Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 
 

 Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 1:34 am

Efekt był jednorazowy, bo miała zimne dłonie :P
- Gdzież tam, bardzo podobają i dobrze leżą w dłoniach
Dodał zgryźliwie, masując również linie między pośladkami i krocze dłonią Zajmował się tamtymi okolicami ogólnie, rozpieszczając każdy kawałeczek.
- Na co masz ochotę. Może spać pójdziemy? Hmm
Ucałował w szyję całkiem świadomie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 1:38 am

Oj, a już myślała, że się uda dwa razy :P
-Ach.-zjechała dłońmi na uda Upadłego, omijając łukiem jego męskość.
-Niestety nie mam szansy sprawdzić czy Twoje też mają takie cudowne właściwości.-mruknęła.
-Nie chcę, ale jeśli Ty jesteś zmęczony to śmaiło...-zachęciła. Aj, więcej sensownych odpowiedzi prosze nie wymagać bo ona sobie tutaj wzdycha z zadowolenia. Znów ją obezwładnia. Ucałowała go delikatnie w szyję, zaraz zajmując się pieszczeniem jej wargami.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 1:45 am

Widać było to nieefektywne przy drugim podejściu xd Zwrócił uwagę na ominięcie, ale nic nie powiedział, bo niby po co?
- Może będziesz jeszcze miała
Odparł kusząco
- Nie, chyba dokończę wczorajszego dzieło, przypomnieć się trzeba
Mogła poczuć opuszczenie wszystkiego od pasa w dół, wraz z bielizną. Przekrzywił głowę, abyś miała łatwiejszy dostęp, a sam pieścił obie dziurki? Tak, obie jedną dłonią. Taka atrakcja, bo wczoraj była tylko jedna. Westchnął ciszej, te jej usta. Delikatnie i ostrożnie poruszał dłonią, aby drażnić ją.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 1:52 am

Chciała zobaczyć jak zareaguje. Ale nic nie powiedział. Chyba o to jej chodziło.
-Brzmi obiecująco.-mruknęła na jego słowa.
-Pamietam...-jęknęła cichutko. Nie miałobyć to protestem i miała nadzieje, że nie było. Poruszyła się niespokojnie czując jego palce w obu dziurkach. Przytuliła się, zaciskając palce na jego koszuli, podczas gdy usta kontynuuowały swój poprzerywany jęknięciami masaż jego szyji, zapuszczając się czasem nawet na policzki czy obojczyki.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 1:58 am

Dzisiaj było coś ala sensitive Oo Ruchy nie były nachalne, a jedynie delikatnie i ostrożne, palce zaś co ruchy był trochę głębiej. Po grzeszą, po grzeszą i będą mieli spokój na dłuższy czas. Przecież nie można takich rzeczy robić nonstop, bo straciłby swój urok. Mruczał, a paluch ciągle swoje, głębiej i głębiej. Nie na raz, bo to żadna przyjemność.
- Chyba troszku słabo
Zaśmiał się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:04 am

Wymaganie odpowiedzi w takim momencie powinno podpadać pod znęcanie. Gdyby nie to, że to przyjemny moment, no.
-Nieprawda.-odpowiedziała szybko. Tylko w ten sposób mogła z siebie wyrzucić sensowne słowa. Tymczasem pieszczoty, chociaż nasilały się deliatnie wywołały w niej dreszcz oraz przygryzienie skóry na szyjo Ramzesa. No i własnych warg z których pociekło parę kropel krwi ozdobionych jęknięciami zadowolenia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:12 am

Znęcanie? Gdzież by tam. Wyciągnął palce z niej i oblizał. Wyciągnął zaś...sztylet? Tak, broń i przystawił do kobiecości.
- To może być coś nowego, ale... nie próbowałem tego jeszcze
Chyba jej tym nie pocieszył. Był to magiczny oręż, zmieniający się w to co chciał posiadacz, a teraz zamienił się w coś na rodzaj sztucznego członka, przynajmniej tak wyglądało. Złośliwie uśmiech i zanurzył trochę w kobiecości. Ruszając tym tam i z powrotem. Napewno lepsze wyjście niż palce.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:17 am

Znęcanie. Z dziwnym zaufaniem do niego przekonywała samą siebie, że nic się jej nie stanie nawet mimo sztyletu w dłoni radnego.
-Przypominam Ci królika doświadczalnego?-mruknęła. Prawie podskoczyła czując chłód metalu na swoich wargach sromowych. A potem jęknęła zbyt głośno i przylgnęła do niego na tyle na ile mogła. Zeszła dłońmi na męskość Ramzesa, zachłannie badając kształt wypychający do góry materiał spodni. Skoro on jest złośliwy to ona też może być...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:22 am

Przytaknął głową na tak
- Dosyć zadowolonego z doświadczenia
Widząc pozytywną reakcję nie przerywał, troszku głębiej, ale nie aż tak głęboko, raz przyśpieszał cacuszkiem, raz zwalniał. Taki sztuczny wąż, tyle że chłodny. Dodatkowy bodziec. Zamruczał, dotyk na męskości przyjął z otwartymi ramionami, że tak powiemy. No w sumie może być, jeżeli taka odważna jest...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:26 am

Prychnęłaby i oburzona spytałaby gdzie ma wąsiki, ale pewien zimny przedmiot w jej wnętrzu bardziej ją zajmował. Jęczała cichutko, w zależności od tempa narzuconego przez 'cacuszko' szybko lub wolno, przesuwając dłońmi po jego męskości, delikatnie do siebie i od siebie. Nie uważała tego za odwagę, raczej za spłatę swego rodzaju długu: on pieści ją to i ona jego. Jakkolwiek zauważyła, że mruczenie Ramzesa sprawia jej radość.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:34 am

No właśnie, może i lepiej dla niej. Jeszcze by się za to zemścił i co byłoby? Mogła jęczeć ile chciała, bo sztuczny wąż raczej się nie zmęczy. Szybciej jego ręką. Metalowe coś przyspieszyło bardziej niż normalnie, co na pewno mogła odczuć. Jęknął sobie cicho, nie ukrywał, że jest wrażliwy na dotyk w tym miejscu. Jak każdy facet... On czerpał radość zaś z tego, że ona czuła się zadowolona o.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:38 am

Ona teżby się zemściła, o! Oj tak, odczuła aż nazbyt dobrze to nagłe przyśpieszenie. Oddech zagalopował, jęki zwiększyły częstotliwość. Odpowiedziała przyśpieszonymi ruchami dłoni ugniatającymi jego dumę. Jedna dłoń wślizgnęła się pod materiał i badawczo podróżowała w głąb bokserek, muskając opuszkami palców wszelkie znalezisko. Bez wątpienia podniecone i całkiem spore znalezisko...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:53 am

Zdziwiona to raczej ona nie była, bo w końcu to ona go do tego stanu doprowadziła. Rozgrzał nieco cosia, aby wydawał się jak prawdziwa męskość i ruszał nim równie szybko jak przedtem. Ręką męczyła się, ale niech będzie. Pomęczy się w tak godnym celu, chodź co mu szkodzi. Zamruczał i ucałował w szyję powoli.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 2:58 am

Jęknęła głośnie zaciskając palce mocno na jego męskości. Odleciała na chwilę gdzieś indziej, do innego świata z głośnym jękiem i dreszczem. Orgazm zawładną jej ciałem na wieczną chwilę. Po chwili jednak opadła, wtulając się ufnie w Ramzesa. Dłoń na dumie nadal masowała, a ona próując sie uspokoić pojękiwała i łapała tlen.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:06 am

Zadowolony wyjął narzędzie zbrodni i przystawił jej do ust. Tak, to było jej zapach. Zapach podnieconej kobiety. Polizał metal prowokująco i ucałował ją w czoło.
- Już spokojnie, już dobrze
Pogładził ją po główce, aby się uspokoiła. Mruczał cicho, ciągle miała dłoń w grzesznym miejscu. Zła.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:11 am

Już lepiej, spokojnie łapała oddech i panowała nad sobą. Dlatego też naraz pocałowała lekko radnego w usta, niepewna czy może, czy to nie jest zarezerwowane dla rodziny i tym podobnych. Ale już, przepadło. Jej palce tańczyły drażniąc jego dumę, rozpalając i podtrzymując ogień. Owinęły się wokół trzonu i przesuwały w górę i w dół, powoli, w ityrującym tempie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:16 am

Podniecała go, ale nie wyrażał tego, chodź ciche westchnięcia robiły to za niego. Całował ją dosyć zachłannie, a jej dalej pozwalał zajmować się sprzętem. Zanurzył kilka palców w kobiecości, aby troszku ją pozwiedzać i żeby miała motywację do sprawiania mu przyjemności.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:22 am

Zsunęła się z jego kolan jednocześnie uciekając kobiecością z zasięgu palców. Powoli rozpięła mu rozporek i zsunęła niepotrzebne jej zdaniem spodnie i bokserki. Ustami rozpoczęła podróż od połowy wewnętrznej strony uda do kroku gdzie musiała wspiąć się kawałek w górę, znacząc przebytą drogę wilgotnym językiem i ciepłym oddechem.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:24 am

Rozwalił się na fotelu jak król, rozkładając nogi, aby miała dostęp do tego co trzeba i drżał. Żadna nowość to dla niego nie była, ale zawsze sprawiała przyjemność, wiec reagował tak, a nie inaczej. Pożądliwie obserwował jej wszystkie ruchy i posunięcia z chirurgiczną dokładnością.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:30 am

Jego uważny wzrok troche ją krępował i wywoływał rumieńce. Na szczęście miała krótkie włosy więc nie przeszkadzały jej w sprawianiu mu przjemności. Powoli wędrując wargami po jego męskości dotarła do samego żołędzia, którego dokładnie oblizała. Przyssała się lekko, nie chcąc sprawić bólu, jednocześnie palcami objemując pozostałą część i masując.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:34 am

Zrobiła co zrobiła, on coś zostawił na jej twarzy, a później grzeczne zlizał o. Chodź najlepszego smaku to nie było. Zaciągnął ja do łóżka i objął, tuląc do siebie.
- Dobranoc - no i zasnął Oo
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   Wto Cze 30, 2009 3:36 am

Lekko zdezorientowana takim 'szybkim' obrotem spraw grzecznie dała się zaciągnąć do łóżka.
-Branoc?-mruknęła niepewnie. Gdy upewniła się, że śpi wymknęła się z jego ramion i stanęła na balkonie. Tak, to było niezłe pożegnanie.

[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa   

Powrót do góry Go down
 
Poziom 567 wieżowca z mieszkaniem Ramzesa
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Delaris :: Tereny radnych :: Główny budynek :: Siedziba radnych :: Mieszkania radnych-
Skocz do: