Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Hypnos

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hypnos
Podróżnik
Podróżnik
Hypnos


Liczba postów : 16
Registration date : 31/07/2014
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 10

Hypnos Empty
PisanieTemat: Hypnos   Hypnos EmptyCzw Lip 31, 2014 7:08 pm

Imię Jego prawdziwe imię to Hypnos, ale przybrani rodzice zwali go Julian

Nazwisko

Wiek 27, ale kto to bogom liczy...

Rasa Półbóg

Proponowana ranga Podróżnik
Królestwo Przedwiecznych, poproszę.

Znaki szczególne Nadnaturalna siła, szybkość i uroda.

Charakter Nieskomplikowany choć miły mężczyzna myślący prostymi dlań kategoriami dobra i zła, prawdy i kłamstwa, nieba i piekła. Jest jak plastelina, niby ułożony, a tak wiele się może jeszcze zmienić... Czy kiedyś znajdzie swoje prawdziwe ja?

Historia Gdy był mały, dmuchając świeczki na torcie, od niechcenia rzucił "chciałbym być jak... ten młody bóg!". I stało się. To znaczy, stało się wcześniej, ale dopiero teraz się dowiedział. Julian zawsze odznaczał się nadzwyczajną siłą, szybkością i urodą. Niby nic w tym dziwnego, nie łączył tych faktów z brakiem wiedzy o rodzicach. Aż do tego czasu. Miał już osiemnaście lat i jego przybrani rodzice w końcu przyznali, że nie dość że jest nadzwyczajny to jeszcze nie jest ich synem... To był cios. Chociaż nie... to był CIOS. Tak... uderzyło go to w sam środek serca. Jego poukładane i wymarzone życie stało się nagle nierozwikłaną zagadką. Kim jestem? I skąd się wziąłem? Postanowił spakować kanapki i zapas bielizny po czym ruszył w poszukiwanie prawdy. Prawdy i przygody. Podróżował kilka długich i trudnych lat. Bywał w wielu miastach, widział wielu ludzi i nie tylko. Mimo to nadal nie potrafi z rozmysłem używać swoich sił. Przez całe życie mieszkając u przybranych rodziców starał się być normalny, zachowywać się jak inni, między innymi dlatego zamiast na rosłego męża wyszedł na kogo wyszedł.
Prawdy szukał w wielu miejscach, a szukając tak właśnie trafił do Kayami. Być może to tu dowie się, kim tak na prawdę jest?

tost
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Hypnos Empty
PisanieTemat: Re: Hypnos   Hypnos EmptyPią Sie 01, 2014 6:41 pm

Karta zaakceptowana.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
 
Hypnos
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: ABC :: Zapisy-
Skocz do: