Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 5:52 pm

- Co się stało kochanie? - powiedział delikatnie gładząc ją po plecach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 5:55 pm

- Wszystko. Przez własną głupotę straciłam kogoś ważnego, Sai mnie dobija na każdym kroku, a teraz jeszcze coś się stało i mam dwie królowe - wyrzuciła na jednym wydechu pociągając nosem. Tego potrzebowała. Na L'a zawsze mogła liczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:00 pm

- Moja biedulka, dwie królowe są lepsze niż dwóch króli... - powiedział głaszcząc ją po głowie.
- Kto Cie zranił? Daj namiary na niego, a tego nie przeżyje. - powiedział krzywiąc się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:07 pm

- Zwłaszcza ci, których mają demony. Tylko bardziej chodzi mi o to, że nie wiem, co z Ramzesem - powiedziała cicho. - To ja zraniłam, a teraz za to płacę. - wyjaśniła tuląc go cały czas - Ale Sai działa mi na nerwy - dodała uśmiechając się minimalnie. - Dziękuję - cmoknęła go w policzek. L był chyba jedyną postacią w tej krainie, która miała jeszcze wszystkie uczucia na miejscu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:08 pm

Pojawiłam się - Ave - Machnęłam obecnym z zawadiackim uśmieszkiem wymalowanym na twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:10 pm

Pocałował Nine delikatnie, pomachał Aki i rzucił w nią wielką różową watą cukrową, po czym znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:12 pm

Uśmiechnęła się lekko. Ten to wpadał tylko i wypadał. Jednak dzisiaj wybrał sobie wręcz idealny na to moment.
- Cześć Aki - powiedziała wycierając twarz i pociągnęła nosem. Znowu usiadła pod ścianą i podciągnęła kolana pod brodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:14 pm

Złapałam watę cukrową - Tylko przyszłam, a już mnie zostawił - Spojrzałam za L'em morderczo - Ale bynajmniej dostałam coś na pożegnanie - Skrzywiłam się nieznacznie, widząc kolor waty.. - Zamierzasz tak egzystować? - Pojawiłam się koło Niny. Wata cukrowa była już w kolorze krwistej czerwieni - Pomóc ci?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:19 pm

*Wszedł ubrany w długi czarny skórzany płasz z kapturem na głowie i schował katane. Cały był przysypany śniegiem. Rozejrzał się po towarzystwie i westchnął cicho. Ściągnął płaszcz, powiesił go i usiadł na fotelu*
- Yo - mruknął i machnął ręką do nich. Miał na niej trochę krwi ale nic se z tego nie zrobił. Wyciągnął fajkę i wsadził ją sobie do ust. Przez chwile myślał którą zapalniczke wyciągnąć. Po namyśle wyjął zapalniczkę z gejowską tęczą i zapalił fajkę


Ostatnio zmieniony przez Wrath dnia Sob Sty 03, 2009 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:24 pm

- Ave - Machnęłam do Wratha z lekki8m usmichem - Lepiej ci tak - Stwierdziłam na jego nowy wygląd i wytknęłam mu język
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:28 pm

- Zamierzam przestać egzystować, jak tak dalej pójdzie - odpowiedziała jej - Była taka piękna - popatrzyła ze smutkiem na watę, a potem na przybyłego. Może i nie poznałaby go, gdyby nie fakt, że tylko jedna osoba tak jedzie kamieniem. - Onii-chan - uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:34 pm

- Dzięki - wyszczerzył się do Aki i spojrzał na Ninę - Płakałaś? - spytał unosząc brew. Dawno go tu nie było i nie wiedział co się dzieje na tym świecie. Był zbyt zajęty pracą. Zaciągnął się fajką czekając na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:36 pm

- Była obrzydliwa - Zaprzeczyłam Ninie - Wystarczy, że poprosisz.. - Uśmiechnęłam się diabolicznie - .. A mogę ci pomóc. Chcesz tego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:41 pm

- Poradzę sobie z tym sama. - zrobiła wielkie oczy patrząc na Aki i trochę się odsunęła - Tak - odpowiedziała Wrath'owi - Wypłakiwałam się L'owi w kołnierz, bo mój brat latał za jakimś krukiem. - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:45 pm

- Jesteś pewna, że nie chcesz zapomnieć? Przestać cierpieć? - Uniosłam brew. Jeszcze wczoraj była gotowa wypić trucizne, a dziś..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:46 pm

- Ach bo gdyby nie latał to by go już nie było na tym świecie... - mruknął do siostry - Ale już jest.. Co się stało? - spytał unosząc brew
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:51 pm

A dziś ją tulił i nie krzyczał. Nie chciała zapomnieć. Narazie. Teraz chciała wiedzieć, gdzie i dlaczego wyjechał.
- Jak będę chciała to dam ci znać. Nawet nie wiesz, co taki L może zrobić. - uśmiechnęła się niepewnie patrząc na demonicę. - Dużo rzeczy. Sai zgrywał wielce zakochanego, ale akurat to było śmieszne. - parsknęła cicho. - Wszystko mi się waliło, ale już się z tym pogodziłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 6:54 pm

- No trudno.. - Zrobiłam zawiedzioną minę - W razie czego jestem do usług.. - Coś zabłysło w moich oczach niebezpieczie i rozpłynełam się we mgle
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:02 pm

- Ahm. - mruknął i ziewnął - Spać mi się chce...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:06 pm

Podeszła do Wrath'a i wpakowała mu się na kolana. Tak, dzisiaj miała dzień tulenia, to i do niego się przytuliła.
- Co ty robisz dla tego kruka? - zapytała cicho opierając głowę na jego torsie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:19 pm

- Kochana.. Robie prawie wszystko - westchnął i pogłaskał ją po włosach - W sumie zajmuje się łapaniem i zabijaniem wrogów Karasu - dodał i polizał ją po policzku - Co się tak do wszystkich tulisz? - spytał wyczuwając na niej Arc, Ramzia i L'a. Za dużo różnych zapachów więc kichnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:22 pm

- A jakich wrogów może mnieć kruk? - spytała prawdziwie zdziwiona - Bo potrzebuję ciepła, miłości, tulenia i w ogóle i w ogóle - pociągnęła nosem i cmoknęła go w jego nosek.

(SCENA! xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:27 pm

- Tego to już nie moge ci powiedzieć sssskarbie - mruknął i pogłaskał ją po brzuszku - Ode mnie też? - spotał dotykając czubkiem jezyka czubek jej noska
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:31 pm

- Tak, bo nie śmierdzisz krukiem - wystawiła mu język i odsuneła się trochę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 EmptySob Sty 03, 2009 7:35 pm

- Bo ja się do niego nie tule - skrzywił się nieco na myśl o tuleniu kruka - Zjadbłbym coś... - mruknął i zawołał karczmarza. Zamówił jajecznice i spojrzał na Ninę - Chcesz może cos na poprawe humoru? - uśmiechnął się słodko
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 21 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: