Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Labirynt

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Labirynt Empty
PisanieTemat: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 6:41 pm

Labirynt jest to duża lokacja stworzona jak się zdaje przez samą matkę naturę. Ludzie mówią że łza bogini miliony lat drążyła ten tunel który tak bardzo przypomina labirynt. Posiada on tylko jedno wejście i wyjście, jego liczne rozwidlenia powodują że niektórzy wchodzili i już nie wychodzili, umierali z głodu lub czy gorsza pożerani przez dziwne istoty go zamieszkujące.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 6:48 pm

Pojawił się przy wejściu.
- Ahh - Zadziwił go widok, wejście do jaskini nazywanej labiryntem było rozświetlane przez kryształy bijące czystym delikatnie różowym światłem.
- Nie sądziłem że może być tak piękne... - Stwierdził wpatrując się w ten widok. Wiedział że jak wejdzie to nie będzie mógł go opuścić dopóki nie znajdzie wyjścia. Mimo to jakaś dziwna siła pchnęła go krok dalej, i kolejny. W końcu przełamał się i zaczął odważniej iść. Za plecami gały światła kryształów świecących przy wejściu zastępując je innymi o innych barwach. Skręcił w prawo, znów w prawo, potem w lewo, szedł nie ustanie aż w końcu zapomniał drogi powrotnej.
- No to mamy problem jeśli się zagubiliśmy... - Stwierdził lekko przerażony.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 7:09 pm

-Może Ja pomogę? –Rzekł cieniutki głosik należący do rudowłosej dziewczynki stojącej koło chłopaka. Skąd się wzięła? Trudno powiedzieć, przyszła tu tak cicho, że Vall nie usłyszał jej kroków. Teraz bez skrępowania stała obok niego i przyglądała się. Jej duże oczy były koloru jasnej zieleni, wręcz żółci i z niesamowitą inteligencją przenikały rozmówcę. Na jej okrągłej buzi widniał przyjacielski uśmiech.
-To jak? Woli pan sam poszukać wyjścia? –Spytała jakby miała gdzieś zaraz iść. Dzieci złodziei nie zapuszczały się do labiryntu, było to zbyt niebezpieczne miejsce i wszyscy dobrze o tym wiedzieli. Wiele zakamarków labiryntu były tak stare, zarośnięte przez dziwne rośliny, że wręcz nie do przejścia. Jedynie głupcy przychodzili w te strony.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 7:25 pm

Popatrzył ze zdziwieniem na dość niezwykłą dziewczynkę. Kucnął przed nią i spojrzał jej prosto w twarz.
- Hej, z chęcią przyjmę pomoc... w zasadzie to nawet będzie mi bardzo miło widzisz... nie wiem czy słyszałaś jak do siebie mówiłem ale się zgubiłem - Zrobił głupawą, minę tak jakby czegoś się wstydził.
- Ale wiesz z drugiej strony ciekawi mnie co robisz w tak niebezpiecznym miejscu? - Przyjrzał się jej uważnie po raz drugi. Był ciekaw dlaczego, co i kim była ta dziewczyna. Mimo pozorów postanowił zachować środki bezpieczeństwa i sprawiać tylko pozory ufności.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 7:45 pm

Przysunęła do niego nosek jakby chciała go powąchać. Zachowywała się trochę jakby dawała zwierzątko. Zamrugała swoimi niezwykłymi oczami;
-Jest pan magiem? Interesujące. Co mag pana pokroju robi w podziemiach złodziei? –Spojrzała na niego podejrzliwie niczym kotka, która zaraz rzuci się na swoją ofiarę.
-Mama nie karze mi chodzić z nieznajomymi, więc musi się pan przedstawić. –Uśmiechnęła się ponownie niebiańsko. Coś w tej małej osobistości było dziwnego. Jakby bycie małą dziewczynką było jedynie pozorami czegoś bardzo potężnego.

1pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 7:54 pm

- Vallorth de Villione, lecz możesz mi mówić Vall. Wyruszamy? - Powiedział i prawie natychmiast wstał. Ciągle go trapiły pytania które sobie wcześniej zadał, teraz doszła ta dziwna zdolność rozpoznania maga po zapachu. Nie rozumiał kim jest ta dziewczyna lecz za wszelką cenę musiał się tego dowiedzieć. Brał pod uwagę że może być niebezpieczna mimo iż była na razie "tylko" małą dziewczynką.
- Tak jestem magiem a co robię? włóczę się tu i ówdzie bez bliżej określonego celu i zamiarów. Czystym przypadkiem tutaj trafiłem. - Stwierdził szczerze.
- Jak teraz cię się przedstawiłem to może teraz ty mnie tym zaszczycisz? A poza tym kim jest twoja mama że pozwala ci chodzić po tak niebezpiecznych miejscach? - Mówił z zapałem, tak jakby był bardzo czegoś ciekaw.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 8:25 pm

-Ach, no cóż miło mi cię poznać. Niestety me imię jest zbyt trudne do wymówienia w twoim języku, więc ci go nie podam. –Jej słowa przybrały jakby bardziej oficjalny ton. Dobieranie słów przynosiło na myśl jakąś dorosłą dobrze wykształconą kobietę a nie małą dziewczynkę.
-Jeśli się nie mylę, nie jesteś złodziejem, prawda? –Splotła za sobą swoje dłonie i nachyliła się lekko w jego stronę z zagadkowym wyrazem twarzy. Jak a razie nie miała zamiaru wyprowadzić go z labiryntu. Czekała aż odpowie, jeśli tego nie zrobi zapewne go tutaj zostawi.
To czy chce przeżyć kilka następnych dni zależy od tego czy odpowie na jej pytanie.
+2pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 8:36 pm

- Dobrze się domyśliłaś ale... - Znów przyklęknął.
- Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania? Mam wrażenie że coś przede mną ukrywasz coś ważnego. Nalegam więc byś mi odpowiedziała - Mówił podwyższonym tonem nie lubił jak ktoś go ignorował a on nie znał imienia tej osoby. - i przykro mi jeśli cię uraziłem mymi słowami, chce z stąd wyjść ale chcę też się czegoś dowiedzieć o swej przewodniczce. - Ton jego głosu zmienił się na miły i przyjacielski. Zwracał uwagę na każdy gest cokolwiek co mogło by zdradzić dziewczynkę czy też coś dzięki czemu mógłby się więcej o niej dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt EmptyPon Wrz 07, 2009 8:56 pm

-Skoro nie jesteś złodziejem…- W dłoni rudowłosej dziewczynki pojawił się długi sztylet. W mgnieniu oka wbiła go w brzuch chłopaka. Wyciągnęła zwinnie ostrze ze zranionego ciała jakby bawiła sie z powietrzem. Kopnęła z pół obrotu w brzuch chłopaka po ty by rana zaczęła mocniej krwawić i żeby zadany ból wzmocnił się. –Nie masz prawa tutaj przebywać śmieciu. –Mruknęła niczym dorosła osoba- Jesteś na moim terenie i oddychasz moim powietrzem. Nie mogę ci wybaczyć wdarcia się na tereny, które nie mają z tobą nic wspólnego. Nie wiedziałam, że istnieją jeszcze tacy idioci, którzy bez pytania rezydują w czyimś domu. –Przyłożyła ostrze do gardła chłopaka, który upadł na kolana po zadanym ciosie.
-Jeśli jeszcze raz się spotkamy poćwiartuję cię bez ostrzeżenia. –Jej oczy błysnęły zwierzęcia dzikością. Mruknęła coś pod nosem wypowiadając zaklęcie i odesłała go z tych terenów.

-20 pż +5pd
Pojawiasz sie tutaj -> https://rasyfantasy.forumpolish.com/durtawarlas-f164/skraj-lasu-t1104-165.htm#75439
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt   Labirynt Empty

Powrót do góry Go down
 
Labirynt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Podziemia złodziei :: Kamienny labirynt-
Skocz do: