Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 6:52 pm

Przyszła i siadła na jednym z pni..
Kaptur zakrywał jej twarz..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 6:54 pm

Stanął na gałęzi powyżej dziewczyny. Przeczesał włosy i szepnął z uśmiechem.

-Nie zbyt mroczne miejsce jak dla takiej pięknej pani ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 6:56 pm

Dygnęła ale nie odwracała się
- W sam raz na przemyślenia po męczącym dniu..
Powiedziała spokojnie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 6:57 pm

-Uchylisz kaptur bym mógł przyjrzeć się twojej pięknej twarzy ?

Zeskoczył i zgrabnie wylądował na ziemi z wdziękiem kota.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:01 pm

Przez głowę przeszło jej z tysiąc myśli, czy aby może ukazać swoje kruczoczarne włosy, białą cerę niczym marmur..
- Nie chciał byś mnie teraz widzieć..
Odpowiedziała słysząc jak zeskoczył z drzewa..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:02 pm

-Ależ i owszem. Chciałbym.

Nutka tajemnicy go nawet pociągała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:06 pm

Jej blade ręce powędrowały pod szatę.. Po chwili wyjęła wachlarz, trzymała go opuszczony w ręku.. Dłonie były nienaturalnie białe i chude..
- Nie widzę potrzeby
Stwierdziła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:11 pm

-Wolisz pozostać tajemnicza ?

Oparł się o pień drzewa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:13 pm

Podniosła głowę, jedyne co było widać to blade usta lecz bez rany..
- Nie mam ochoty na oglądanie światła dziennego..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:17 pm

-Jesteś wampirzycą ?

Zapytał ciekawy. Miała piękne usta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:23 pm

Na jej twarzy zagościł dziwny grymas
- Skąd to przypuszczenie, nie przypominam sobie żebyś mnie gryzł..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:29 pm

-Twoja blada cera mówi sama za siebie. To tylko przypuszczenia, ale chętnie cię ugryzę.

Wyszczerzył ząbki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:30 pm

- Spróbuj..
Powiedziała z uśmieszkiem i pomachała wachlarzem..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:32 pm

Paluszkami złapał za jej kaptur i powoli zaczął zsuwać jej z głowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:34 pm

Złapała go za rękę wbijając pazury ..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:35 pm

Krew małymi kropelkami spłynęła jej po dłoni. On odsłonił i tak jej twarz. Chciał przypatrzeć się kto to jest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:39 pm

Gdy kaptur opadł jego oczom ukazały się czarne włosy kontrastujące z białą cerą, szkarłatne oczy wrogo wpatrywały się w jego twarz
- Jeszcze raz mnie dotkniesz pijawko to następnego dnia nie będziesz miał czym jeść..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:40 pm

-Erin... -Szepnął.

Puścił ją i zrobił krok w tył. Już wiedział co Moria ukrywała, a związki niby nie mają tajemnic.
Kolejny raz jej zaufał, a ona znowu coś ukrywa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 7:44 pm

Spojrzała na niego
- Przykro mi, że znów nic nie wiesz ale nawet ja już nad tym nie panuje.. To tak jak byśmy się zamieniały ciałem. Wybacz ale ona...
Jej wyraz twarzy złagodniał, wręcz posmutniała
-.. ona umiera.. Niedługo będzie tym kim ja byłam dla niej..
Powiedziała po czym uciekła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyNie Mar 29, 2009 9:29 pm

Kh...
Syknął i zacisnął pięść. Po czym odszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyPon Mar 30, 2009 9:49 pm

Pojawiłam się na drzewie, opierając się plecami o pień i mając zamknięte oczy. Odetchnęłam głęboko i zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyPon Mar 30, 2009 9:53 pm

Pojawiłam się na gałęzi wyżej i założyłam nogę na nogę, pochylając się lekko i przyglądając się Korze.
-O czym ma Królowa tak rozmyśla?-spytałam cicho, by za nadto jej nie wystraszyć. Włosy spłynęły mi po ramionach i po gałęzi, by zawisnąć i lekko się kołysać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyPon Mar 30, 2009 9:53 pm

Na powierzchni zalegającej tutaj wody pojawiły się kręgi, z których wyłoniła się dziewczyna. O tak, podróżowanie dzięki wodzie było znacznie mniej wyczerpujące niż używanie magii w jej obecnym stanie. Stanęła lekko na wodzie, która obmywała jej buty. Ręce miała założone na piersiach, jednak na chwilę zniwelowała ten splot, by odrzucić włosy do tyłu.
- Pamiętasz o zleceniu? - spytała spokojnie. - Wiem, że nie było mnie jakiś czas, ale mam nadzieję, że na mnie czeka.
Wiedziała o niechęci upadłej królowej do wampirów. Bądź co bądź, nawet, jeśli była demonką, reprezentowała teraz królestwo krwiopijców. Nie usiłowała więc witać jej nad wyraz czule.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyPon Mar 30, 2009 10:11 pm

Nie otwierając oczu uśmiechnęłam się do Shadow
- Witaj Shadow. Po pierwsze, proszę Cię, zwracaj się do mnie normalnie, po imieniu. Nie lubię takich formalności. - westchnęłam cicho - A po drugie... Wspominałam przeszłość. Niezbyt ciekawy temat. - otworzyłam oczy i spojrzałam na wampirzycę. Owszem pamiętałam o zleceniu. Czekało na nią cały ten czas. - Witaj, od tego może zaczniesz interesy. Pójdą wtedy o wiele szybciej. Owszem, pamiętałam. Zlecenie wykonane i czeka. Nie ukrywam, że w pewnym momencie chciałam już je wystawić na sprzedaż, lecz coś mnie powstrzymało, sama nie wiem co. - westchnęłam i wykonałam szybki ruch dłońmi, a w nich pojawiły się sztylety sai. - I tak jak uzgadniałyśmy, dodałam do nich coś od siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 EmptyPon Mar 30, 2009 10:17 pm

W jej ręce pojawiła się sakiewka z już wcześniej odliczonymi talarami. Z bólem w sercu i łzami w oczach przekazała ów woreczek upadłej.
- I dobrze, że coś cię powstrzymało. - powiedziała, kryjąc nutę żalu. Talarki kochane odchodziły w zapomnienie i znów sobie będzie flaki wypruwać, by mieć za co żyć. Bo, jak przystało na mieszkankę pałacu królewskiego i narzeczona króla głodowała i cierpiała z zimna.
- Równe trzysta sześćdziesiąt. - dodała.
W oku coś jej błysnęło, gdy spojrzała na Shadow, jednak równie dobrze mogło to być złudzenie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 20 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: