Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mała Plaża

Go down 
+12
Aesthavendel
Lorcan
Etolepsed
Aileen
Vallorth
Selene
Shiboo
Alexiel
Alsemir
Diff
Elys
Leitis
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 9:33 pm

Jego dłoń jedynie musnęła rękę dziewczyny, zgiął się w pół i ucałował jej skórę. Podnosząc się do poprzedniej pozycji wpatrywał się w jej oczy.
-Miło mi cię poznać. Dziękuję ci Seleno, iż zaspokoiłaś moją kapryśną ciekawość. Mam nadzieje, że nie narzucam się takiej kobiecie jak ty, swoją osobą.
Wciąż był miły, a na jej niemrawy uśmiech odpowiedział bardziej wspaniałym uśmiechem. Zapewne póki dziewczyna nie powie mu, wprost, że nie chce z nim rozmawiać, nie będzie się zniechęcał.
-Jeśli masz trochę zbędnego czasu czy zechciałabyś go spożytkować na rozmowie ze mną? –Spytał grzecznie a wtem za dziewczyną pojawiła się drewniana ławka. Gestem dłoni zaprosił ją do tego by usiadła.

-To, że nie odczuwam bólu nie znaczy, że łatwo jest mnie podejść. Mam bardzo wyostrzone inne zmysły tak, że odczuwanie bólu nie jest mi potrzebne. –Przejechał delikatnie dłonią po jej włosach. Był spokojny, chociaż właśnie usłyszał o knuciu jakiegoś spisku przez Alex. Zachowywał się tak jakby dziewczyna mu wcale nie zagrażała. –Szkoda, no, ale po imieniu też jakoś przeżyję. –Uśmiechnął się zawadiacko. Z pewnością bardziej pasowałoby mu gdyby dziewczyna nazywała go nieco czulszym określeniem, ale w gruncie rzeczy po imieniu(o ile jest prawdziwe) też nie będzie źle.
-Jeśli będziesz tylko chciała mogę wyszkolić cię na najlepszą nałożnicę w tej krainie. –Przysunął swoją twarz do jej tak, że ich nosy się stykały czubkami. Wpatrywał się w jej twarz z tym samym wrednym uśmiechem. –Zrobię to nawet za darmo- zaśmiał się cicho, po czym odsunął na swoje poprzednie miejsce jakby było o wiele wygodniejsze.
-Szpiegowanie? Eh nie wiem, nie wiem. Jeszcze sobie krzywdę zrobisz moja mała. –Rozczochrał jej włosy dłonią jakby była małym dzieckiem potrzebującym opieki. –Nie trzeba ci ufać, chociaż zapewne potrafisz przekonać od siebie wielu.
Alex i Sel+3 pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 9:41 pm

- Oh... to może chociaż w tym jesteśmy podobni...
W jej oczach pojawiło się coś nieoczekiwanego. Jakby... zrozumienie? Wiedziała, że nie powinna go do siebie porównywać, uh no ale cóż, ona w większości też nie odczuwała bólu, a zmysły były wyostrzone, jak u prawdziwego drapieżnika.
- Może kiedyś zacznę cię nazywać inaczej... wszystko zależy od tego, jaką sobie wyrobię opinię na twój temat- zaśmiała się- nie chcę być nałożnicą. Oddawanie własnego ciała jakoś mnie nie satysfakcjonuje...
Sama przysunęła swoją twarz do jego.
- W takim razie zrób mi test. Misję, w której będę mogła się wykazać. Jeśli stwierdzisz, że jestem nieudolna i się do tego nie nadaję, zrezygnuję z przekonywania ciebie, byś mnie szkolił właśnie w tym kierunku- była pewna swego- ale jeśli nie stanie mi się krzywda, będziesz mi przydzielał zadania.
Zmrużyła oczy. Sądził, że była jakaś słaba i krucha? Nie miał pojęcia, jak bardzo się mylił...
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 10:18 pm

-Łączy nas zapewne niewiele, ale cieszę się, że w pewnym sensie możemy się zrozumieć. –Rzekł przeczesując swoje złociste włosy. Trudno powiedzieć czy było to dla niego obojętne, czy też miało jakieś znaczenie. Nie dał po sobie poznać żadnych uczuć, lecz jednocześnie swym zachowaniem nie okazał całkowitej obojętności.
-Jaką wyrobisz sobie opinie? –Powtórzył bez większego celu, wciąż przyglądał się dziewczynie w zadumie. –No cóż, zobaczymy.
Możliwe, że mało go interesowało zdanie na jego temat, niestety nawet wtedy, gdy chodziło o jego ulubioną kobietę. Zawsze był mężczyzną, który dostawał to, co chciał, jeśli coś było trudne do zdobycia on dążył do celu i wygrywał. Przyzwyczajony do takiego stanu rzeczy raczej rzadko się czymkolwiek przejmuje.
-Nie jestem do tego przekonany, ale skoro tak bardzo chcesz mi pokazać, co potrafisz mogę o tym pomyśleć. –Zmrużył nieznacznie oczy jakby już teraz starał się wymyślić dla niej jakieś zadanie.
Alex+3pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 10:30 pm

- Masz rację... pewnie więcej nas różni.
Zmrużyła oczy, jakby próbowała dac mu do zrozumienia, o co dokładniej jej chodzi. Jednak słowami szczegółowiej się nie wyraziła.
- Zobaczymy...- powtórzyła po nim i podniosła wzrok patrząc mu prosto w oczy. Uśmiechnęła się obnażając wampirze kły i leniwie wstała z piasku. Pochyliła się nad nim i wymruczała:
- Byłabym wdzięczna. No i jestem przekonana, że wampirzyca po twojej stronie przyniesie dodatkowe... korzyści- uśmiechnęła się chytrze i musnęła jego usta swoimi, które emitowały jedynie chłód.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyNie Wrz 20, 2009 10:43 pm

Reakcja przystojnego amanta była dokładnie taka, jak przewidywała Selene. Wychowany w stu procentach. A teraz, kiedy dała mu się wciągnąć w zmanierowaną konwersację, musiała ją ciągnąć. Cóż, szczęscie, że od czasu do czasu potrafiła "zmienić skórę", co i teraz musiała zrobić.
- Oczywiście kilka moich zbędnych chwil z chęcią spędzę w twoim towarzystwie, panie. - Trzymała się sztywnej oficjalnej etykiety, nadal nie ocieplając uśmiechu, który mimo wszystko nadal gościł na jej twarzy. Usiadła na ławce, co do której pochodzenia miała szemrany stosunek, wzrok kierując na różę obracaną powoli w palcach.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySro Wrz 23, 2009 9:26 pm

Nawet nie drgnął, tak jakby w tym momencie zachowanie wampirzycy było mu całkiem obojętne. Wiąż zastanawiał się nad zadaniem dla niej. To czy byłaby po jego stronie czy też nie, nie miało dla niego znaczenia. Sabin jest osobą o dość luźnym podejściu do świata, w którym jego zdaniem to on jest najważniejszy i to, czego chce, no nie tak do końca, ale mniej więcej. Musnął palcami włosy dziewczyny.
-Twoim zadaniem będzie odnaleźć mojego brata Louisa. Ostatnio się nieco posprzeczaliśmy i chyba mnie unika. Nie jestem pewnie, w którym z miast mógł się schować, no, ale ot już zadanie dla ciebie. Musisz go odnaleźć i szpiegować przez jeden dzień. –Przysunął swoje usta do jej ust, lecz nie posunął się dalej. Na jego idealnie wyrzeźbioną twarz wpełzł szatański uśmiech.-Jeśli ci się uda otrzymasz to, co trzeba i ile zechcesz, lecz jeśli się nie uda będziesz musiała słuchać mnie i wykonywać moje rozkazy bez mrugnięcia okiem. –Nie ukrywał satysfakcji, wiedział, że dał Alex niełatwe zadanie. –Więc jak kochanie, zgadzasz się?

-Droga Selene czy pochodzisz z tych okolic? Zapewne tutaj mieszkasz, lecz czy ta kraina jest miejscem gdzie się urodziłaś? –Spytał nie spuszczając z niej wzroku. Co jakiś czas rzucał jedynie krótkie spojrzenia na różę, tak jakby pilnował tego by nie zwiędła. Jego spokojne spojrzenie jedynie sprzyjało rozmowie. Nie był nachalny, jednocześnie nie okazywał braku zainteresowania. Słuchał swojej rozmówczyni gdyż to właśnie ona teraz się liczyła. Miał na sobie świetnie skrojony ciemny garnitur. Czarne kosmyki włosów swymi końcami sięgały czasami do idealnego kołnierzyka jakby chciały go przytulić. I ten błysk inteligencji w oczach dodawał mu tajemniczości i uroku.
-Czemu spacerowałaś tutaj samotnie? Czyżbyś chciała od czegoś odpocząć?
Alex i Sel +2pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyCzw Wrz 24, 2009 9:28 pm

oh, a jej wcale nie przeszkadzał jego chłód, wręcz przeciwnie. Przynajmniej przez jakiś czas nie skupiał na niego swojej uwagi. Bezwiednie musnęła palcami ciężki naszyjnik uwięziony na jej jasnej szyi. Niestety nadal tam był. Niestety, tehgo "niestety" używała coraz rzadziej, gdy myslała o Sabinie. Najwidoczniej odkryła więcej korzyści wynikających z bycia jego "własnością".
- Oczywiście, że się zgadzam. Jak wygląda twój brat?
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyCzw Wrz 24, 2009 9:53 pm

Selene mimowolnie uśmiechnęła się, podnosząc wzrok z kwiatu na swego tajemniczego rozmówcę. Jeszcze raz zdała sobie sprawę, jak diabelnie piękny jest jej rozmówca. No czego chcieć więcej? Samotny wieczór, plaża i nagle pojawia się piękny, bogaty i szarmancki mężczyzna okazujący wyraźne zainteresowanie. Bardzo przyjemnie, bez dwóch zdań. Jedyno, co mogło w tym momencie niepokoić Selene to jego dziwaczna dociekliwość. Jeszcze jak tu mieszkała nikt nie zapytał jej o miejsce urodzenia. Zwykle sama się chwaliła. Lustrując jego elegancki strój, Selene zastanawiała się nad odpowiedzią, która będzie przynajmniej w jakimś stopniu zadowalająca.
- Zgadłeś, istotnie mieszkam tu. Od kilkunastu lat. Teraz to, gdzie się urodziłam nie ma dla mnie większego znaczenia. - Selena mówiła prawdę. Co prawda nadal doskonale pamiętała swoją ojczyznę, ale i tak nie wiązała z nią żadnych wartości, bądź światopoglądu. Mimo wszystko, dlaczego miałaby zwierzać się ze wszystkiego w gruncie nieznajomemu, choćby był najprzystojniejszy na świecie? Wtedy dopiero zreflektowała się, że Therion zadał jeszcze jedno pytanie.
- O, tak... Często tu odpoczywam, bo zwykle tylko tutaj mogę liczyć na samotność. - No, czasami też i bardzo wartościowe towarzystwo, pomyślała odruchowo, teraz przenosząc nieco ukradkowe spojrzenie na twarz swojego rozmówcy. Ciekawiło ją, czy także i on o sobie opowie.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPią Wrz 25, 2009 7:16 pm

-Od kilkunastu lat? Więc zapewne bardzo dobrze znasz te okolice. Ja przybyłem niedawno i jak na razie staram się zapamiętać kilka ulic w mieście, co przychodzi mi z trudem. –Uśmiechnął się rozbrajająco, po czym rzekł jeszcze kilka słów. – Mozę gdybyś miała kiedyś trochę wolnego czasu zechciałabyś oprowadzić mnie po tutejszych okolicach? Przynajmniej, chociaż raz nie zgubię się w tym miejscu. –Zaśmiał się cicho. Najwidoczniej dla niego kwestia zgubienia siew obcym miejscu była dosyć zabawna. Miał bardzo ciepły głos, nawet wtedy, gdy się śmiał nie opuszczała go ta przyjemna aura. Dziwnym sposobem jego obecność potrafiła poprawić humor, nawet gdyby się nie odzywał to coś uszczęśliwiłoby drugą osobę. Róża nieco zaczęła więdnąć, tak długi czas bez dostępu do wody był dla niej zabójczy. Therion nachylił się lekko nad Selene tak, że odległość między ich twarzami znacząco się skurczyła, wyciągnął swoją dłoń i palcem wskazującym dotknął płatków kwiatka. Ten jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ponownie nabrał żywego koloru, a jego liście i płatki wyglądały znów jak młodego pięknie rozłożonego kwiatu.

-Mój brat jest łatwy do rozpoznania. Ma bardzo jasną cerę, szare oczy i srebrne włosy przypominające nieco biały kolor. Niektórzy a zwłaszcza kobiety sądzą, że jest przystojny. No ja akurat się z nimi tutaj nie zgadzam, ale o gustach się nie dyskutuje. Sądzę, że będzie go dość łatwo znaleźć. –Przyciągnął ją do siebie i pocałował znienacka. W miedzy czasie wcisnął jej cos w dłoń. Był to kamień, ale nie taki znowu zwyczajny. Takie kamienie można znaleźć jedynie w Melredzie. A więc kłamał mówiąc, że nie wie gdzie się jego brat znajduje. Takim sposobem chciał ułatwić dziewczynie zadanie. Odsunął się od niej z szatańskim uśmiechem. To nie było tylko zwykłe zadanie on ją wyzwał do małego pojedynku.
Alex i Sel +5pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPią Wrz 25, 2009 7:20 pm

- Rozumiem. Może już zacznę poszukiwania, żeby nie tracić czasu.
Odwzajemniła pocałunek, nie bacząc na to, czy na to liczył czy też nie.
- Szukać przystojnego, szarookiego mężczyzny o jasnej skórze i jasnych włosach- zanotowała sobie w głowie ściskając jego kamień- spotkamy się, kiedy go znajdę- wymruczała mu do ucha, przemieniła się w nietoperza i odleciała.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPią Wrz 25, 2009 7:53 pm

Eithne patrzyła na Theriona, usiłując oprzeć się wrażeniu, że przybył do niej z jakiejś pięknej bajki. Z każdą chwilą niestety miała z tym coraz większe trudności. Słuchając jego słów stopniowo się rozluźniała. Ot, po prostu przybysz potrzebował przewodnika i akurat na nią padło. Uznała więc, że ładny uśmiech nie zawadzi. Zwłaszcza w przyjemnym towarzystwie.
- Cóż, jestem w stanie w to uwierzyć. Gdybyś zawitał tu wcześniej oblegałyby cię tłumy znacznie atrakcyjniejszych panienek. - Parsknęła cichym śmiechem. Szczególnie się postarała, by zabrzmiał on jak delikatne dźwięki dziesiątków szklanych dzwoneczków. Ona też potrafiła być piękna, a co! - Mimo wszystko, uda mi się z pewnością znaleźć kilka chwil na spacer. Ale i tak już jesteśmy w najpiękniejszym miejsu całej tej krainy, nici z niespodzianki. - Selene wzruszyła ramionami, jakby się usprawiedliwiając.
Nie zdawała sobie sprawy ze stanu, w jakim znajdowała się piękna różyczka otrzymana od Theriona tak długo, jak on sam nie zwracał na to uwagi. Kiedy wykonywał swoją sztuczkę, Selene także skłoniła głowę, by dokładnie wszystko obserwować. Na widok jakiejś zapewne magicznej sztuczki odsłoniła w szerszym uśmiechu swoje perłowe zęby. Podniosła głowę, unosząc także kwiat do poziomu wzroku. Nieświadomie znalazła się tuż na przeciwko porażającej twarzy Theriona. I już, zapomniała języka w gębie, po prostu patrząc w te jego hipnotyzujące oczy. Dopiero po chwili potrząsneła głową i odsunęła się. Nie że chciała, ale mimo wszystko to zrobiła.
- Nie dość, że szarmancki, to jeszcze zna magiczne sztuczki... Kim jesteś, Therionie? I dlaczego zjawiasz się dopiero teraz? - Pozwoliła sobie na próbę rozluźnienia atmosfery żartem. Nieudanym, ale jednak. Eithne jeszcze raz podniosła kwiat do twarzy i powąchala jego płatki, mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Wrz 26, 2009 11:36 pm

Therion zaśmiał się. Słowa Sele go rozbawiły.
-Jestem mężczyznom Seleno, mężczyzną zauroczonym twoimi wdziękami. Miłość dodaje mi skrzydeł, no i odrobinę magii. –Mrugnął do dziewczyny z uśmiechem. W pewnym sensie właśnie starał się wykręcić od odpowiedzi lub po prostu zostawić troszkę tajemnicy do rozwikłania na potem. Mozę nie chciał, żeby dziewczyna tak szybko się nim znudziła.
-To jest najpiękniejsze miejsce? Sądzę, że znajdziesz dla mnie jeszcze wiele ciekawych miejsc. Pokładam w tobie nadzieję. Nie chciałbym się zgubić a co gorsza zanudzić na śmierć. Co do licznej grupy panienek nie sądzę, nie wszystkie kobiety są na tyle inteligentne by odpowiadać na me pytania. Spotkałem się już z liczną grupą kobiet, która ograniczała się do wpatrywania lub odpowiadania „tak lub nie”. Wiem, ze jestem wybredny, lecz wolę, gdy moje towarzyszki potrafią zaciekawić mnie nie tylko wyglądem, lecz i rozmową, tak jak ty. –No i znów komplement. Chłopakowi musiało naprawdę zależeć na podlizaniu się dziewczynie gdyż w każdym momencie przypominał o jej zaletach.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Wrz 26, 2009 11:56 pm

Teraz to sobie żartujesz, kochaneczku..., Selene mimowolnie znów nabrała do Theriona podejrzeń. Wielkością jednak, bądź też ilością uwagi, którą im poświęcała nie sięgały one jakichś przesadnie pokaźnych rozmiarów. Ot, po prostu nikt nigdy nie płaszczył się przed nią, jeśli nie miał do niej interesu. A teraz taki bardzo atrakcyjny mężczyzna zasypywał ją zgrabnie pomyślanymi komplementami. Był na dobrej drodze do bardziej swobodnej rozmowy, zdecydowanie. A jednak, mimo wszystko, jego słowa nieco ją zaniepokoiły.
- Miłość? Cóż, zależy od punktu widzenia... - Te słowa wypowiedziane półgłosem po prostu były głośnymi myślami dziewczyny. Therion mógł je sobie usłyszeć, w końcu nie zależało jej na nim tak bardzo, by starać się o dyskrecję. Ale spodobała jej się jego niewątpliwie romantyczna postawa, o tak. Teraz obmyśliła sobie odpowiedź na pozostałe słowa Theriona. - Cóż, nie ukrywam, że z pewnością jest tu jeszcze dość sporo przyjemnych miejsc. - Kiedy o tym pomyślała, faktycznie okazało się, że Kayami ma naprawdę wiele do zaoferowania, pod względem bogactwa krajobrazu. - Ale skąd możesz mieć pewność, że akurat ja jestem inna, niż wszystkie te głupiutkie panienki, z którymi stykałeś się wcześniej? W końcu wyglądam jak one, a jak dotąd tylko po wyglądzie mógłbyś mnie ocenić... Na czym więc opierasz swój sąd, mój drogi? - Z doświadczenia Selene wiedziała, że mężczyźni zwracają więcej uwagi na okładkę, niż treść książki. Ale w końcu Therion odbiegał od wszelkich ustalonych przez nią norm, więc kto wie, co odpowie? Eithne opuściła różę, otwierając oczy. Nigdy nie lubiła zapachu żadnego z kwiatów.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPon Wrz 28, 2009 9:01 pm

-No cóż, rozmawiasz ze mną to już wiele za siebie mówi. Może mi nie uwierzysz, ale wiele kobiet ma problemy nawet ze zwykłą rozmową. –Uśmiechnął się na samo wspomnienie poznanych pań. No cóż, to, że był przystojny nie podlegało dyskusji, lecz nie zawsze bycie wyróżniającym się mężczyznom mogło przynosić przyjemności. Już samo to, że rzucały się na niego kobiety w różnym wieku, proponowały mu ciekawą rozmowę a w końcu i tak tylko się w niego wpatrywały. Czasami jednego dnia dostawał tysiące listów miłosnych, zabawne? Raczej nie dla niego i jego rodziny. Było to wręcz męczące. W niektórych miastach nie mógł nawet wyjść z własnego domu.
Westchnął na samą myśl o tamtych wspomnieniach.
-Używasz bardzo ładnego słownictwa Selene. Już po twych kilku słowach można zauważyć, że nie jesteś byle chłopką, jeśli nie zwrócić by uwagi na twój wygląd. Sama nawet nie wiesz jak bardzo różnisz się od innych kobiet.
+5pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPon Wrz 28, 2009 9:42 pm

Selene ponownie spuściła wzrok, by patrzeć na płatki krwistoczerwonego kwiatu, które delikatnie gładziła. Pachniał on paskudnie, ale, bądź co bądź, piękny był, nie miała co do tego wątpliwości. Karmiąc oczy widokiem róży, słuchała z uwagą. Plaża była pusta, zimna i cicha - nawet morze było dziś w miarę spokojne - i Selene powoli traciła zainteresowanie krajobrazem i poświęcała się rozmowie, która w końcu schodziła stopniowo na dość zajmujące tory. Ona bowiem była w stanie zdolnym do prowadzenia dyskusji wręcz inteligenckiej, jeśli tylko znalazłaby w sobie tak wiele pożałowania godnego sztywniactwa. Uroda Theriona była, oczywiście i dla niej, powalająca, jednakże młoda eithne uniezależniła się od wpływów aparycji rozmówcy na trzeźwość umysłu.
- Wierz mi, Therionie, rozmowa nie sprawia mi najmniejszych problemów, tak samo jak używanie słownictwa, któremu daleko do rynsztokowego, co zresztą nie jest zamierzone, więc zechciej wybaczyć to moje sztywniactwo. Ale w końcu nie mówiłam przecież, że jestem chłopką, tylko że czasami przypominam jakąś z wyglądu. - Selene uśmiechnęła się na myśl, że akurat dzisiaj wygląda porządnie: ani zbyt wyzywająco, ani niechlujnie. Ot, elegancki strój, na co w jej mniemaniu składała się niezbyt długa jasnobrązowa sukienka z odrobiną biżuterii i eleganckimi bucikami, teraz rzuconymi na piasek pod ławką. Eithne nie miała teraz żadnych zmartwień (może oprócz zimnej pogody albo włosami co i rusz zasłaniającymi jej oczy), postanowiła więc się uśmiechnąć, co uczyniła dość chętnie.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyWto Wrz 29, 2009 10:17 pm

-Nie sądzę abyś w którykolwiek dzień mogła wyglądać jak chłopka. Osoby z wyjątkowym charakterem jak twój nawet w najgorszych łachmanach będą się wyróżniać wśród osób bez głębszej myśli. –Mówił to spoglądając w niebo. Pierwszy raz odwrócił wzrok od dziewczyny jakby właśnie w tym momencie przyszło mu na myśl coś ciekawego lub przypomniał sobie jakieś wydarzenie z życia. W końcu powrócił spojrzeniem do rozmówczyni, na jego twarzy tak jak wcześniej widniał miły uśmiech.
-Mam nadzieję, iż jestem dla ciebie wystarczającym rozmówcą i chociaż w małym stopniu poprawiam ci humor.
+2pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Paź 03, 2009 11:58 pm

Selene oczywiście nadal czerpała niejaką przyjemność z nowo zawieranej znajomości, jednak szkoda jej było, że jej rozmowa z Therionem zyskiwała coraz bardziej na paskudnej sztuczności. Ot, wszystko co mówili było powierzchowne, bez żadnej treści emocjonalnej czy czegoś w ten deseń. Eithne postanowiła jakoś temu zardzić. Zaczęła od swobodniejszej pozy. Stopy oparła o ławkę, a ugięte kolana objęła ramionami. Nie mogła teraz poprawić fryzury, więc uparte kosmyki co parę chwil lądowały jej na twarzy, co w gruncie rzeczy było dość miłe. Teraz został tylko temat rozmowy. Zdecydowanie musiał zyskać na sensowności a stracić na sztywniactwie.
- Hm, na razie to nasza rozmowa nie jest zbyt zajmująca, ale będzie lepiej. Powiedz Therionie, czym się zajmujesz? Nie musisz mi zdradzać swego zawodu, nawet lepiej będzie, jeśli powiesz o rozrywkach miłych ci w czasie wolnym... - Upodobania zawsze dawały jej wizję człowieka lepszą, niż jego wygląd. A Selene bardzo interesowało także wnętrze Theriona.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySro Paź 14, 2009 7:19 pm

-Zajmuję się wieloma rzeczami. Rzadko trzymam się jednego zajęcia. Nie chodzi o to, że szybko się nudzę, lecz z powodów czystko finansowych często zmieniam lokum. Muszę jeździć po całym świecie tylko po to by utrzymać najważniejsze kontakty. W pewnym sensie zarabiam rozmawiając z innymi ludźmi. –Spoglądał kątem oczu na Selene sprawdzając czy go słucha. Jeśli nie interesowałoby ja to, co mówi natychmiast by zamilkł. Nigdy nie narzucał swoich słów innym. Wystarczy mu powiedzieć, że nie chce się jego obecności a na pewno sobie pójdzie. W sumie to nie do końca, gdyż dżentelmenem stara się być jedynie dla kobiet, co do mężczyzn…zbyt wielu niegodziwych typków chodzi po tej zamęczonej ziemi by mógł pozwolić wszystkim robić to, na co mają ochotę. Zdanie źle wychowanych mężczyzn dla niego się nie liczy.
-No tak, ja już ci powiedziałem, czym się zajmuję, lecz o tobie wiem niewiele. Czy byłabyś chętna to zmienić? Jeśli tak, zamieniam siew słuch.
+5pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Paź 17, 2009 12:02 am

Selene zaczynała marznąć, a spotkanie z Therionem nie stawało się z minuty na minutę coraz bardziej wciągające, eithne zaczęła więc tracić zainteresowanie swym towarzyszem rozmowy. Było późno i zimno, ale mimo wszystko Selene poczuwała się w pewnym sensie do obowiązku podtrzymania wątpliwej rozmowy. W końcu, do diabła, ktoś tak przystojny, zamożny (zapewne) i perfekcyjnie po szlachecku wychowany musiał być zdolny do powiedzenia czegoś więcej. Eithne jednak nie miała ochoty na dalsze zachęcanie Theriona do ambitniejszych wypowiedzi. Przynajmniej nie jeśli będzie jej nadal tak zimno.
- A cóż to niby za finansowe powody? Sądząc po twoim stroju i wszystkich powiązanych z nim szczegółów, nie powinieneś być zmuszany do częstej zmiany miejsca zamieszkania w poszukiwaniu pieniędzy... - Eithne wzruszyła ramionami, niezdolna do myślenia na dłuższą metę. - Skoro moje zajęcie tak cię interesuje, to zajmuję się zielarstwem. We wszelkiej postaci. - Jej odpowiedź była nieco wymijająca, jednak nie miała wyboru. Ludzie oszczędni w wyrażaniu swych odczuć nigdy nie budzili jej zaufania zbyt łatwo.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Paź 17, 2009 6:26 pm

-Źle mnie zrozumiałaś Selene. Chociaż to ja pewnie nie tak jak trzeba opisałem swe zajęcie. Nie gonie za pieniędzmi, jak sama już stwierdziłaś nie muszę zbyt wiele robić, zawdzięczam to głównie mej zamożnej rodzinie, bez niej miałbym pewnie niewiele. Od jakiegoś czasu sam staram się na siebie zarabiać. Odwiedzam wiele znanych rodzin zamiast mego ojca i załatwiam z nimi ważne sprawy, w pewnym sensie jestem jakby pracownikiem mojego taty. –W końcu przerwał. Dopiero teraz spostrzegł, że jest już tak zimno. Nie powinien pozwalać kobiecie na przebywanie o tej porze na dworze. Natychmiast zdjął swoją kamizelkę i założył na ramiona dziewczyny.
-Lepiej będzie, jeśli już stąd pójdziemy, nie chcę byś się nabawiła przez me nudne opowieści jakiejś niepotrzebnej choroby. Jeżeli masz jeszcze chęć ze mną przebywać możemy wybrać się do jakiejś karczmy lub innego miejsca, w którym będziemy mogli się nieco ogrzać. –Wstał i wyciągnął ku niej dłoń na zachętę.
+5pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySob Paź 17, 2009 7:41 pm

Z zamkniętymi oczyma Selene słuchała opowieści Theriona. Nie zdziwiła się jego odpowiedzi, w końcu skoro był szlachcicem, to pracować nie musiał na pewno. Zawsze żywiła coś w rodzaju pogardy do tych zajmujących najwyższe szczeble drabiny społecznej, pomimo tego że sama jeszcze jakieś dwadzieścia lat temu także była kimś na kształt pomniejszej szlachcianki. No, mniejsza z tym, przymknie oko na Theriona. W końcu całkiem zajmująca zdawała się perspektywa wielu podróży po całym świecie. Tylko te dyskusje i spory z innymi, zapewne kilkaset razy bardziej zadufanymi w sobie i zasuszonymi bogaczami niezbyt by ją pociągały.
- Hm, w zasadzie widać po tobie szlacheckie pochodzenie. A taka praca to pewnie musi być cudowna. Podróżujesz, poznajesz miejsca i ludzi... Sama nieczęsto gdzieś wyjeżdżam, przynajmniej od kilku lat. - Postawiła sobie za obowiązek oszczędność w "wyznaniach", ale po prostu chciała jakby uwidocznić kontrat między nimi, który w końcu nie był taki aż znowu wielki.
Dziewczyna ucieszyła się na możliwość ruszenia się gdzieś w ciepłe, jasne miejsce. Uśmiechem i przychylnym spojrzeniem (które pewnie nie były zbyt widoczne w ciemności) dziękując za dość mizerne okrycie przed zimnem, pozwoliła Therionowi chwycić swoją rękę i wstała.
- Zakładam, że wiesz, gdzie znajduje się najbliższa karczma. Co prawda to ja obiecałam wcielić się w twojego przewodnika, jednak byłam tam może raz w życiu i droga wyleciała mi z głowy. - Ponownie się uśmiechnęła, tym razem przepraszająco. Ucieszył ją fakt, że temperatura dłoni Theriona jest dość wysoka i także dzięki temu jest jej cieplej. Z ławki podniosła różyczkę, która wciąż nie opadała i przez chwilę zastanawiała się, co z nią zrobić. W końcu po prostu zamknęła łodygę kwiatu w uchwycie dłoni i zaczekała na reakcję mężczyzny.
Powrót do góry Go down
Mira
Hodowca
Mira


Liczba postów : 8
Age : 32
Registration date : 11/10/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 20

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyPon Paź 19, 2009 6:30 pm

Mira wcwałowała na swoim koniu i zatrzymała sie niedaleko innych
poczym zeszła z konia pogłaskała go po szyi trzymajac go za uzde
po chwili spojrzała na osoby tam będące a Toro gdy na nich spojrzał i parsknoł w ich strone
po czym spojrzał na Mire i szturchnoł ją jakby chciał powiedziec "chodzmy do nich"
Mira uśmiechneła sie w strone dwuch ludzi i powiedziała z daleka
-nie martwcie się on tak zawsze, udaje że nielubi kogos ale w rzeczywistości chce ich bardzo poznac
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptySro Paź 21, 2009 8:05 pm

-Sadze, że będę w stanie odnaleźć najbliżej położoną karczmę. Bywałem już tam kilkakrotnie i chyba pamiętam drogę. –Rozejrzał się dookoła jakby chciał sprawdzić czy jeszcze pamięta, w którą stronę iść powinien. Zatrzymał swe spojrzenie na jednej z dróg. Była to dokładnie tak, którą tutaj przybył.
-Wystarczy, że pójdziemy w tą stronę. –Uśmiechnął się zachęcająco. –Nie masz, o co się martwić Seleno, jestem wielce uradowany, że mogę pomóc tak zacnej istocie jak ty.
Wtem w pobliżu pojawiła się nieznajoma kobieta z koniem. Therion uważnie przyjrzał się przybyszom, wszakże nigdy nie wiadomo któż może się kryć pod tą postacią. W krainie Kayami nie ma niczego niemożliwego, Therion bardzo dobrze o tym wiedział ostrożnie się witając.
-Witaj nieznajoma, sądzę, iż ten koń należy do ciebie-wskazał na zwierze. –Muszę przyznać, że zazdroszczę ci tak cudownego przyjaciela. Na pewno jest ci bardzo oddany. Nic dziwnego, że jest nieufny w stosunku do obcych. Pewnie chce cię bronić w razie jakiegoś nieprzewidzianego wypadku. –Lekko ukłonił się nieznajomej kobiecie.

Selena +5 pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Mira
Hodowca
Mira


Liczba postów : 8
Age : 32
Registration date : 11/10/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 20

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyCzw Paź 22, 2009 8:05 am

-witaj,tak koń jest mój i masz całkowita racje to jest mój jedyny przyjaciel, moge na nim zawsze polegać, zawsze jest przy mnie, kiedy jest mi smutno on siedzi przy mnie i prubuje mnie pocieszyc, kiedy jestem wesoła on cieszy sie razem ze mną, kiedy mi coś grozi on staje w mojej obronie, nawet kilka razy zdazyło sie tak że uratowal mi zycie, nic dziwnego ponieważ ja też kiedyś to zrobiłam...
Przerwała na chwile i spojrzała w oczy konia
-...kiedy podruzowałam, spotkałam go na śniegu jako małego źrebaczka dzień po narodznach....zima wtedy była bardzo sroga śnieg miał 5 cm grubości, a on zmarznięty,głodny i przestraszony siedział przy swojej zabitej przez wilki matce...niemogłam na niego patrzeć...wziełam go i w pobliskiej karczmie zajełam się nim.. i towazyszy mi do dziś...
Mira opowiedziała swoja historie męszczyźnie i gdy skonczyła spojrzała na morze
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 EmptyCzw Paź 22, 2009 5:31 pm

Selene tkwiła po kostki w piasku plaży, niechętnie słuchając wywodu Theriona o właściwiej drodze do karczmy. W końcu ile można mówić o tym, jak bardzo mu się podoba jej towarzystwo czy co tam jeszcze. Kiedy włożyła już buty, w zamiarze ponaglenia Theriona do opuszczenia plaży przerwał jej wjazd zakapturzonej nieznajomej. Zdążyła tylko skinąć jej głową, o prezentacji nawet nie myśląc, kiedy szczęka jej opadła. Therion też miał tendencję do przydługich wypowiedzi na szalenie mało zajmujące tematy (przynajmniej na tyle, na ile go znała), ale ta kobieta była chyba absolutną rekordzistką w wybitnie nudnych wywodach. Te kilka minut słuchała jej opowieści, potem już straciła nawet ochotę, by ją poznać. Oczywiście rozumiała przywiązanie nieznajomej do towarzysza podróży, jednak sama nigdy nie wypaliłaby takiej eksplozji szczerych emocji dość póżną porą do byle kogo spotkanego na plaży. Pokręciła nieznacznie głową. Jako że spodziewała się, iż Theriona zapewne zafascynuje opowieść nieznajomej, czekała, aż wreszcie znajdzie się w ciepłym wnętrzu a temperatura jej ciała zacznie dorastać do satysfakcjonujących ją trzydziestu siedmiu stopni Celsjusza. Odgarniając włosy z czoła, eithne spojrzała jeszcze raz na szkarłatną różę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Plaża - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Plaża
Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Morze-
Skocz do: