Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Elfów

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:24 pm

- 924 lata. - Odpowiedział, a w dłoni pojawiło mu się drugie jabłko, były całkiem dobre - Przemioeniona... a kim byłaś wcześniej? - Spytał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:27 pm

- Zwykłym człowiekiem, nie zajmowałam się czymś nadzwyczajnym - wyjaśniła. Zaczęła obracać jabłko w dłoni. - Chcesz te owoce i warzywa? Jakoś nie mam na nie ochoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:30 pm

- Nie, te są Twoje. Najwyżej wyrzuć. - Podrzucił swoje jabłko i machnął dłonią. Rozcięło się na pół i upadło na ziemię - Ehh... trochę tu osłabłem. - Mruknął i wstał - Nudy lekkie tutaj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:33 pm

- Jestem tutaj trzeci dzień - powiedziała. Zgniotła jabłko w dłoni szybko strzepała to co z niego zostało. - Jeśli za mnie zapłacą to połowę męczarni mam z głowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:46 pm

Cela demona otworzyła się. Był wolny ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:52 pm

- Wybacz, ale na mnie czas. Do zobaczenia. - No i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 6:55 pm

- Do zobaczenia - powiedziała i oparła sie o ścianę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyPon Sie 11, 2008 11:30 pm

Drow wszedł do lochów. Ciemne, przyjemne dla oczu i paradoksalnie w miarę miłe i bezpieczne miejsce, jakim było więzienie bardzo odpowiadało mrocznemu elfowi. Cisza, spokój, z dala od innych osób. Pogrążywszy się we własnych rozmyślaniach zaczął wędrować powoli p lochach, pozwalając na to, żeby jego buty stukały o podłogę, wywołując efekt bardzo przyjemnego pogłosu niosącego się korytarzami.


EDIT:
Po dłuższej chwili łażenia, drow opuścił lochy i udał się w tylko sobie znanym kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyWto Sie 12, 2008 9:49 am

Zjawiłam się, otworzyłam klatkę wampirzycy. 'Obroża' znikła, ja też.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 EmptyWto Sie 12, 2008 1:35 pm

Wampirzyca wyszła. - Wreszcie - pomyślała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Elfów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Elfów   Lochy Elfów - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Elfów
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Elfów & Królestwo Zwierzołaków)Valtamier :: Lochy-
Skocz do: