Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Mała Plaża

Go down 
+12
Aesthavendel
Lorcan
Etolepsed
Aileen
Vallorth
Selene
Shiboo
Alexiel
Alsemir
Diff
Elys
Leitis
16 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:28 am

Posłusznie spojrzała. Patrzyła długo i dokładnie, myśląc nad jego słowami. Na razie nie odpowiadała, po prostu utkwiła wzrok w Shiboo, głównie w jego twarzy, to w niej bowiem zawsze doszukiwała się prawdy o każdym nowym znajomym. Uklękła i odgarnęła włosy z twarzy Shiboo, powoli i spokojnie układała je w ciszy. Okazało się, że twarz skrywa mu maska. Dotknęła jej powierzchni delikatnie, przyglądając się z bliska. Po chwili opadła z powrotem na piasek, wracając do poprzedniej pozycji i odpowiadając:
- Jak mam stwierdzić, czy jesteś straszny, skoro skrywasz twarz. Z tego, co widziałam, mogę powiedzieć jednak, że osoba postronna mogłaby się Ciebie przestraszyć. O, choćby dlatego, że tak mało mówisz... - Uśmiechnęła się łagodnie, jeszcze szczelniej owijając się szalem. Psiakrew, zimno!
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:33 am

Pierwszy raz ktoś zrobił coś takiego. Było to zadziwiające, ale i interesujące przeżycie dla niego. - Hm. Skoro ukrywam twarz, to nie chcę by ktoś inny ją poznał.. - odpowiedział patrząc w morze. Lecz skierował wzrok ku Selene. - Nadal Ci zimno? - zapytał. Rozejrzał się dookoła siebie. - W takim razie, weź jeszcze koszulę. - mówiąc to podał koszulę rozmówczyni. - Wydaję mi się, że powinna być ciepła. Mi i tak dawno nie było zimno.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:41 am

Selene z wdzięcznością przyjęła koszulę od demona. Najpierw zdjęła z ramion szalik, by narzucić na nie jego koszulę, a później znów się nim owinęła.
- Dziękuję. - Powiedziała cicho. Trochę ciężko było jej uwierzyć, że Shiboo nie czuje zimna. Był przecież środek nocy, ona sama rzadko marzła, a teraz trzęsła się z zimna. Jeśli mówił prawdę, miał strasznie ciężkie życie.
- Jakie to uczucie? Nie czujesz temperatury, jak się zmienia? - Zapytała, naprawdę zaciekawiona. Później pojawiło się następne pytanie: - Czy od czasu... Eeem, piekła, "odebrano" Ci jeszcze coś? - Pytała bez wahania. W końcu co dopiero dowiedziała się, że Shiboo dosłownie przeszedł w życiu przez piekło!
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:45 am

- Jak to jest? Hm.. Po prostu, nie odczuwam zmian temperatury. - dla niego było to coś normalnego. Faktycznie, przecież ludzie czują takie rzeczy.. pomyślał. - Co masz na myśli mówiąc odebrano? - zapytał, bo nie był pewien o co konkretnie chodzi.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:51 am

Selene oparła własny policzek o bark okryty koszulą demona. Wydzielała ona nieco ostry, ciężki zapach. Ciekawe, od skóry Shiboo w wodzie nie czuła niczego takiego. Postanowiła jednak na chwilę odpuścić sobie to zagadnienie i zmuszając mózg do pracy na wyższych obrotach, odpowiedziała:
- Hmm... W zasadzie, sama nie wiem. Może przestałeś czuć, spostrzegać, albo wyczuwać pewne rzeczy po pobycie w... - Nadal ciężko było jej wymówić "piekło" w odniesieniu do mężczyzny, który siedział teraz obok. Pokazała więc wymownie dłonią na piasek, mając nadzieję, że Shiboo zrozumie. - Pierwsze "czuć" mówiłam z myślą o emocjach i tak dalej... - Jeśli pozbawiono go choćby najprostszych uczuć, dla Selene był to doskonały powód, by mu współczuć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:55 am

- Tsk - syknął - a ty zgniłą rybą – złośliwy grymas wkradł się na twarz demona. Kyou nie należał do lękliwych, toteż ta niespodziewana przemiana nie zrobiła na nim większego wrażenia. Przeklinał w myślach chwile obecną, kiedy to po raz pierwszy opuścił gardę, zapominając, że nawet komar może w obecnej sytuacji stanowić zagrożenie. Ciało w którym chwilowo przebywał było stosunkowo nowym nabytkiem, pełnym niewykorzystanej przez demona energii. Jakikolwiek uszczerbek na owym zasobie sił, tworzył w głowie tymczasowego lokatora tej twierdzy, tragiczną wizje. Przez wiele lat, które spędził wśród ludzi, znalezienie nowego azylu nie stanowiło większej przeszkody, dzięki czemu kumulowała się w nim demoniczna siła. Przeto ten oto wątłej postury chłopiec stał się ostoją nadludzkich mocy.
Nie powinien mieć wrogów, bo przecież nie istniał. Żył wśród ludzi i starał się żyć jak człowiek, nie ujawniając formalnego „ja”.
– Kultura osobista wymagałaby uprzedniego zaznajomienia z tematem bez względu na stan emocjonalny w jakim znajduje się napastnik. Chyba że mam przyjemność z kimś wyjątkowo nieuprzejmym – nie silił się na ustępstwa. To coś ewidentnie miało takie, a nie inne zamiary od samego początku. Zatem pytanie brzmi; nie można było przejść do tej kwestii od razu? Byłoby niewątpliwie szybciej, a kapłańska cierpliwość nie zostałaby nadszarpnięta. Miał także przebłysk szczerego współczucia, skierowany ku dziewczynie. Rasa ludzka z perspektywy demona, była niewątpliwym fiaskiem godnym pożałowania. Słabe, głupie i płaczliwe. Potwór przyniósł mu niejako lekką ulgę. Oponentem była bowiem istota na podobnym szczeblu. Z podobnymi istotami do tej pory nie miał do czynienia. Odór jaki wydzielał z siebie nieznajomy, sprawiał, ze demon miał problemy z oddychaniem. Starał się robić to płytko i tak rzadko, na ile pozwalało to ludzkie ciało. Od swoich żywicieli nauczył się też, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego dobrze jest w nie patrzeć podczas konwersacji. Pogaduchy te nie należały do najprzyjemniejszych, a w czarnych jak smoła oczach widział jedynie odbicie młodego człowieka ze złowrogim blaskiem oczu. Czuł jak po jego nodze spływa ciepła ciecz. Ból dopiero teraz dawał o sobie znać. Nogawka z niebieskiej, przybrała purpurową, niemalże czarną barwę. To były kolejne minusy bycia demonicznym cieniem. Przez czas mieszkania w tym kruchym korpusie, doświadcza się tych samych przykrych boleści fizycznych co człowiek. Bycie kopią jest znacznie łatwiejsze; to nic innego jak forma prawdziwego demona, kiedy każdą zadaną ranę przyjmuje się z przyjemnością, a ciało zmienia swoje właściwości.
Próbował wstać, ale jego prawa noga, ta która została zraniona, odmówiła mu posłuszeństwa poprzez jedno, przeszywające ukłucie rozchodzące się po całym ciele. Demon syknął cicho, by po chwili stanąć i nie musieć zadzierać głowy aż tak wysoko. Pierwsza rzecz jaką wtedy poczuł, był zapach zgnilizny dobiegający z gęby stwora.
- Śmierdzisz gorzej niż wyglądasz – stwierdził niewątpliwy fakt, obserwując nocnego motyla spadającego w dół i zataczającego kółka w koło własnej osi. Biedaka porwał wiatr, który z każdą chwilą zdawał się wiać coraz mocniej. Zapewne ratował teraz nos demona przed odpadnięciem.
- Co do pytania - utkwił wzrok w nieprzyjemnej w dotyku łapie, przemieszczającej się ku jego szyi – nie wyznaje żadnej religi, a że jestem demonem, nie ma wpływu na to co czynię. Mówię to, co chcą usłyszeć, utrzymuje ich w przekonaniu, że gdzieś tam jest coś dla czego warto żyć w pokojowym nastawianiu do świata. Chęć lepszego życia w wieczności jest niewątpliwie doskonałym pretekstem do pokojowego nastawienia tu, na ziemi. Inaczej nastałby całkowity chaos. – Skończył gdy tylko łapa spoczęła na szyi, niebezpiecznie się nań zaciskając. Dłonie Kyou, małe i delikatne, odruchowo wylądowały na ręce potwora, odciągając ją na bezpieczną odległość. Tak kruchy i ważny narząd jak krtań i przełyk musiał pozostać w całości. Rana w nodze zaczęła pulsować, co nie należało do najprzyjemniejszych odczuć. Nie wiedział jak wielka siła drzemie w przeciwniku, znał za to własne możliwości i to mu wystarczyło. Stał w miejscu, ucieczka z tak bolącą raną nie miała najmniejszego sensu. Demon, wyraźnie rozbawiony tą sytuacją, zaśmiał się cicho, co przerodziło się w histeryczny chichot.
- Mnie zabić nie możesz – wykrztusił, śmiejąc się przez łzy. Dość często miewał takie napady szału. Zwłaszcza w chwilach, kiedy nic rozsądnego, prócz czekania na dalszy tok wydarzeń, nie przychodziło mu do głowy.


Ostatnio zmieniony przez Kyou dnia Pon Sie 31, 2009 3:46 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 2:58 am

- O to chodzi, teraz rozumiem. - odparł lekko zakłopotany. - Czy straciłem coś jeszcze? Hm.. Muszę pomyśleć. - zamilkł na chwilę. - Jak widzisz, można powiedzieć, że człowieczeństwo. Me ciało jest całkowicie inne, a twarz muszę skrywać. - powiedział, dalej zastanawiając się nad odpowiedzią. - Mój światopogląd raczej się nie zmienił. Wyczuć.. Teraz potrafię wyczuć obecność żywych istot, a czasami nawet rozpoznać ich rasę, mimo że nic o tym nie świadczy. - kontynuował. - A co do uczuć.. Chyba żadnych nie zatraciłem, tak mi się wydaję, choć przez czas samotności o wielu zapomniałem.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 3:07 am

Selene nawet przed samą sobą wstydziła się przyznać, że poczuła ulgę, gdy jej odpowiedział. Sama stopniowo zaczynała się o tym przekonywać, ale dobrze było to słyszeć z jego własnych ust. Pomimo znów błędnych obaw, eithne poczuła współczucie i postanowiła je nawet wyrazić.
- Człowieczeństwo nie kończy, ani nie zaczyna się na wyglądzie, wiesz? - Mówiła łagodnym tonem, jakby tłumaczyła coś dziecku. - Cały czas to udowadniasz, i mnie i sobie. - Współczucie zaczęło mieszać się z troską. No, teraz jeszcze zrób się wrażliwa, śmiało!, wręcz darła się na samą siebie w myślach. A przecież nie działała wbrew sobie. Uklękła przed Shiboo, by mieć dobry widok na jego maskę, która to musiała dla niej zastępować jego twarz. Z tą myślą powoli wyciągnęła rękę i dotknęła jego policzka. Zastygła w takiej pozycji, czekając, aż zaprotestuje.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 3:13 am

- Może masz rację. - powiedział dość niepewnym tonem. - Choć mimo wszystko człowiekiem już nie jestem. Selene sprawiała wrażenie jakby chciała zobaczyć co skrywa pod tą maską. - Niestety, to obecnie niemożliwe, ażebym mógł zdjąć swą maskę. - oznajmił. Gdy poczuł rękę Selene na twarzy, mimo wszystko na masce, ale dotyk czuł przez nią, poczuł się trochę zdezorientowany, ale nie protestował, nie widział takie potrzeby.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 3:19 am

O, a to ci niepodzianka, Shiboo nie protestował, co tylko jeszcze bardziej zaciekawiło Selene. Nie cofnęła ręki, pomimo słów demona. Jeśli sam jej nie cofnął, to musiało znaczyć, że choć trochę odczuwał jej dotyk. Jej ciekawość była ogromna, wbrew jej przypuszczeniom, Shiboo stawał się dla niej coraz trudniejszą zagadką.
- Wcale Cię o to nie proszę, Shiboo. Ale za to, jeśli możesz, powiedz mi, co czujesz? - Nie zauważyła nawet, że szalik razem z jego koszulą znunęły jej się z ramienia.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 3:23 am

- Hm.. - zastanawiał się przez chwilę.. - Przepełniający mnie żal, a jednocześnie spokój, ukojenie. Me myśli nie są tak niespokojne jak zazwyczaj. Jest mi.. Dobrze..
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 3:53 am

Selene dłuższy czas wydawała się zamyślona, nieobecna. - Cóż, nie chcę kończyć tej rozmowy, lecz czas ma mnie. Mam tylko nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze to skończyć. - powiedział. Wstając, lekko chwycił jej dłoń by odsunąć ją od twarzy, choć nie przeszkadzało mu to. Stał chwilę w rozpiętym płaszczu, patrząc na Selene. - Więc, do zobaczenia, droga Selene. Spotkamy się jeszcze. - po czym machnąwszy ręką odszedł, spoglądając jeszcze jedynie na Selene. Po chwili jednak zniknął.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 10:37 am

Potwór przekrzywił głowę spoglądając na swą ofiarę. Wyglądał jakby się zastanawiał nad tym jak pożreć chłopaka lub nad jego słowami. W końcu prychnął piskliwie wypluwając tym samym kilka kropel stęchłej śliny.
-Nie bądź głupcem, chcę jedynie tego młodego ciała. Wy demony zawsze śmierdzicie i do tego w smaku jesteście gorsze od padliny ludzi. Jeśli chcesz sobie zaoszczędzić bólu to wyskakuj z chłopca, nie będę cię gonić. –Ten chrypliwy głos był bardzo nieprzyjemny dla uszu, nie dość, że hałaśliwy to i przeszywał całe ciało jakby ktoś nafaszerował je tuzinem szpilek. Przebywanie z tym czymś nie należało do przyjemnych zajęć. Z każdą chwilą potwór pokazywał jak wstrętnym może być kompanem.
Rana zaczęła wyglądać nieciekawie, pazury wbiły się dość głęboko by zniszczyć ważne naczynia krwionośne. Gdy tak dalej będzie wykrwawi się na, tyle, że amputacja nogi będzie jednym z mniejszych problemów.
Potwór najwyraźniej nie miał chęci bić się z demonem, wystarczyło mu smakowite ciało chłopaka, w którym rezydował Kyou. Jedzenie ciała wraz z piekielną duszą musiało nie być najsmaczniejsze, że pozwolił uciekać swej ofierze.
Dał czas na odpowiedzenie demonowi. Dziwne stworzenie nie stroiło żadnych min jakby cała jego twarz była jedną wielką stwardniałą maską. Przy każdym ruchu łuskowata skóra nachodziła na siebie robiąc dziwne twarde wałki.

-20 punktów życia +10 punktów dośwaidczenia
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 5:54 pm

Powrócił tutaj. Miał do załatwienia pilną sprawę, lecz gdy się z nią uporał, postanowił tutaj powrócić. Po niedługiej wędrówce w końcu trafił na plażę. Szedł, brocząc w wodzie. Płaszcz miał nadal rozpięty, gdyż całkowicie o tym zapomniał. Rozglądnął się dookoła. Nikogo nie było, przynajmniej w pobliżu. Idąc jeszcze kawałek w końcu się zatrzymał i usiadł na piasku, opierając głowę na dłoni, spoglądał przed siebie. Nie minęło jednak dużo czasu i znikł gdzieś w oddali..


Ostatnio zmieniony przez Shiboo dnia Pon Sie 31, 2009 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptyPon Sie 31, 2009 6:52 pm

Demon zamarł, poszukując rozwiązania w czarnych ślepiach potwora. W tej głębi nie dostrzegał nic, poza bezdennym zacofaniem. Bez wątpienia posiadał ogromną siłę, dobry słuch, wzrok i węch. Prawdopodobnie też w tym opasłym cielsku z za dużą warstwą łuskowatej skóry, siedziała szybka i zwinna istota. Innym razem z tak nikłą bystrością, mogłaby nie dożyć owego dnia spotkania z demonem, ginąc gdzieś z głodu.
Kyou zacisnął gniewnie zęby, milcząc w dalszym ciągu. Wszak nie planował oddania temu prostakowi ciała, na które sam sobie zapolował i które dobrze mu służyło. Mimo krytycznej sytuacji w jakiej się znajdował, jak zwykle szukał logicznego rozwiązania, które wyrządziłoby mu jak najmniejsze szkody i uszedłby bez większego szwanku. Doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że niewiele mógłby tu wskórać. Ta myśl jednocześnie wprawiała go w gniew, bo przypominała mu o jego tymczasowym człowieczeństwie, o ograniczeniach w tym kruchym, ludzkim ciele i braku jakichkolwiek przydatnych w tych okolicznościach umiejętności. W dodatku rana coraz boleśniej przypominała mu o swojej obecności. W zaskakująco szybkim tempie tracił duże pokłady krwi, potrzebne do funkcjonowania organizmu. Poczuł jak świat wiruje, a on sam osuwa się niepostrzeżenie coraz to bliżej ziemi. Myśl, że może przegrać, stracić swą twierdze, kopalnie energii bez której zniknie wśród reszty cieni, była nieznośna. Ciało wyraźnie sygnalizowało, że nie stać je na dłuższe utrzymanie się w pionie, nie wspominając już o walce, która oznaczałaby niewątpliwą porażkę. Sięgnął więc po wstążkę zawiązaną nienagannie wkoło szyi. Wykorzystując chwilę, w której potwór wygłaszał swoje idiotyczne teorie dotyczące smaku ciała ludzkiego, a demonicznego, schylił się by obwiązać miejsce tuż nad raną przez którą upływała ta cenna ciecz. Nogawka całkowicie zmieniła pierwotną barwę na purpurową. Mokry materiał przywarł do nogi Kyou, ukazując jak żałośnie cherlawe jest to, na co właśnie chętkę ma jego konkurent.
- Taki duży potwór, a taki głupawy – demon wyprostował się, gdy uznał, że ta forma opatrunku zmniejszy tak rozległe krwawienie na jakiś czas – spójrz na to ciało. I co widzisz? Małego, chudego chłopczyka, w którym nie znajdziesz ni grama mięśni, prócz samych wnętrzności i cienkiej skóry. Dlaczego więc upodobałeś sobie właśnie tego chłopca? – Powstrzymał się od dodania, że jako cienisty demon nie posiada smaku. To zdecydowanie mogłoby zakończyć dalszą przygodę w tak odpowiedniej warowni.
Duszący odór ulatniający się z tego cielska, dekoncentrował Kyou, sprawiając że jego myśli stawały się niejasne. Zwykły śmiertelnik nie miałby najmniejszych szans na utrzymanie swoich zmysłów w faktycznym stanie, do tego zdolna była tylko istota o nadprzyrodzonych umiejętnościach. Tak, bycie demonem miało niejako swoje zalety.
Stan w jakim znajdował się demon wskazywał na całkowitą porażkę. Zachwiał się po raz kolejny. Rozstawił nogi w lekkim rozkroku, co dało mu stabilizacje i chroniło przed zbliżającym się upadkiem. Ugięte kolana drżały lekko, dając do zrozumienia, że nie stać je już na nic więcej.
Potwór zawył tak przeraźliwie, że nim demon spostrzegł, dłonie miał zaciśnięte na uszach. Rana zapulsowała groźnie, a krew popłynęła znacznie szybciej. To koniec? nastała ciemność i cisza absolutna. Przez Kyou przeszedł ten rodzaj strachu, że włosy stają dęba, a w środku czuje się niesamowitą pustkę. Dopiero po chwili zorientował się, że stwór przestał wyć, a on dalej nie dopuszcza do siebie żadnych dźwięków. Opuścił więc dłonie i otworzył oczy, zaciśnięte pod wpływem paniki. Piasek przy jego nogach ze złotego zmienił się w brązowy. Krwawe błoto musiało mocno przesiąknąć w głąb, bo jak już zauważył demon, nie kleiło się do butów, a zostawał na nim odcisk podeszwy. Zerknął na oponenta, który od samego początku przybrał kamienny wyraz twarzy. Jedynie błyszczące, czarne oczy w których odbijało się wszystko na co spoglądał, zdradzały, że to coś jednak żyje. Przez krótką chwilę otoczenie przestało dla niego istnieć. Widział tylko hebanowe ślepia a w nich samego siebie. Zamarł na moment, by po chwili skoczyć do tych smolistych błyskotek. Serce biło jak oszalałe, a oddech stawał się coraz szybszy. Przestał już nawet czuć ten okropny zapach. Pewnym chwytem wyrwał stworowi oczy, które rzucił od razu na piasek, jakby były rozżarzonymi węglami topiącymi skórę. Schylił się, wziął garść mokrego piasku powstałego z jego krwi i cisnął nim w nos potwora, by zapach ten uniemożliwił mu wywęszenie swojej ofiary. Odskoczył kilka kroków. Nie wiedział skąd nagle tyle sił odzyskał. Przestał zwracać uwagę na ból. To ludzkie ciało coraz bardziej go zaskakiwało. Sam wlepił wzrok w napastnika, czekając w pogotowiu na odwet.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 8:28 pm

Przywędrował na plaże tułając się po krainie bez celu. Przebywał tu głownie po zmroku. Aż dziwnie czuł się będąc tu tak wcześnie, ale nie przeszkadzało mu. Szedł kawałek i znowu usiadł. Nie chciało mu się chodzić bez celu po plaży. Wolał posiedzieć.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 8:30 pm

Selene znów przywlekła się na plażę. Tym razem miała jednak cel w swojej wizycie - nie był on do końca jasny, ale zawsze. Nikt nie mógł jej przynajmniej teraz zarzucić, że włóczy się bez celu, zamiast pracować. Dzień chylił się ku zachodowi, słońce już za kilka chwil miało zanurzyć się w morskich falach. Selene przybyła tu także, by móc obejrzeć to widowisko. Usiadła tuż przy brzegu morza i zapatrzyła się w horyzont.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 8:38 pm

Siedząc i przyglądając się morzu, zauważył jakąś postać. Nie była ona oddalona za bardzo, ale chyba go nie zauważyła. Ciekawe kto to.. pomyślał. Nie czekając długo, wstał, otrzepał się z pisaku i poszedł w jej kierunku. Osoba ta siedziała tyłem, więc nie mogła go ujrzeć. Podchodząc bliżej zorientował się już, że to Selene. A któż inny mógłby to być. pomyślał. Gdy dotarł już do brzegu gdzie siedział Sel, chcąc ją zaskoczyć, usiadł obok niej, robiąc to dość szybko.
- Witaj, Sel. - powiedział zwracając ku niej wzrok. - Czy to już zawsze nie będziesz mnie zauważała? - zażartował lekko sarkastycznie, lecz nie na tyle by mogło być to odebrane negatywnie.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 8:54 pm

Dziewczyna przyjęła przybycie Shiboo z własciwym ich ostatnim spotkaniom spokojem. Pewnie już oboje się nudzili wzajemnym towarzystwem, byli partnerami rozmowy od kilku dni, praktycznie bez przerwy. A jednak Selene nie miał nic przeciwko ich natępnemu spotkaniu, choćby dla zrealizowania jednego ze swych celów na dzisiejszy wieczór. Podniosła z piasku leżącą obok niej koszulę.
- Dobry wieczór, Shiboo. Obiecuję, już niedługo oswoję się z Twoim widokiem, jeśli będziemy tak na siebie ciągle wpadać. - Uśmiechnęła się łagodnie. - Proszę. Obiecałam, że oddam, prawda? - Podała mu złożoną w kostkę koszulę.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:01 pm

Przywykł już do towarzystwa Sel. Zresztą dobrze czuł się rozmawiając z nią, więc dlaczego miałby jej unikać?- Nie, nie trzeba. Zatrzymaj ją. - powiedział patrząc na Selene. - Tobie i tak się bardziej przyda, szczególnie, że zbliża się noc. - powiedział, delikatnie odsuwając jej ręce do niej samej.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:08 pm

Ciche parsknięcie miłego śmiechu odezwało się z ust Selene. Przyjęła jego koszulę z powrotem, od razu zakładając sobie ją luźno na ramiona. Materiał nadal wydzielał ten przyjemny, nieco ostry zapach, który wdychała z nieukrywaną przyjemnością. Dzięki dość długiej pracy w fachu trucicielki uwielbiała poznawać nowe zapachy, a ten wyjątkowo jej się podobał.
- Pewnie masz rację, słońce już zachodzi... - Wskazała dyskretnie głową czerwieniącą się tarczę słońca, która powoli chowała się między słonymi falami. Piękny widok. Selene patrzyłą w milczeniu, ciekawa, czy Shiboo nawiąże do ich wczorajszej rozmowy, co w zasadzie to ona mu obiecała. Ale nie, zachowa milczenie. Napawała się zachodem słońca.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:16 pm

- Teraz przynajmniej nie będzie Ci zimno. - rzekł, widząc jak Sel okrywa się koszulą. - Dawno już nie widziałem takiego zachodu. - powiedział.
Na moment zapanowała cisza. - A za co wczoraj otrzymałem od Ciebie "prezent" na pożegnanie, hm? - zapytał dość ciekawsko, patrząc na Sel czekajł na odpowiedź, bo mimo wszystko był ciekaw.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:24 pm

Słowa demona na kilka chwil wytrąciły ją z równowagi, niechętnie odwróciła więc wzrok od cudownej sceny zachodu słońca. Na moment uśmiech znikł z jej twarzy, by ta mogła przybrać pozornie zdumiony wyraz.
- Prezent? Co masz na myśli? Przecież to Ty co chwila za moją sprawą pozbywasz się róznorakich elementów garderoby... - Uśmiech wrócił, ale tylko na chwilę. Selene nadal wpatrywała się w twarz Shiboo, zadzierając głowę. Wcześniej też był taki wysoki?, przemknęło jej przez myśl. Czekała, aż wyjaśni jej odpowiedź, nie wracając wzrokiem na horyzont.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:28 pm

Naprawdę nie wie o co chodzi, czy udaje.. pomyślał, ale był ciekawy, więc mimo wszystko wytłumaczy to jak dziecku. - Nie pamiętasz już, czy udajesz, że nie wiesz o co chodzi, Sel? - zapytał żartobliwie. - Czy może przyśnił mi się tamten pocałunek? - znów powiedział to ciekawskim tonem, by z niej to wyciągnąć, lecz mówił to w taki sposób by przypadkiem jej nie urazić.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 EmptySro Wrz 02, 2009 9:36 pm

Ach, o tym "prezecie" mówił! Selene co prawda nie traktowała tego, jak jakąś niezwykłą rzecz. Ot, pocałowałą go, bo doznała takiej potrzeby, a on się akurat napatoczył... Dobra, stop. Selene sama wiedziała, że to nieprawda. Dość miała mężczyzn dookoła, a jakoś całowała co niektórego od większego święta. A więc dlaczego? Kto wie, może to Shiboo był inny, niż wszyscy? Jakikolwiek był prawdziwy tego powód, nie zamierzała mu go zdradzać.
- Ach... Cóż, powiem tylko, że jeśli Tobie śniło się nasze wczorajsze spotkanie, to mi także. A że pamiętam nocne zimno i widok ze szczytu, wszystko działo się naprawdę. Jeśli mój... Jak to mówisz, prezent Ci się nie spodobał, mogłeś odmówić jego przyjęcia. - Nie była urażona, ale się nie uśmiechała. Po prostu za dużo myśli kołatało jej się w głowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Plaża   Mała Plaża - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Plaża
Powrót do góry 
Strona 7 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Morze-
Skocz do: