Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwany pracodawca

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Poszukiwany pracodawca Empty
PisanieTemat: Poszukiwany pracodawca   Poszukiwany pracodawca EmptyPią Cze 19, 2009 6:50 pm

Jeśli szukasz ogrodnika, kucharza, lokaja, niańki dla dzieci czy kogokolwiek innego, powiedzmy, iż nie trafiłeś najgorzej. Zapewniam, iż nudno nie będzie. Oprócz niedokładnego umycia podłogi mogę niepostrzeżenie wynieść kilka dupereli z Twojego domu. Jacyś chętni? ^ ^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwany pracodawca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany pracodawca   Poszukiwany pracodawca EmptySob Cze 20, 2009 11:00 am

Według mnie z takim podejściem to raczej pracy nie znajdziesz... No chyba że ktoś będzie cię chciał zatrudnić jako złodziejaszka lub żebyś coś dla danej osoby ukradł...
Ale to tylko moja mała dygresja...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Poszukiwany pracodawca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany pracodawca   Poszukiwany pracodawca EmptySob Cze 20, 2009 11:52 am

No cóż, przedmioty te raczej wartości zbytniej mieć nie będą - chyba, że komuś zależy na starych biletach czy figurkach dodawanych za darmo do produktów spożywczych xp Jeśli ktoś wie co nieco o kleptomanii, to będzie wiedział, co może być ewentualnym obiektem kradzieży xp
Co do (średnio dobrze) wykonywanych obowiązków... To raczej podchodzi pod fabułę, bo raczej nie widzę, by za czyste mieszkanko były jakieś punkty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwany pracodawca Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany pracodawca   Poszukiwany pracodawca Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwany pracodawca
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Poszukuję!-
Skocz do: