Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mała Plaża

Go down 
+12
Aesthavendel
Lorcan
Etolepsed
Aileen
Vallorth
Selene
Shiboo
Alexiel
Alsemir
Diff
Elys
Leitis
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:16 pm

Udała, że nie słyszy tego prychnięcia, które niejako ją rozbawiło.
- Lubisz patrzeć na gwiazdy? - zapytała. Może nie była słodką, uroczą dziewczynką, ale gwiazdy to była jej wielka słabość. Patrząc na nie wręcz się rozpływała.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:21 pm

- Tylko i wyłącznie gdy mam na to ochotę... gdy sprawiają wrażenie dostępnych...gdy możemy je prawie dotknąć... - Westchnął dzieląc się swymi nierealnymi marzeniami.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:23 pm

Popatrzyła na niego przez chwilę nieco zdziwiona.
- Ja właśnie kocham w nich tę niedostępność. To, że są takie piękne i tak dalekie ode mnie. Mogę cieszyć nimi oczy, ale nie znudzą mi się, bo nigdy nie będę miała ich w całości - westchnęła zapominając na chwilę o swojej wrednej naturze. Najprawdopodobniej klątwa na chwilkę przysnęła i dało się jakoś z Sachi żyć.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:33 pm

- Aj głupoty pleciesz... jak by mogły ci się znudzić skoro ich tak wiele - Powiedział oburzony jej słowami.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:38 pm

- Zawsze nudzi mnie to, co już zdobędę. Wolę zdobywać. - uśmiechnęła się nieco dziwnie, tak jakby nie wiadomo co sobie pomyślała ;> - No ale cóż, taka się stałam. Nie jestem winna temu jaka jestem - dodała będąc święcie przekonana, że ma rację. A tu guzik prawda. Jej zachowanie było tylko i wyłącznie od niej zależne. Ale łatwiej zrzucić winę na coś innego i wyczyścić sobie sumienie, a raczej to co z niego zostało.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:43 pm

- Sami kreujemy swój pokrzywiony świato-pogląd...jesteś wszystkiemu winna... - Powiedział bez tonowo, mówił jak by był święcie przekonany że mówi prawdę. - Nie warto od tego uciekać lecz zmienić to czego sami się w sobie wstydzimy...
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:50 pm

- Niczego się nie wstydzę. - mruknęła - Raczej się siebie boję - dodała z lekko psychopatycznym uśmiechem. Nie przejęła się jego słowami. Nie jest łatwo zmienić mój światopogląd kotku - wytknęła mu język.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:53 pm

- Da się...leniwa jesteś i już. - Przypomniał sobie swój wampirzy żywot... "Bycie słabym i leniwym...typowe, na szczęście mam to za sobą" westchnął w duchy. Pokazał jej język.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 10:56 pm

- A może po prostu tego nie chcę? - mruknęła cicho. Wreszcie robiła coś całkiem normalnego, bez stresu, że wezmą ją za dziwadło. O tak, osiedlenie się w tej krainie było wspaniałym pomysłem. - A ty robisz coś w tym swoim marnym życiu, czy tylko obijasz się i zużywasz tlen? - spytała uśmiechając się wrednie.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:01 pm

- Jeśli można to tak nazwać to uczę się magii - Pokazał jej język, odpłynął trochę. - ...i jestem demonem rządnym przejęcia władzy na świecie - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:06 pm

Druga część jego wypowiedzi wywołała u niej nieopanowany atak śmiechu.
- Powodzenia - powiedziała przez śmiech. - Uczysz się magii? Ciekawe - mruknęła. Ona sama niewiele z magią wspólnego miała. No nie licząc jej zdolności, które otrzymała wraz z cudowną klątwą dzięki której była właśnie tą osobą w tym właśnie miejscu.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:16 pm

- Czy ja wiem czy ciekawe... w końcu robi się nudne... ale nie wierzysz w moje demoniczne siły? - Zaśmiał się, wyglądał niepozornie jak zwykły chłopak.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:25 pm

- Znudzić? - zdziwiła się - No widzisz, tobie nudzi się magia, a mi gwiazdy jeśli je zdobędę. - zauważyła i przyjrzała mu się jeszcze raz uważnie. - Czy wierzę? Nie wiem - zaśmiała się cicho.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:31 pm

- Kiedy powiedziałem że już mi się znudziła magia ? - Spytał zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:35 pm

- Oj nie że już tylko że się znudzi. Tak jak mi gwiazdy. - westchnęła. Och, czy on musi ją tak łapać za słówka. - A gdzie ty mieszkasz? - zapytała ot tak.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:39 pm

- W gildii magów - Podpłynął do niej. - W skromnym akademickim mieszkanku. (^^)
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:43 pm

- To i tak dobrze, bo ja na razie nie mieszkam - westchnęła cicho i przymknęła oczy. Dobrze, że utrzymywanie się na wodzie nie sprawia jej żadnej trudności i może się zrelaksować.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:49 pm

- Zawsze mogę ci dać klucze do mojego mieszkanka na jakiś czas. I tak rzadko się tam pojawiam. - Rzucił od tak.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:51 pm

Spojrzała na niego podejrzliwie. Żarty żartami, śmiechy śmiechami, ale ona go nie zna.
- Poradzę sobie. Do tej pory sobie radziłam, więc sobie jakoś poradzę dalej. - uśmiechnęła się lekko. - Będę się już zbierała - westchnęła i popatrzyła na niego, a potem ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptyPią Wrz 11, 2009 11:58 pm

- No cóż..twój wybór... w takim razie żegnaj Sachi... - Znikł.
Powrót do góry Go down
Sachiko
Szlachcic
Sachiko


Liczba postów : 29
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 12

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptySob Wrz 12, 2009 12:00 am

- Sayo - mruknęła, dopłynęła do brzegu. Była cała mokra, ale spoko jest ciepło. Spokojnym krokiem poszła gdzieś.

nmm
Powrót do góry Go down
Casandra
Podróżnik
Podróżnik
Casandra


Liczba postów : 2
Registration date : 18/09/2009

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptySob Wrz 19, 2009 1:48 pm

Demonia wędrowała pieszo przez plażę, aż w końcu przemogła się, by zatrzymać tutaj na paręnaście minut.
Rozbierając się do bielizny, postanowiła poleżeć plackiem na piasku, a potem się przekąpać. Tak właśnie zrobiła.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptySob Wrz 19, 2009 6:03 pm

Pojawiła się na plaży. Wędrowała wzdłuż brzegu brodząc bosymi stopami w piasku. Leniwymi ruchami przesuwała się do przodu dumając nad czymś. A ściśliej mówiąc- jej główkę zajmowała pewna ciekawa osobistość. Blond włosy, pewny siebie uśmiech i słowa świadczące o tym, że postradał wszystkie rozumy...
Imienia owego mężczyzny wciąz nieznała, co doprowadzało ją po prostu do szału. No bo jak można nie znać imienia kogoś, komu się oddano pod "opiekę"?!
Warknęła zirytowana i weszła do lodowatej wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptySob Wrz 19, 2009 6:09 pm

Pojawił się gdzieś na brzegu wody. Wyjął z kieszeni swój różowy kocyk, rozłożył go i usiadł. Po chwili zauważył dziewczyne w wodzie. Czekał na moment w którym zacznie się topić i będzie musiał ją ratować.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 EmptySob Wrz 19, 2009 6:18 pm

Powoli brnęła coraz dalej w wodę czekając, aż poziom będzie na tyle wysoki, by móc zanurkować i jakoś odreagować tą złość. Dzięki wampirzym zmysłom, które posiadała, z łatwością wyczuła, że nie jest sama. Jakoś nie czuła nagłej potrzeby by sie odwrócić i spojrzeć na nieznajomego, który częściowo zakłócał jej spokój. Zamiast tego po prostu zanurzyła się w wodzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Plaża - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Plaża
Powrót do góry 
Strona 11 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Morze-
Skocz do: