojętnie, zwracając ponownie wzrok na elfa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:55 pm

Pojawił się niedaleko nich.
-Cześć.
przywitał wszystkich, podchodząc do nich...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:05 am

Przytaknął głową, sam nie wyjawiając swojego imienia. Speszył się nieco przybyciem następnej nieznanej mu osoby, nie zastanawiając się długo wyskoczył w powietrze, odbijał się od gałęzi i po chwili zniknął w taki, a nie magiczny sposób.

[zt]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:11 am

- Witaj Shirome. - przywitałam króla zwierzołaków skinieniem głowy i spojrzałam za elfem. No cóż, nie chciał i nie powiedział swego imienia. Nie zmuszę go przecież, by to zrobił. Spojrzałam ponownie na zwierzołaka - Co u Ciebie? - nadal powoli spacerowałam alejką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:18 am

-Po staremu. Prawie. A jak Ci mija czas?
Podążałem powoli w tym samym kierunku, co Kora, idąc obok niej.
-I mam do ciebie pewną prośbę Kora. Przetrzymasz mi ten medalion?
Pokazałem jej medalion, który pojawił mi sie w ręce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:28 am

- Czas jak czas, płynie szybko i nieubłaganie. - westchnęłam i spojrzałam na medalion - Oczywiście mogę. Stało się coś? - spytałam przyglądając się Shirome.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:30 am

-Nic wielkiego.
Wręczyłem jej medalion.
-Po prostu znikam na bardzo długo. I nie mogę tego ze sobą zabrać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:38 am

- Ah. Rozumiem. - westchnęłam i schowałam medalion - Mam nadzieję, że prędko wrócisz. - opuściłam wzrok na ziemię i westchnęłam cicho - Musiało się jednak coś stać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:41 am

-Ostatnio wróciłem dosyć szybko. Jednak tym razem podejrzewam, ze będzie inaczej. No cóż... Na mnie już czas.
Skłonił się lekko i o dziwo, przytulił ja, szepcząc
-że... Dozobaczenia.
by zaraz po tym zniknąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyPią Lut 27, 2009 12:52 am

Przytuliłam go lekko zaskoczona po czym cicho pożegnałam
- Do zobaczenia. I uważaj na siebie. - westchnęłam cicho. Spojrzałam na grobowiec, który był już w zasięgu mojego wzroku, a do którego podświadomie zdążałam. Opuściłam wzrok i rozpłynęłam się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyWto Mar 10, 2009 5:12 pm

Pojawiła się na jednym z nagrobków.
- Czy ta kraina naprawdę wymarła? - powiedziała w przestrzeń z niejakim smutkiem w głosie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyWto Mar 10, 2009 5:22 pm

Pojawił się na cmentarzu. Sam nie rozumiał co robi, najpierw przypatrzył się do świątyni a teraz na cmentarz - co się z nim działo do diaska?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyWto Mar 10, 2009 5:24 pm

Pojawił się za Niną, a ją oplotły łańcuchy, przymarzając do jej ciała.
- Cześć Ninuś. Mówiłem, że sobie odbiorę to, co ci płaciłem - powiedział słodko, obejmując ją od tyłu i tym samym nie dając jej zwiać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 EmptyWto Mar 10, 2009 5:27 pm

Widząc znajomą mordkę wampira się ucieszyła, ale nie mogła się ruszyć. Kjell. Pojawia się tylko na chwilę, a tu już ją do lochów ciągną (ja pier*** ;x).
- Też się cieszę, że cię widzę. Nie zarobisz na mnie, mój drogi - mruknęła cicho i zmróżyła oczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 12 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: