Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Szukam Naiwnych

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 5:20 pm

Szukam naiwnych do grania elfiego dziecka... słodki brzydl >P Kto się podejmie tego karkołomnego przedsięwzięcia? Kto bedzie na tylko "odważny" >D Na pewno nikt, ale spoko xP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 6:07 pm

elfiego bobasa? omg... chociaż z drugiej strony... można byłoby pownerwiać ludzi... ale elfów jakoś nie trawie... musże się głębiej zastanowić... emm... do kiedy ci dać odpowiedź?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 6:52 pm

Emm... am... ... To zależy od ciebie. Piszesz zgłaszam się i już ;P tylko... musiałbyś się ewidentnie pośpieszyć ;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 6:53 pm

ewidentnie pośpeiszyć? to znaczy wieczorem mogę ci dać znać? bo chyba znalazłem chętną nataka zabawę... czyt. moja siostra :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 7:31 pm

W sumie to już mam pewną osobę...hmm... już >_>" Jakiś naiwniak się znalazł... chyba, że demony pokombinują i bliźniaki >P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptySob Lis 29, 2008 8:12 pm

No skoro znalazłaś... a można wiedzieć kim jest ten "szczęściarz"?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych EmptyNie Lis 30, 2008 12:15 am

Nie pytaj xD" ....>_> powiem tylko, że to szczęściara ;P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukam Naiwnych Empty
PisanieTemat: Re: Szukam Naiwnych   Szukam Naiwnych Empty

Powrót do góry Go down
 
Szukam Naiwnych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam
» Szukam Mistrza...
» Szukam Dziewczyny !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Poszukuję!-
Skocz do: