Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 10:37 pm

Jest to ogromna komnata która dzieli się na niezliczoną ilość pokoi w kolorach od wściekłej czerwieni po czerń z przejawami białego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 10:38 pm

Pojawił się i położył Urcana na łóżku 4x4 metry, cztery pokojówki, ubrane tylko w obcisłe fartuszki podeszły do Demona i zaczęły Go opatrywać, Sai natomiast położył się obok i przymknął oczy.

Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:03 pm

Dziewczyna miała na tyle bezczelny charakter, by wpakować się na teren demonów. Mało tego, wpakowała się do komnaty króla. Z iście niewinnym uśmiechem wpatrywała się w pokojówki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:04 pm

A demon zaszedł Arcu od tyłu i objął w pasie, przystawił twarz do jednego z uszek i szepnął
-Nie boisz się przebywać tu sama?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:06 pm

Pojawił się przed drzwiami komnaty i zapukał. Miał prawo wiedzieć jak jego ojciec mieszka, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:06 pm

-CO to jest?-wskazała podbródkiem na jedną z pokojówek z pogardliwym uśmiechem. Niczym pięknym to one raczej nie były.
-I nie, nie boję-odparła swobodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:09 pm

Były najszekszowniejszymi pokojówkami ;< a jedna z nich otwarła drzwi Shinnowi i zaczęła się uśmiechać zaczepnie do Niego
-Moje pokojówki? - Zapytał nie wiedząc o co chodzi, może zazdrosna?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:11 pm

-Nazywasz to pokojówkami?-zaśmiała się rozbawiona.
-Paskudne-stwierdziła swobodnie, rozglądając się po komnacie.
-Kto ci to projektował?-taak cała Arc. Nie dość, że nie u siebie, to jeszcze komentowała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:11 pm

Popatrzył z lekkim obrzydzeniem na tę, co mu drzwi otworzyła.
- A co to jest? - zapytał ojca - Ja rozumiem, że demony straszne i w ogóle, ale pokojówki to ładne być powinny - powiedział zawiedziony i wszedł do środka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:14 pm

One są ładne cholera!
-Ty nie jesteś lesbijką a Ty jesteś małym gejem - Skomentował gust obojga
-Nikt.. Przyszedłem wyszedłem przyszedłem i się zrobiło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:16 pm

- Nie jestem gejem. - powiedział - Dzisiaj Wrath mnie pocałował to prawie zwymiotowałem - skrzywił się na samo wspomnienie i podszedł do Arc - Cześć ciociu - ucałował ją w policzek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:17 pm

-Fakt. Wolę ciebie od nich-uśmiechnęła się rozbrajająco i odegnała od siebie ciekawską pokojówkę.
-Poczęstowałbyś nas jakimś alkoholem. I tak, cześć Shinn.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:18 pm

-Ach to normalne - Położył się na łóżku i gapił w sufit. Pokojówka przyszła z wózkiem pełnym rożnego rodzaju zatapiaczy
-A tak to czego tu Arcu? - Zapytał bo zapomniał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:19 pm

Pojawił się oparty o futrynę drzwi prowadzacych do komnaty.
- Uh, kotka nie ma myszki harcują? - Przechylił głowę na bok, by móc przyjrzeć się zgromadzonym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:21 pm

Zaśmiała się cicho.
-Oh nasz cudny i uroczy Reno. Ot zwykłe odwiedziny. Rodzinne i te nieco mniej rodzinne. Za to ty spoważniałeś-stwierdziła ze spokojem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:22 pm

Skinął głową do przybyłego króla i rozwalił się na jednym z foteli.
- Weeeź je - mruknął do ojca widząc kolejną pokojówkę - Będę miał koszmary.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:25 pm

Nagle przymknął oczy i zasnął...

>z/w, grzeczne dzieci muszą iść zająć się swoim niebywałym ciałkiem <3 <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:26 pm

- Nie mogłem oprzec się tej dziwnej okoliczności. - Oblizał palce bo kleiły mu się od czegoś tam, nie ważne. - Cóż robi królowa upadłych w tymże tak niebezpiecznym dla niej miejscu? - Spojrzał w stronę Shinn'a. Gdyby byli sami zapewne wykorzystałby młodzika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:28 pm

(w jakim sensie "wykorzystałby"? bo mi tylko jedno na myśl przychodzi, zboku ;*)
Popatrzył na ojca.
- Ale gościnny - prychnął i przeniósł wzrok na Reno - To jest ten drugi przystojniejszy król demonów? - zapytał - A taki był wczoraj niemiły. Szkoda. - westchnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:29 pm

-Narażam się-odparła nieco rozbawiona. Owszem narażała. A jej dzika radość związana z owym narażeniem wzrosła, gdy pojawił się drugi król.
-Mało tego, komentuję bezguście drugiego króla-odparła niewinnie, opierając się ramieniem o ścianę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:36 pm

- Miły, miły, zawsze miły. - Usmiechnął się do młodego. Przecież nie poradzi nic na to, że pociaga go wszystko co młode, niewinne i takie czyściutkie. - Zarzucasz mi brak gustu? - Zamrugał niedowierzając. - Tylko ten - wskazał ruchem głowy śpiacego obiboka Sai'a - nierób mający coś z głową... tak, napewno coś z nią ma. - Porozglądał się w koło. - Nie potrafi dobierać kolorów, oh, cóz za brak wyczucia w stylu. - Złapał się za głowę. Nienawidził tandety.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:38 pm

- Wczoraj miły nie byłeś - powiedział lustrując demona wzrokiem. Bezwiednie przygryzł dolną wargę, co tylko dodało mu uroku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:39 pm

-Oh nie tobie, a właśnie temu obibokowi-stwierdziła spokojnie.
-Reno powstrzymaj swe zapędy. Jest za młody na to-spojrzała porozumiewawczo na Shinna.
-Kiedyś nawiędzę i twoje włości, by przyjrzeć się wyrażeniu stylu-stwierdziła z lekkim uśmiechem.
-Tylko pamiętaj. Nie mogę się zawieść-pogroziła mu palcem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:53 pm

- Jestem miły nawet, gdy nie jestem. - Ziewnął przeciągle. - I uważaj, bo nawet Sai ci nie pomoże, gdy zajdzie taka potrzeba. - Usmiechnął się złośliwie. Miał pewien pomysł, co do ściągnięcie Shinn'a do swojej komnaty. Co z tego, że był młody? Miłośc nie patrzy na wiek, ah.
- Jeżeli uda ci się do niej trafić, to zapraszam. - Była tak dobrze ukryta, że sam demon miał problemy z jej odnalezieniem. Ale to nic nowego. - Na mnie czas, bagna wzywają. - Odkleił się od framugi. - Ale martwi mnie wasza obecność tutaj. - Zerknął na Sai'a i Urcana. Przeciez nie mógł ich zostawić na pastwę upadłych. Dodatkowo w zamku, na bagnach, ale nie w zamku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* EmptyWto Gru 23, 2008 11:54 pm

- Na coo? - zapytał udając głuptasa i popatrzył na Reno - On i tak by mi nie pomógł w niczym. - wzruszył ramionami i przeczesał włosy ręką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: