Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:03 pm

- Możesz poruszać ogonkiem.
Zaśmiała się widząc kątem oka, jak kotołak próbuje powstrzymać ten odruch. Właściwie to ten "koci atrybut" też należałoby narysować. Starała się skończyć obraz jak najszybciej, a jednocześnie umieścić wszystkie niezbędne szczegóły. Zajęła się cieniowaniem jego ud, oraz podbrzusza i brzucha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:08 pm

-Niee...bo jeszcze coś zasłonię-uśmiechnąłem się lekko, ale szybko wróciłem do poprzedniej miny, żeby niechcąco czegoś nie zepsuć. Ogonek więc spokojnie leżał, tak jak reszta mnie. Jedyny ruch jaki można było dostrzec to unosząca się co jakiś czas klatka piersiowa...pod wypływem oddechów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:11 pm

- Jak wolisz.
W takim razie dorysowała ogonek z głowy starając się, aby wyglądał jak najrealistyczniej. Skończyła mocne cieniowanie. To teraz najtrudniejsze... twarz.
- Teraz postaraj się nie robić żadnych min.
Zrobiła skupioną minę i delikatnie zaczęła zaznaczać rysy jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:21 pm

Ustosunkowałem się do polecenia Rin i posłusznie tkwiłem z jednym, tym samym cały czas wyrazem twarzy. Oczy w jednym punkcie, nie oblizywałem warg, nawet oddychałem mniej zauważalnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:27 pm

Delikatnym cieniowaniem zrobiła oczy, nos, podbródek oraz rumieńce na policzkach. Taki wydawał się słodszy. Zostały jej jeszcze oczy. Te było już bardzo łatwo zrobić, ponieważ u kotołaka były one duże. Pomyślała, że uzyskałaby ciekawy efekt, gdyby tylko je zrobiła w kolorze. Intensywna zieleń bijąca z oczu i kontrastujące z nią ciało w czarno-bieli... WYdawało się to jej dobrym pomysłem. Nagle w jej dłoni pojawiła się tubka zielonej farby i pędzel.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:41 pm

Sam się sobie dziwiłem, że potrafiłem wytrzymać tak długo bez większego ruchu. Zwykle nie byłem taki cierpliwy. Jednak w tej sytuacji wiedziałem jak potrzebne jest by model spokojnie utrzymywał jedna pozycję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:45 pm

Nałożyła troszkę farbki na pędzel i naniosła cienką warstwą, żeby się szybko wchłonęła.
- Myślę, że skończyłam.
Uśmiechnęła się triumfalnie. Dorobiła jeszcze tylko swój podpis wzdłuż kociego ogonka na obrazie, a wszystkie jej rzeczy, oprócz płótna, zniknęły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:49 pm

Skinąłem główką i wstałem od razu sięgając po swoje ciuszki. Ubrałem się i w podskokach znalazłem za Rin, oglądając jej dzieło. Uśmiechnąłem się lekko, mimo, że dziwnie było podziwiać siebie. Od razu było widać jak wielki talent ma Upadła.
-Warto było się rozebrać-powiedziałem zanim pomyślałem i zaśmiałem się cicho, znowu nieco się rumieniąc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:52 pm

Też się zaśmiała słysząc jego słowa.
- Całkiem nieźle wyszło.
Przeciągnęła się leniwie prostując kości. Wszystko ją bolało od stania w jednej pozycji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:57 pm

To co ja miałem powiedzieć...cóż...przynajmniej leżałem. Mimo wszystko przeciągnąłem się i zamruczałem cicho, mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 9:58 pm

- Dziękuję za pozowanie.
Pogłaskała go targając przy okazji jego słosy. Ściągnęła rysunek ze sztalug i zwinęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:02 pm

Uśmiechnąłem się pomrukując
-Nie ma za co-odparłem, poprawiając ubranie i lekko ziewając w łapkę. Chyba byłem troszkę zmęczony po można powiedzieć, że aktywnie spędzonym dniu. Ująłem swój zwinięty rysunek w dłoń i otworzyłem drzwi schowka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:06 pm

Ona za to chwyciła swój i wyszła za nim.
- No to ja znikam. Jeszcze raz dzięki- obdarzyła go ostatnim uśmiechem i wyleciała przez okno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:08 pm

Kiwnąłem za Rin i wyszedłem ze schowka, stwierdzając iż znowu zostałem sam. Cóż... tak na prawdę nie miałem gdzie iść, więc rozsiadłem się na jakimś fotelu i oparłem policzek na jego oparciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:10 pm

Weszła wolnym krokiem, mimowolnie się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:14 pm

Uniosłem zielone oczka na Aisaki i uśmiechnąłem się lekko do niej, wciskając zwinięte płótno za siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:18 pm

-Co maaaasz?-rozejżała się ciekawsko i skoczyła w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:21 pm

-To ten rysunek-zamrugałem z uśmiechem i machnąłem lekko ogonkiem.
-Ładnie grasz-dodałem przypominając sobie jej grę na lirze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:27 pm

-Dzięki... Nauczyłam się dawno temu..-owróciła wzrok-Zagrać coś dla ciebie?-pynnym ruchem wyjęła instrument.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:29 pm

Pokiwałem główką, chwytając w łapki swój ogonek i bawiąc się nim. Lubiłem muzykę...sam troszkę komponowałem. Uśmiechnąłem się do niej zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:36 pm

-Mam zagrać coś specjalnego?-uśmiechnęła się lekko mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:41 pm

Pokręciłem głową.
-Zagraj to co lubisz-w sumie mogłem pokazać jej nuty do mojej melodii, ale zapewne zaraz by mi się coś przypomniało i zbyt dobrze się to całe słuchanie nie skończyło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:49 pm

Pokiwała gową i zaczęła grać najtrudniejszą z melodii, jakie kiedykolwiek skomponowała.
Palce raz po raz muskały struny, w nie wyobrażalnym tempie.
Zamknęła oczy i zaczęła śpiewać Xx
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:55 pm

Również przymknąłem oczy i wtuliłem się fotel, słuchając uważnie jej gry i śpiewu. Bardzo mi się podobało, a uśmiech mnie zdradzał. Dawno nie słyszałem równie pięknej piosenki. Z resztą ostatnio w ogóle mało obcowałem z muzyką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 EmptyNie Mar 29, 2009 10:57 pm

Otwarła jedno oko i obserwowała kotołaka z lekkim uśmiechem, nie przerywając gry.
Przesdza...-pomyślała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 35 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 35 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: