Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyNie Mar 29, 2009 11:00 pm

Zacząłem cicho pomrukiwać i skubać lekko obicie fotela paluszkami. Ogonek owinąłem wokół nogi i oblizałem usta, słuchając z przyjemnością melodii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyNie Mar 29, 2009 11:06 pm

Odsunła rękę od strun, a te dragły jeszcze deliktnie przez kilka sekund.
-Muszę iść...-uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyNie Mar 29, 2009 11:12 pm

Otworzyłem oczka, gdy tylko melodia ustała. Spojrzałem na dziewczynę troszkę smutaśnie.
-Szkoda, ale skoro musisz-westchnąłem i po chwili lekko się uśmiechnąłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyNie Mar 29, 2009 11:21 pm

-Wbij tu jeszce kiedyś, to ci pogram...
Wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyNie Mar 29, 2009 11:24 pm

Odprowadziłem dziewczynę wzrokiem i zwinąłem się w kłębek na fotelu, wtulając policzek w kolana. Przymknąłem oczka cicho wzdychając. Pociągnąłem krótko noskiem. Po jakimś czasie zmęczony usnąłem jak małe dziecko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyPon Mar 30, 2009 3:32 pm

Obudził się. Zniknął sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptyPon Mar 30, 2009 5:08 pm

Obudziłem się i przetarłem zaspane oczka, mrucząc coś niewyraźnie pod nosem. Zapewne coś mi się śniło. Po chwili już nie pamiętałem co. Oblizałem usta i machnąłem ogonkiem, odwracając głowę i wyjmując spod siebie rysunek. Pyk i płótno zniknęło w bezpieczne miejsce. Przeciągnąłem się, rozprostowując nogi. Spałem w jednej pozycji, więc było mi trochę niewygodnie po przebudzeniu. Po chwili zniknąłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 3:16 pm

Weszłam do karczmy, usiadłam przy ladzie i poprosiłam o gorące kakao, ponieważ wcześniej będąc nad jeziorem odrobinę zmarzłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:25 pm

Wylądowała przed wejściem na wycieraczce i złożyła skrzydła lekko się przy tym krzywiąc. Pchnęła duże drzwi i weszła do karczmy. Jak zwykle panowała tutaj wesoła atmosfera, która każdemu się udzielała. Upadła uśmiechnęła się do siebie i podeszła do lady, za którą stał barman. Skinęła głową do mężczyzny. Nie bywała tutaj często, ale oczywiście zamawiała tylko jedno, więc było wiadome, co jej podać. Dziewczyna usiadła na wysokim krzesełku i czekała na swój trunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:36 pm

Piłam właśnie kakao, gdy ktoś pojawił się w karczmie. Spojrzałam na nowoprzybyłą. Była podobna do Rin, jednak kiedy ją ostatnio widziałam była jeszcze elfką. Czyżby od tego czasu stała się upadłą?
- Rin, to Ty?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:40 pm

Oparła łokieć na ladzie i spojrzała zadowolona na otrzymany kieliszek. Przeniosła wzrok na elfkę, słysząc swoje imię.
- Ano... cześć Isis- sięgnęła po swoje naczynie i skosztowała eteru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:43 pm

- No to teraz jesteś pewnie szczęśliwa z Schiro... przepraszam z Sylphido? - spytałam zaciekawiona, w końcu chyba to dla niego stała się upadłą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:44 pm

- Tak.
Delikatnie się uśmiechnęła i duszkiem wypiła płyn w szklanym kieliszku.
- Jak miał wcześniej na imię? Ten mały szczegół uciekł mojej uwadze...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:49 pm

- Myślałam, że wiesz to chyba nie jest żadna tajemnica... ja go znam raczej jako Shirome.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:50 pm

- Był zwierzołakiem? Wiesz, raczej go nie wypytywałam o wcześniejsze życie.
Szturchnęła rękę barmana pustym kieliszkiem. Poprosiła o jeszcze i uśmiechnęła się promiennie widząc, jak mężczyzna patrzy na nią wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:57 pm

- Tak, zresztą nie byle jakim zwierzołakiem.
Sama również poprosiłam barmana o jakiś mocniejszy trunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 7:59 pm

- Co masz na myśli mówiąc "nie byle jakim".
Popatrzyła na nią pytająco i upiła trochę eteru. Miała nadzieję, że zbyt szybko nie ulegnie wpływowi alkoholu i się nie upije... Dlatego właśnie wolała powoli rozkoszować się napojem, który z łatwością rozgrzewał organizm od wewnątrz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:02 pm

- Miałam na myśli, że był królem, zresztą bardzo miłym - powiedziałam na wspomnienie jego osoby i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:08 pm

- Był królem?!
No, teraz barman nie miałby problemu z wywaleniem jej z karczmy... ponieważ eter, który przed chwilą smakowała wylądował na twarzy starszego mężczyzny.
- Przepraszam...- wybąkała do niego lekko spuszczając wzrok i się rumieniąc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:10 pm

- Upss... chyba nie powinnam Ci nic mówić, na temat jego przeszłości...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:13 pm

- Nie... to nic. Postaram się już nie pluć piciem. Opowiedz mi coś jeszcze, jestem ciekawa jego przeszłości.
Odłożyła na razie eter na bok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:18 pm

- Hmm w sumie to nie wiem co Ci by tu jeszcze o nim powiedzieć, ponieważ niedługo po tym jak go poznałam postanowił wyruszyć na tą swoją wyprawę, przynajmniej teraz cieszę się wolnością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:22 pm

- Wyprawę?
Przechyliła głowę patrząc pytająco na elfkę. Cóż wyglądało na to, że wcale nie znalała Sylpha tak dobrze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:26 pm

- Noo tak, po tym jak z niej wrócił był już Sylphido, nic dziwnego, że go nie poznałam wtedy na balu z okazji połączenia królestw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 EmptySob Kwi 11, 2009 8:27 pm

- Ah tak...
Uniosła brwi w zamyśleniu i zatopiła się w poprzednich słowach Isis. A więc był królem... Sięgnęła po kieliszek i duszkiem wypiła mocny trunek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 36 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 36 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: