Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 1:46 pm

Upadła poczuła na sobie czyjś wzrok i otworzyła oczy. Nie spała już od dłuższego czasu.
- Dzień dobry - uśmiechnęła się ślicznie do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 1:52 pm

Wrócił na Nią wzrokiem jako że wampirzyca była do niego odwrócona, a ozdabiana ślicznym uśmiechem twarz upadłej była kojąca i miła dla wzroku. Zamrugał parę razy patrząc na Nią jakby zapomniał jak się rozmawia
-Yoooo - Przeciągnął ziewając przy tym
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 1:54 pm

Uniosła się na łokciach i patrzyła na niego rozbawiona. Przez chwilę miał bardzo śmieszną minę.
- Masz baardzo wygodne łóżkoooooo - stwierdziła ziewając przeciągle, gdy mówiła ostatni wyraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:00 pm

-Co Cię tak śmieszy? - Starał się zrobić smutną minkę że nie powiedziała mu od razu co takiego śmiesznego, ale minka mu nie wyszła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:05 pm

- Nic, niiic. Mam dobry humor i się uśmiecham - odpowiedziała i cmoknęła go w nosek. - Tylko ty jakoś tak dziwnie na mnie spojrzałeś za pierwszym razem - dodała i przeciągnęła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:12 pm

Uśmiechnął się troszku gdy jego nosek został pocałowany po czym spojrzał kątem oka na Ill
-Jak myślisz, o czym śni? - Zapytał całkiem innym tonem niż poprzednio
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:16 pm

Również przeniosła na nią wzrok.
- Wygląda na spokojną, więc o czymś miłym. - stwierdziła - Może czekoladowe miasto.. Albo rzeka twojej krwi - zaśmiała się cicho, żeby nie zbudzić wampirki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:26 pm

-Może.. - Rzucił się spowrotem na łóżko zapominając o śpiącej, obudzi się to nawet dobrze bo chyba już trochę za długo śpi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:29 pm

- Chyba się będę zbierała - mruknęła cicho, chociaż wcale nie chciało jej się nigdzie ruszać. Była nieco rozleniwiona, ale przecież nie można całego dnia spędzić w łóżku. Odchyliła głowę do tyłu i przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:31 pm

-Czemu? - Zapytał patrząc na Nią swymi czerwonymi oczkami, tymi które tak lubiła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:37 pm

Otworzyła oczy i na niego spojrzała.
- Bo ci zawadzam i cię zanudzam - wytknęła mu język - Zajmuję twoje łóżko i naruszam twoją przestrzeń prywatną - skończyła wyliczając na palcach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:40 pm

-A kim ja jestem hmm? Jeżeli byś mi zawadzała to już dawno bym Cię wywalił - Wyszczerzył się szeroko z zamkniętymi oczyma, ot taki miły wyszczerz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:42 pm

Przeciągnęła się i otworzyła powoli oczy. Spojrzała w bok, natrafiając wzrokiem na ów duet.
- Dzień dobry - powiedziała pogodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:44 pm

- Właścicielem tego wspaniałego łóżka, królem tej krainy, shinigami i baku - znowu wyliczała na palcach. - A ja potrenować trochę muszę - dodała dmuchając mu we włosy. - Illy! - zawołała uradowana, że ta się obudziła. Chwilami zastanawiała się, czy wampirka jeszcze żyje. xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:49 pm

-Witamy śpiącą Królewnę, zgwałcić nie zgwałciliśmy więc nie musisz się martwić o dzieci - Przywitał Ill sam nie bardzo wiedząc co mówi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:51 pm

Dziewczyna wsunęła sobie czekoladkę do ust, która pojawiła się ni stąd ni zowąd w jej dłoni. Podczołgała się do nich i cmoknęła w kącik ust kolejno Ninę i Saia, po czym padła bez życia na łóżko. Widać po spaniu musi trochę poleniuchować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:53 pm

-Ja też chcę - Mruknął oburzony do Ill wpatrując się w Jej usta które nękają tę czekoladkę która powinna należeć do niego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:56 pm

- Aww, chyba pierwszy raz zostałam przez ciebie cmoknięta - uśmiechnęła się szeroko i podczołgała się do niej. Nachyliła się nad nią unieruchomiając jej nadgarstki a głowę zwiesiła nad jej. - Jak się spało? - spytała. Właściwie trudno było stwierdzić, co jej chodzi po głowie, ale czasem miewała naprawdę dziwaczne pomysły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 2:58 pm

- Podobało się? A to dobrze - skwitowała. - Dobrze się spało. Niewątpliwie spałoby się jeszcze lepiej, gdybym miała świadomość, że oprócz mego rycerza znajduje się tutaj jeszcze mój anioł. - uniosła głowę na tyle, by jej usta znalazły się obok ust upadłej.
Na razie darowała sobie oburzenie Sai'a. Zawsze może mu dać jeden z worków wypełnionych czekoladkami, a stojących w Strasznym Dworku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:01 pm

Przymróżył lekko oczy, został zignorowany a to on ma tu być w centrum uwagi! Pff, chciał Jej pocałunku za pretekstem czekoladki ale widać ta nie mogła się domyślić... Znikł sobie ot co
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:02 pm

(A chciałam przelecieć Sai'a a ten znikł ;< )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:02 pm

- Nie rozpoznałaś mojego cudownego głosu? - udała oburzenie i musnęła delikatnie jej wargi swoimi. - Ja też chcę czekoladkę - uśmiechnęła się lekko. - Obraził się - zrobiła smutną minke.

(z/w)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:04 pm

Czekoladka pojawiła się w ustach wampirzycy. Jej spojrzenie mówiło to, czego nie mogła powiedzieć na głos: "To sobie weź". A Sai? Szkoda, że polazł, w końcu mogłaby się odbyć niezła zabawa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:19 pm

(poszedł do Arc ;p Illy pozniej Ci go oddam xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 EmptyNie Lut 01, 2009 3:31 pm

(oj biedny Sai ^^')
No to sobie wzięła. Z ust do ust, bo po co rączki brudzić? Uśmiechnęła się lekko i zjadła ją.
- Mmm.. Tak smakuje lepiej - przyznała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: