Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Króla

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 15, 2008 4:48 pm

- Nic dla ciebie nie znacze? - Powtórzyłam pytanie, sunąc za nim swoim spojrzeniem. Opadłam na ziemię do pozycji siedzacej. Nie byłam w stanie stać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 15, 2008 4:56 pm

Demon nie odpowiedział. Uważał to za bezcelowe. Opuścił swoją komnatę by pobyć trochę w samotności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 15, 2008 5:00 pm

Spuściłam glowę. Jeśli ktokolwiek mógł mnie doprowadzić do takiego stanu, to zawsze był nim tylko on. Zniknęłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyWto Gru 16, 2008 7:48 pm

Przybył do swej komnaty. Nękały go wspomnienia związane z Akumu. Stanął przy oknie spoglądając na tereny demonów z góry. Ileż dałby teraz za jakąkolwiek rozrywkę, byle nie myślec o niej ani chwili dłużej. Zmrużył oczy wpatrując się uważnie w niebo. A może akurat wypatrzy nadlatujacego upadłego na swych terenach? Rzuciłby wtedy kamykiem, aby ten spadł gdzies w elfie doliny.

Zniknął po jakimś czasie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyCzw Gru 18, 2008 6:15 pm

Przybiegł do swej komnaty. Nalał wody do wanny i zanurzył w niej głowę. To co spotkało go w lochach było okropne. Ale przeżywac nie ma zamiaru. Zdobył to co chciał. Zachcianka została spełniona. Rozebrał się i wskoczył do ciepłej wody, spiewając jakąś tragiczną piosenkę. Tragiczną w jego wykonaniu, oczywiście.

Ubrał się i znikł.


Ostatnio zmieniony przez Reno dnia Sob Gru 20, 2008 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptySob Gru 20, 2008 9:10 pm

Poprawił marynarkę i zamknął za sobą drzwi. I znów sam. Gdzie jak gdzie, ale tutaj mu czasem kogoś brakowalo. Zerknął w stronę szklanej ściany, by poobserować okolice. Nic nowego.

Zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 12:37 am

Łańcuchy znikły. Dziewczyna mogła sie poruszać.
- Witam w moich skromnych progach. - Wcisnął dłonie do kieszeni. Skoro nie mogła przebywać tu dobrowolnie, musiał ją tu jakoś zaciągnąć. Porwanie idealnie się do tego nadawało. A i okupu nie bedą musieli płacić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 12:44 am

Rozejrzała się wokół po swoich i jego odbiciach. Nie ma co, skromne są te progi, pomyślała. Spojrzała na niego pytająco. Do czego zmierzał? Jednego była pewna, jest na diabelnie obcym terenie i nie ma bladego pojęcia gdzie uciekać, jeśli tylko.
W oko rzuciły jej się drzwi do owej słonecznej łazienki. Miał gust, musiała przyznać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 1:06 am

- Tak, tak. - Przejechał ręką po głowie mierzwiąc włosy. - Rozgość się, czuj jak u siebie, co chcesz. - Machnął dłonią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 1:11 am

Drgnęła. Uprzytomniła sobie w jakim położeniu była, zanim jej nie złapał. Skoczyła ku niemu i objęła go. Ot tak, bez zbędnych słów. Cieszyła się, że zrobił jak zrobił.
W dodatku ciągnęło ją jego ciepło. Była w stanie tak go trzymać i trzymać, byle tylko się nacieszyć i zaspokoić owe pragnienie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 1:48 am

Uśmiechnął się łapiąc ją w swe ramiona. Było przyjemnie, bo jakże inaczej mogło być. Wodził odruchowo dłońmi po jej plecach, rozkoszując się obecnością dziewczyny. Byłoby pieknie i cudownie, gdyby nie otaczajace ich z każdej strony lustra. Chłopak skupił się oczywiście na własnym odbiciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 1:53 am

Odsunęła się nieco, przypominając sobie, że nie powitała go jeszcze dzisiaj. Wspięła się na palce i pocałowała go w kącik ust.
- Jak tak będziesz patrzył, to kiedyś utoniesz - ostrzegła go z zawadiackim uśmiechem. Nie miałaby nic przeciwko temu, by i jego zamieniono w kwiat. Otaczałaby się wtedy nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 2:18 am

- W takim odbiciu mogę nawet zatonąć. - Odpowiedział, jakby była to najnormalniejsza rzecz na świecie. No cóż, dla niego bez wątpienia. - Zabrałbym cię do wieży i pokazał białe pole, wiecznie kwitnących narcyzów. - Westchnął opierając głowe na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 2:27 am

- I co cię powstrzymuje? - spytała, obejmując go delikatnie. I nic więcej do szczęścia jej potrzebne nie było.
Wyobraziła to sobie. Hm, nawet w umyśle było piękne, a co dopiero mówić o jawie. Może jej się tylko zdawało, ale przemknęło jej przez myśl, że coś go męczy. Chwilowe czy nie, chciała zrobić wszystko, byleby tylko się odprężył. To właśnie jego obecność ją w jakiś sposób napędzała. Podobało jej się to, a jednocześnie nieco martwiło. Ale cóż, nie miała na to wpływu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 2:03 pm

- Chyba to, żeś wampirka. Nie sprowadzam tam mało istotnych stworzeń. Zbyt wiele ono dla mnie znaczy. - Skrzywił się na samo wspomnienie swego domu. - A zamek to takie reprezentacyjne miejsce. I zawsze mogę zamknąć cię w lochach, gdybyś próbowała ucieczki. - Wysprostował się by spojrzeć na dziewczynę. - Więc nawet nie próbuj. - Uśmiechnął się mimowolnie, gładząc ją po policzku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyNie Gru 21, 2008 5:51 pm

Prychnęła cicho. Jednak był demonem. Perspektywa zamknięcia w lochach nie odpowiadała jej ani trochę. Mimo to, uśmiechnęła się mimowolnie, gdy pogłaskał ją po policzku.
- Pozostaje mi więc jedynie wyobrażenie tego miejsca - powiedziała, już spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 1:33 am

Puścił ją i odszedł kilka kroków.
- Zmykaj do siebie. - Znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 2:14 am

Spojrzała za nim dziwnie. "Zmykaj do siebie?" - żeby jeszcze wiedziała którędy. Spojrzała na swoje zwielokrotnione odbicie. Dopiero co powiedział, żeby tutaj czuła się, jak u siebie. Postanowiła z tego skorzystać. Po szybkiej kąpieli i zdobyciu szklanki (co wcale proste nie było) nabrała sobie do niej chłodnej wody wprost z kranu i usiadła naprzeciw wielkich okien z luster weneckich, oglądając nieco upiorny krajobraz Agramaru. Nawet nie zauważyła, kiedy zasnęła skulona na podłodze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 3:21 am

Czuł się trochę zmęczony tym wszystkim. Opadł na łoże zastanawiając się, czy Ill trafiła do domu. Zerknął w strone okien. Ciemność całkowicie zawładnęła okolicą. No cóż, trochę go nie było.
- Hym? - Podniósł sie widząc śpiącą dziewczynę. I cóz miał zrobić? Oczywiście wstał i przeniósł na łoże. Ill w formie przytulanki. Położył się obok niej i obją tak, jak niegdyś tulił kogoś innego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 3:30 am

Dziewczyna - przez sen wyczuwając jego ciepło - wtuliła się w niego. Ot, bezbronna i delikatna. Przebudziła się nieco i spojrzała na niego spod wpół przymkniętych powiek.
- Kim ty jesteś? - spytała cicho.
Uprzednio była zbyt oszołomiona przez swój stan. Dopiero, gdy obserwowała otoczenie przez okno i przypomniała sobie jego słowa "zamek to takie reprezentacyjne miejsce" załapała, że jest kimś znaczniejszym. Wyjaśniałoby to jego siłę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 3:49 am

- Klucznikiem. - Uśmiechnął się. - Nikim istotnym, śpij już. - Pogładził ją po głowce jak małego dzieciaka i przytulił do siebie trochę mocniej. Było miło, bardzo miło. Po cóz miał to psuć ujawniając jej swoje prawdziwe oblicze? Ostatnio między ich królestwami nie układało sie najlepiej. Wiadomo czemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 3:54 am

Wiedziała, że kłamie. Ba, najpewniej on wiedział, że ona wie. Nie powiedziała jednak tego na głos. Skoro on uważał, że tak będzie lepiej, to czemu miałaby w to wątpić?
- Klucznikiem - powtórzyła cicho, składając na jego ustach delikatny pocałunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 4:10 am

- Oh, wiem. Teraz, jak już wiesz, opuścisz mnie bo masz większe ambicje niż bycie z klucznikiem. - cmoknął ją w czółko. - Ale nie martw się, jestem dość ważnym klucznikiem. Trzymam klucz do wszystkich domów w Agramarze. - zaśmiał się. - Mam też taki specjalny, otwierające bramy innych królestw. Bo wiesz... - przejechał palcem po jej delikatnej szyi - ... kto ma klucz, ten ma władzę. A teraz śpij.

[spie prawie O-o nie odpowiadam za to co pisze xd]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 4:23 am

- Nie jesteśmy razem - zauważyła. - A co do ambicji... Bądź kim jesteś. - Wtuliła się w niego i przymknęła oczy. Otaczająca ich ciemność nie robiła na niej teraz wrażenia. Sama nie wiedząc czemu, czuła się przy nim bezpiecznie. Nie ważne, jeśli kiedyś uzna ją za zbędną i najzwyczajniej w świecie zamieni w proch. Liczyło się tu i teraz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 EmptyPon Gru 22, 2008 4:25 am

- Uh, a kto leży w mym łożu? Miałem na myśli 'bycie' tu i teraz, w tym miejscu. - Ziewnął. - Rób jak chcesz, ja idę spać. - Objął ją i zasnął. Mogła go nawet zabić, byle bez budzenia. Mógłby się zdenerwować.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Króla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Króla
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: