Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aleja Świętych Rzeźb

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptyWto Cze 23, 2009 11:53 pm

Wąska droga przechodząca centralnie przez środek cmentarza. Głównie znajduje się tutaj wiele figur o postaciach najczęściej anielskich. Co jakiś czas można się także natknąć na ławkę, usiąść i pomyśleć lub po prostu odpocząć.




Rin przyleciała na cmentarz i wylądowała siadając na jednym z większych posągów. Przedstawiał on jednego z owych aniołów. Ponieważ był dosyć duży, dziewczyna swobodnie rozsiadła się na jego ramieniu. Skrzydeł nie chowała. Wątpiła, by ktoś tutaj nakrył anielicę- prostytutkę. Uśmiechnęła się pod nosem. To było ciekawe określenie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptyWto Cze 23, 2009 11:56 pm

Na niebie pojawiła się postać uskrzydlonego demona. Zawisł gdzieś w powietrzu, w świetle księżyca, rozejrzał się i zanurkował w stronę anielicy. Gdy był tuż przed nią zatrzymał się i wciąż wisząc w powietrzu przywitał się
-Witaj...jestem Sasuun-powiedział z lekkim uśmiechem chowając powoli rogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptyWto Cze 23, 2009 11:58 pm

Zerknęła na niego sceptycznie. Nie była zbyt pozytywnie nastawiona do obcych. Zwłaszcza, gdy posiadali skrzydła jak ona, mimo że były inne i te rogi...
- Rin- odpowiedziała biorąc się w garść. Może uda się jej na nim zarobić. Z tą myślą przechyliła głowę i uśmiechnęła się uroczo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:04 am

Sasuun uśmiechnął się szerzej i usiadł na drugim ramieniu posągu, chowając całkowicie rogi i skrzydła. Wyjrzał zza głowy posągu i spojrzał na Rin
-Co ktoś taki jak ty robi o tej porze na jakimś cmentarzu?-zapytał lekko zdziwiony, wciąż przyglądając się anielicy. Przejechał wzrokiem po całym jej ciele i zatrzymał wzrok na piersiach. Po chwili jednak się opamiętał i znowu spojrzał jej w oczy mówiąc cicho coś w stylu "przepraszam".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:08 am

- A nic- wzruszyła ramionami- siedzę i czekam na cud. Poza tym... to nastrojowe miejsce- lekko wydęła usta kuszącym gestem i przejechała palcami po marmurowym policzku rzeźbowego anioła.
Widząc, jak wzrokiem taksuje jeden z jej atrybutów uśmiechnęła się szerzej.
- A ty? Co tu robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:10 am

Wzrokiem znowu zaczął powoli wodzić po jej ciele, zatrzymując co chwila spojrzenie na piersiach Rin. Nie mógł się powstrzymać od patrzenia na coś tak pięknego.
-Akurat tędy przelatywałem i coś przykuło moją uwagę-wyszczerzył się i znowu spojrzał jej w oczy. Po chwili jednak zawiesił wzrok na jej ustach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:14 am

- Ah tak... Coś.
Zachichotała pod nosem. Od razu mniej więcej rozszyfrowała sposób rozumowania Sasuuna. Była pewna, że byłaby w stanie jeszcze dzisiaj wyczyścić jego portfel.
Założyła jedną nogę na drugą zakładając włosy za ucho i lekko pochyliła się w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:20 am

Odruchowo spojrzał się na jej piersi zaglądając za dekolt. Wkońcu jednak opamiętał się, potrząsnął głową i przetarł oczy.
-Wybacz..nie chciałem, to tak...-wymamrotał i spojrzał w zupełnie inną stronę. Zastanawiał się nad tym, jak bardzo perfidnie to wyglądało. Miał szczerą nadzieję, że Rin mu to wybaczy. Nie wiedział przecież że takie reakcje to dla niej pełny sukces...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:22 am

Zaśmiała się. Jednym sparwnym ruchem objęła rzeźbę za szyję i przeskoczyła lądując na kolanach Sasuuna bokiem. To było zabawne. Szkoda byłoby przerywać taką zabawę, widząc jak demon reaguje na jej ciało.
- Nic się nie stało- wyszeptała w jego ucho zmysłowym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:26 am

-Słuchaj...nie chce żebyś to źle zrozumiała ale...masz w tym jakiś zysk?-zapytał wkońcu Sasuun opamiętując się ale mimo to podziwiając uroki anielicy. Był już wpełni świadom tego co robi, nie tak jak przed kilkoma chwilami. Domyślił się kim może być Rin, mimo to nie oszczędzał swoich oczu (XD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:28 am

- Mam- odpowiedziała szczerze.
Na kłamstwie i tak by daleko nie zajechała. Co najwyżej zaciągnęłaby go do łóżka i zabrała mu kasę jakby nie patrzył (^,,^).
- Czemu pytasz?- spojrzała na niego z wesołymi iskierkami w oczach.
Ah, może na powrót polubi swoją robotę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:33 am

-Poprostu chciałem się upewnić czy musiałbym za coś płacić...-rzucił beznamiętnie przestając się na nią gapić. Nie miał już powodu by to robić. Skoro wszystko było dla niej tylko rutyną, stracił już cały zapał.-Jeżeli chodzi ci o zarobek, to niestety nie napełnię twojej kieszeni...bynajmniej dzisiaj-dodał po chwili patrząc na nią bynajmniej nie pożądliwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:34 am

Znowu wzruszyła ramionami.
- Trudno- rzuciła krótko.
Od razu zeszła z jego kolan i wróciła na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:38 am

-A jednak...-mruknął do siebie i wyprostował się. Na jego głowie pojawiły się znowu rogi.
-Bez urazy, ale czy za rozmowe będę musiał płacić?-zapytał uprzejmie, nie chcąc wywołać negatywnych odczuć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:41 am

Uśmiechnęła się ponownie.
- Nie, myślę, że nie. Ale nie wiem jak to jest z patrzeniem...- powiedziała żartem i przyglądała mu się z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:45 am

-Jak to sprecyzujesz, daj mi znać-powiedział znowu się szczerząc i zerkając na nią kątem oka. Pogładził rogi i sprawdził ich ostrość-A więc zajmujesz się, nie bójmy się tego nazwać po imieniu, prostytucją?-rzucił wkońcu beznamiętnie machając nogami i kiwając się to w przód to w tył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:47 am

- Powiedzmy, że na razie oglądanie w ubraniu jest darmowe.
Zamajtała nogami jak małe dziecko.
- A i owszem, jestem prostytutką. I niezbyt dumna z tego jestem- wytknęła mu język.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:49 am

Przyszła. Wylądowała na skraju cmentarza i doszła tutaj przywabiona słabymi odgłosami rozmów. Tylko dzięki temu zauważyła obie postacie siedzące na pomniku. W za dużym ubraniu wyglądała słodko i niewinnie. Nikt by jej ni dał ani prawie czterech wieków, ani pracy ochroniarza.
-Cześć.-mruknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:52 am

>dwie difki w akcji xd<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:54 am

//Sai'u przecież Cię tu nie ma :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:55 am

-Jeśli tak mówisz...-znowu się wyszczerzył i spojrzał na nią wprost. Wkońcu znowu zawiesił wzrok na piersiach-Wybacz, ale taki mam już nawyk-rzucił szybko by nie budzić niepewności. Co jakiś czas przejeżdżał wzrokiem po całym jej ciele zatrzymując wzrok na wybranych częściach ciała takich jak nogi czy biodra.-Nie jesteś dumna? Cóż, żadko kto jest z tego dumny, ale pewnie masz powodzenie nie?-zapytał wkońcu spoglądając na nowoprzybyłą
<czuje się osaczony xP>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:56 am

Jej uśmiech zmienił charakter. Na bardziej... pobłażliwy?
- Można tak powiedzieć, chociaż...- tu przejechała po bliznach, które znaczyły całe jej ciało- one nie ułatwiają mi roboty.
Widząc Tayę pomachała do niej od razu.

/wal się Sai :*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 12:57 am

>one cię wycyckają, ja bym wiał xd<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 1:00 am

Zwinnie wspięła się na pomnik nie używając skrzydeł. Nie chciałą by nieznajomy o nich wiedział. Siadła na szczycie, zwieszając nogi i po prostu bezczelnie się przysłuchując ich rozmowie. Ot, nie chciała myśleć, bierne uczestnictwo w czyimś życiu ją zadowalało. Przynajmniej dziś.

//Sai'u bo jeszcze Ciebie wycyckam :x
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb EmptySro Cze 24, 2009 1:03 am

>wybacz nie mam zaufania do allegro xp<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aleja Świętych Rzeźb Empty
PisanieTemat: Re: Aleja Świętych Rzeźb   Aleja Świętych Rzeźb Empty

Powrót do góry Go down
 
Aleja Świętych Rzeźb
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Opuszczony cmentarz-
Skocz do: