Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad w skałach

Go down 
+7
Vallorth
Sachiko
Alexiel
Naoki
Altharis
Taya
Etolepsed
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:00 pm

Ku skinęła mu głową.
-Ja jestem Kukuri - powiedziała ze spokojem i uśmiechnęła się ciepło. Przyglądała się jego ruchom i zachowaniu. Zastanawiała się też nad czymś.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:04 pm

Lekko się jej przyglądał. Miał przymrużone oczy.
-Jesteś zamyślona...- stwierdzenie faktu. W zasadzie nie jego problem, ale jeśli dziewczyna zechce porozmawiać to Nao zyska przynajmniej trochę rozrywki.
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:09 pm

Ku uśmiechnęła się znów tym razem weselej.
-Trafny wniosek - odparła spokojnie - Jeśli ci to przeszkadza mogę z tobą porozmawiać... tylko za bardzo nie wiem o czym - dodała po chwili. Nie chciała nikogo do siebie zrazić, ale dobrze wiedziała że niektórzy ludzie nie lubią nawiązywać znajomości. Naoki jednak sprawiał wrażenie takiego co chce.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:11 pm

-Nie przeszkadza mi to, ale chętnie bym z tobą porozmawiał, co prawda nie mam też pojęcia o czym. Chociaż- chwila zastanowienia i jakby niepewna mina- hmmm cóż mam nadzieję że nie obrazi Cię to pytanie, ale jakiej rasy jesteś?
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:15 pm

Ku spojrzała na niego.
-Czemuż to pytanie miało by mnie obrazić? Pytanie jak pytanie, gorzej z odpowiedzią - powiedziała spokojnie. Westchnęła ciężko, a potem spojrzała na swoją drobną dłoń.
-Niestety, nie wiem jakiej jestem rasy, ale na pewno nie jestem człowiekiem - powiedziała i zaczesała za lekko spiczaste ucho włosy.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:16 pm

-Cóż... w takim razie do jakiej rasy jeszcze nie należysz, albo do której najbardziej?- ciekawiło go to. Rzadko kiedy nie potrafił rozpoznać rasy.
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:21 pm

To pytanie zaciekawiło Ku i stało się też pewnym wyzwaniem. Do jakich ras na pewno nie należała.
-Na pewno nie jestem Elfem, nie jestem też zwierzołakiem, ani aniołem, upadłym też nie... - powiedziała te rasy kojarzyła z widzenia, z łatwością je poznawała. Zamknęła oczy i odchyliła lekko głowę, tak jakby chciała spojrzeć w niebo. Przypominała sobie inne rasy o których czytała.
-Wampirem też nie jestem - powiedziała i opuściła głowę otwierając oczy.
-Więc czym? - zadała pytanie retoryczne. Bo znaleźć na nie odpowiedzi raczej nie był wstanie nawet Naoki.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:24 pm

-Hmmm jakby z wylicznki został ci demon- Tak, tego jeszcze nie usłyszał, a trudno zapomnieć jest o swojej rasie, prawda?- ciągle przyglądał się dziewczynie z zainteresowaniem. No i ciekawiła go odpowiedź dziewczyny
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:29 pm

-Demon? Nie... - powiedziała ze spokojem. Cóż zapomniała o tej piekielnej rasie, z prostego powodu, nie miała z nią nigdy styczności. Znów przymknęła oczy próbując sobie przypomnieć księgi które czytała i to co słyszała od ludzi. Niestety było tego trochę za dużo. Przypomniała sobie jednak coś. Znamiona na jej ciele błysnęły lekko.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:32 pm

-Nic więcej ci do głowy nie przychodzi?- A tu niespodzianka, jeden z tych piekielników sobie tutaj siedzi. o dziwo w nienajgorszym humorze, bo nie sieje chaosu i zniszczenia. Oparł się nieco łokciami o skałę.
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:37 pm

-Nie... te rasy znam tylko z książek albo widzenia - powiedziała cicho i spojrzała na znamiona które nadal lekko błyszczały. Dziwne działo się tak tylko kiedy blisko był ktoś z innej rasy albo raczej z nieznanej jej rasy. Wolała jednak o tym nie wspominać.
-A ty może masz jakiś pomysł? - zapytała spokojnie.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:42 pm

-Brak... raczej mam styczność tylko z tymi hmmm podstawowymi rasami- wzruszam ramionami. Jakoś zbytnio nie przejmuję się świecącymi znamionami dziewczyny. Może to jej uroda?
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:47 pm

Uśmiechnęła się, dziękują w duchu że o nic nie pyta. Sama do końca tego wszystkiego nie rozgryzła... znaczy się swoich zdolności i tego co próbuje jej momentami przekazać ciało.
-Często tu bywasz? - zapytała powoli wstając i z łatwością poruszając się po śliskich skałach w stronę wodospadu. Kiedy w końcu znalazła się przed nim wyciągnęła drobne dłonie i próbowała w nie łapać wodę. Robiła to dla zabawy.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:49 pm

-Od czasu do czasu, powiedzmy że tutaj wpadam na ciekawe pomysły- jakie konkretnie nie powiedział. Raczej nie chciał się z nimi dzielić z nieznaną dziewczyną. Przyglądał się z lekkim uśmiechem jak łapie wodę w ręce.
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptySob Wrz 19, 2009 11:53 pm

Ku stwarzała pozory... albo raczej starała się stwarzać pozory że nie jest dzieckiem tylko przez dziecięcy wygląd. Mimo to nie miała zielonego pojęcia czy takie zachowanie przystoi jedenastolatce. Znamiona przestały błyszczeć nie uszło to też jej uwadze.
-Ciekawe jakie to pomysły... tak poza tym jakiej Ty jesteś rasy? - powiedziała nawet na niego nie patrząc. Bawiła się nadal a jej ubranie powoli robiło się coraz bardziej mokre.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:08 am

-Niezbyt przyjemne dla pewnych osób- lekki uśmiech.
-Jestem demonem. Lepiej rzebyś z tamtąd się odsuneła, za chwilę cała przemokniesz...- wstał z kamienia lekko się przeciągając.
-Muszę już iść, wybacz...- lekkim krokiem odszedł gdzieś przed siebie
<zt>
Powrót do góry Go down
Kukuri
Podróżnik
Podróżnik
Kukuri


Liczba postów : 21
Registration date : 11/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:12 am

Uśmiechnęła się nieznacznie. Teraz wiedziała czemu znamiona pulsowały. Kiedy demon zniknął ona z łatwością przeskoczyła na kamień na którym jeszcze chwilę temu stał Naoki. Wzięła w dłonie dłuższą część sukienki i wykręciła z niej wodę. By chwilę później, poruszając się po kamieniach oddalić się od tego miejsca.
[/zt]
Powrót do góry Go down
Shirou
Duch
Shirou


Liczba postów : 66
Registration date : 11/09/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:19 pm

Przywiał go tutaj wietrzyk który nosił sobie duchy ale Shirou nie zapłacił! HA! Jechał na gapę! Ta, ten to był cwaniak, potrafił przebimbać nawet wiatr
-Yo - Rzekł do trawy która tu była bo musiał Ją jakoś powitać bo w końcu chodził po niej nie? Nie, nie chodził
Powrót do góry Go down
Faust
Włóczęga
Faust


Liczba postów : 16
Registration date : 09/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:33 pm

Biorąc pod uwagę aktualne położenie Fausta powinien on czym prędzej zastosować się do własnych lekarskich rad - jako iż obecnie siedział od dłuższego czasu oparty o jakieś drzewo, z trudnością powstrzymując odruchy wymiotne. Kiedy ostatnio coś jadł? nie pamiętał.
Roześmiał się cicho, gardłowo, widząc jakiegoś z deka niewyraźnego człowieczka. Kto wie, ostatnio biedny Faust łykał tyle medykamentów przeciwbólowych własnej produkcji, że być może to tylko zjawa, miraż, złudzenie.
Powrót do góry Go down
Shirou
Duch
Shirou


Liczba postów : 66
Registration date : 11/09/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:36 pm

Podlazł do obecnego tu czegoś co nie przypominało formę życia i kopnął go aby sprawdzić czy żyje
-Brzydal - Mruknął pod nosem po czym pokłonił się drzewu o które opierał się nieznany mu osobnik
-Yo - Przywitał grzecznie drzewo patrząc na nie tępo
Powrót do góry Go down
Faust
Włóczęga
Faust


Liczba postów : 16
Registration date : 09/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:42 pm

Jak dotąd jeszcze żadna fatamorgana nie próbowała go uszkodzić fizycznie, więc wraz z tym aktem agresji Faust nabrał pewności, że ma do czynienia z istotą materialną.
- Mogę też wiedzieć, z jakiego powodu szlachetny pan postanowił przerwać spokój mojej samotnej egzystencji? - mruknął pod nosem, głosem ni to przyjaznym, ni też chłodnym. - Poprzednie ułożenie mojego ciała całkowicie mi odpowiadało.
Powrót do góry Go down
Shirou
Duch
Shirou


Liczba postów : 66
Registration date : 11/09/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:44 pm

Spojrzał ponownie na brzydala by przyjrzeć się mu troszku dokładniej, ale zrezygnował z patrzenia na Niego bo mu do gustu nie przypadł
-Mądry brzydal - Mruknął obojętnym tonem, mówił takimś jakimś niezrozumiałym językiem, a Shiro mądry wiedział że jeżeli kogoś nie rozumie to ten ktoś jest inteligentniejszy od jego samego, bo z idiotą zawsze da się dogadać
Powrót do góry Go down
Faust
Włóczęga
Faust


Liczba postów : 16
Registration date : 09/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:52 pm

Westchnął ze zrezygnowaniem. Zdawał sobie oczywiście sprawę z faktu, że jego uroda bezpowrotnie minęła - choć jeszcze kilka lat temu był powszechnie uważany za chłopca o miłej aparycji. Aczkolwiek wypominanie mu tego - i to dwukrotnie - było nietaktowne i owego jegomościa należałby o tym poinformować.
- Skoro są na tym świecie stworzenia rozmawiające z drzewami, to widocznie nie jest ze mną jeszcze tak tragicznie, jak to sądzą co niektórzy - rzekł po chwili, po czym zachichotał cicho, rozbawiony tą myślą. - Aczkolwiek sądzę, że to zabieg celowy. Absolutnie nie dziwi mnie fakt, że woli pan gawędzić z rośliną.
Powrót do góry Go down
Shirou
Duch
Shirou


Liczba postów : 66
Registration date : 11/09/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 12:56 pm

-Nie rozumiem Twojego języka, rozmawiaj w moim proszę - Popatrzył na Niego sądząc że to obcokrajowiec, głupi jakiś w dodatku. Żeby rozmawiać w innym języku? I to jakimś dziwnym bo co trzecie czy czwarte słowo było rozumiane przez ducha ale reszta tak jakoś brzmiała zbyt inteligentnie, pewnie gadał po japońsku czy jakoś tak.
Powrót do góry Go down
Faust
Włóczęga
Faust


Liczba postów : 16
Registration date : 09/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 EmptyNie Wrz 20, 2009 1:02 pm

Choć od kilku lat Faust przebywał z prostym ludem, nie przyswoił sobie ich gwary. Oczywiście, był na tyle rozgarnięty, by potrafić wytłumaczyć przeciętnemu mieszczaninowi na czym polega amputacja nogi.
- Więc może alternatywnie... - urwał nagle, marszcząc brwi. - Chciałem powiedzieć, dlaczego mnie kopnąłeś.
Och, jakże nieszczęśliwy był w tej chwili młody lekarz. Udzielił informacji tak niepełnej, niedoskonałej, pełnej niedopowiedzeń...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad w skałach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad w skałach
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Dolina zagubionych dusz-
Skocz do: